10 marca 2019, 19:54:47 - bartekwr9
Dwie bramki Kamila Wilczka

Kamil Wilczek strzelił dwie bramki dla Brøndby w zremisowanym 3-3 (1-2) meczu 25. kolejki duńskiej ekstraklasy z Ålborgiem. 31-letni napastnik w tym sezonie strzelił 16 bramek w lidze.

10 marca 2019, 18:00 - Brøndby (Brøndby Stadion)
Brøndbyernes IF 3-3 Ålborg Boldspilklub
Kamil Wilczek 28 (k), 46, Ante Erceg 61 - Kasper Kusk 5, Tom van Weert 32, Lucas Andersen 63

żółte kartki: Hany Mukhtar, Ante Erceg - Oliver Abildgaard.

sędziował: Peter Kjærsgaard-Andersen.
widzów: 14 152.

Wilczek zagrał cały mecz. Poza kadrą meczową Brøndby znalazł się grający w przeszłości w Lechu Poznań Paulus Arajuuri.

Brøndby ma na koncie 35 punktów i zajmuje czwarte miejsce w lidze.

8 do 3
Lecha gra chaos. Ciągły balagan w grze drużyny z Poznania.
Ten bałagan to już chyba cecha wielkopolski.

pytacz - 10 marca 2019, 20:41:59 - *.dynamic.chello.pl
borubarku czemu teraz podpisujesz sie berlin?

somsiad - 10 marca 2019, 21:27:07 - *.cm-5-3b.dynamic.ziggo.nl
I co, dalej twierdzicie fachowcy wielcy, ze Wilczek do kadry???Cienki jest jak siki pająka.

fansport - 10 marca 2019, 23:40:36 - *.dynamic.chello.pl
ale zabrakło hattricka i zwycięstwa, więc brzęczek się tobą nie zainteresuje.

kibol - 10 marca 2019, 23:58:16 - *.pa.nsw.optusnet.com.au
Wilczek i Milik w napadzie, Lewandowski, Piatek ława.

starotyski - 11 marca 2019, 0:58:14 - *.as43234.net
borubar zupełnie jak widać stracił kontakt z rzeczywistością. Butapren, wóda czy dopalacze? przyznaj się, w ramach ostrzeżenia dla młodych fanów 90 minut.

Grubcio355 - 11 marca 2019, 7:35:49 - *.dynamic.chello.pl