10 marca 2019, 17:03:42 - maciejko
Drużyna Jarosława Jacha przegrała w Superpucharze Mołdawii

Sheriff Tiraspol, którego piłkarzem jest Jarosław Jach, przegrał w rzutach karnych 4-5 w meczu o Superpuchar Mołdawii z Milsami Orhei. Po 90 minutach był bezbramkowy remis. Polski obrońca mecz spędził na ławce rezerwowych.

10 marca 2019, 15:00 - Tyraspol (Arena Mică)
Sheriff Tiraspol 0-0 k. 4-5 Milsami Orhei

karne: 1-0 Evgheni Oancea, 1-1 Vadim Bolohan, 2-1 Patrick Pedersen, 2-2 Artur Crăciun, 3-2 Robert Ndip També, 3-3 Alexandru Onică, 4-3 Gheorghe Anton, 4-4 Gheorghe Andronic, (4-4 Cristiano da Silva - obroniony), 4-5 Radu Mîțu

żółte kartki: Antun Palić, Cristiano da Silva - Andrei Rusnac, Victor Stînă, Gheorghe Andronic, Alexandru Onică, Maxim Antoniuc.

sędziował: Alexandru Tean (Kiszyniów).

W drużynie Sheriffa cały mecz rozegrał były gracz LZS-u Piotrówka Robert Ndip També.

seta - 10 marca 2019, 17:06:41 - *.sta.asta-net.com.pl
Były gracz LZS-u Piotrówka gra, a były gracz Crystal Palace nie gra! Koniec świata

cool - 10 marca 2019, 17:11:48 - *.adsl.inetia.pl
Ładnie w tej Mołdawii nabiera doświadczenia.Wróci do Anglii jako pełnoprawny piłkarz Premier League !!!

poinformow - 10 marca 2019, 17:16:36 - *.startechnology.pl
skończył się podczas meczu Zagłębie Lubin-Arka w 2017 r., gdy podłożył się aby spadł Górnik Łęczna. Oby już za długo nie pograł ;) Żart, a nie piłkarz.. Mogła być piękna kariera, ale on wolał się układać i zawalić bramki, aby utrzymała się Arka Gdynia, a nie G. Łęczna. Ludzie o nim mówią, że to "sprzedawczyk"

df - 10 marca 2019, 17:17:30 - *.99.77.130
Pamiętam jak Robert Ndip També był testowany przez nasze Ex-klasowe kluby i oczywiście nikt go nie zatrudnił, potem z LZS poszedł do Spartak Trnava następnie turecki Adama Derispor a potem już kierunek Rumuński czyli CFR Cluj i teraz Sheriff .

gregor - 10 marca 2019, 17:32:21 - *.244.155.112
Co ciekawe Tambe rok po odejściu z Piotrówki został mistrzem Afryki z Kamerunem będąc podstawowym zawodnikiem podczas turnieju.

- 10 marca 2019, 18:04:09 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dobrze chłopak zaczynał - a wylądował w Mołdawii...

Rafix - 10 marca 2019, 18:06:29 - *.dynamic.mm.pl
1. Skoro Jach był na ławce, to po co ten news?
2. Żadna "drużyna Jarosława Jacha", wróćcie do szkółki i nauczcie się czytać ze zrozumieniem (wtedy może gdzieś wyczytacie nazwę "jego" klubu).

F - 10 marca 2019, 18:16:39 - *.centertel.pl
Chłop gra w Mołdawii? xDDDD
Aczkolwiek Mołdawianki to fajne laski.

Anka - 10 marca 2019, 18:18:52 - *.play-internet.pl
Ale zjazd. Bylo iść do Cracovii, byłby blizej Piątka...

Mlody - 10 marca 2019, 19:17:08 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@poinformow On nie ma honoru. Tak kończą ci co się podkładają! STOP dla gry nie fair play! Dwie bramki sprezetował Arce.

. - 10 marca 2019, 20:56:07 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@Rafix: Jest news, bo był to mecz o trofeum.

Giovanni - 10 marca 2019, 23:14:55 - *.centertel.pl