12 marca 2019, 22:52:21 - dagazka
Gol Mateusza Klicha

Mateusz Klich zdobył bramkę dla Leeds w wygranym 3-0 (3-0) meczu 37. kolejki angielskiej Championship (II poziom rozgrywek) z Reading. To ósme ligowe trafienie 28-letniego pomocnika w tym sezonie.

12 marca 2019, 21:00 - Reading (Madejski Stadium)
Reading FC 0-3 Leeds United FC
Mateusz Klich 14, Pablo Hernández 22, 43

żółte kartki: John Swift - Tyler Roberts, Luke Ayling, Barry Douglas.

sędziował: Gavin Ward (Surrey).
widzów: 17 101.

Klich grał do 74. minuty, w której zmienił go były piłkarz Lecha Poznań Barry Douglas. Kamil Miazek nie znalazł się w kadrze meczowej Leeds na to spotkanie.

Leeds jest liderem rozgrywek z 73 zdobytymi punktami.

lubasia - 12 marca 2019, 22:56:27 - *.135.163.136.static.kolnet.eu