16 marca 2019, 19:54:22 - bartekwr9
Cztery poprzeczki i gol

W sobotnim spotkaniu 26. kolejki Lotto Ekstraklasy Lechia Gdańsk wygrała na wyjeździe 1-0 (1-0) z ostatnim w tabeli Zagłębiem Sosnowiec. Bramkę na wagę trzech punktów dla gdańszczan strzelił Daniel Łukasik.

Pierwsza bramka w tym spotkaniu padła już w 8. minucie spotkania. Celnym uderzeniem z rzutu wolnego Daniel Łukasik wyprowadził Lechię na prowadzenie. Lecąca futbolówka odbiła się jeszcze od stojącego w murze Patrika Mráza, co utrudniło interwencję Lukášowi Hroššo. Gospodarze próbowali odpowiedzieć w 12. minucie spotkania. Z rzutu rożnego piłkę w pole karne wrzucał Žarko Udovičić, a strzał głową Piotra Polczaka odbił Dušan Kuciak. Chwilę później po krótkim rozegraniu rzutu rożnego Szymon Pawłowski dogrywał w pole karne, a nabiegający na piłkę Giórgos Mýgas wślizgiem kopnął obok bramki. W kolejnych minutach Pawłowski dwukrotnie próbował zaskoczyć Kuciaka. Jego pierwszą próbę zablokował Błażej Augustyn, a parę minut później napastnik gospodarzy strzelił obok bramki. W 18. minucie meczu Konrad Michalak dograł do znajdującego się w polu karnym Flávio Paixão. Ten ograł obrońcę rywali, lecz jego uderzenie było bardzo niecelne.

Pięć minut później po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Mateusza Możdżenia Polczak oddał mocny strzał głową, po którym futbolówka odbiła się od poprzeczki. Po chwili goście próbowali zaskoczyć rywali szybkim kontratakiem. Szarżujący na lewym skrzydle Michalak wykorzystał błąd Sebastiana Milewskiego i dograł wgłąb pola karnego do Łukasika. Jego pierwszy strzał zablokował obrońca Zagłębia, a drugą próbę bez większych problemów obronił Hroššo. W 34. minucie Flávio Paixão wykorzystał błąd Polczaka, przejął piłkę i podprowadził ją pod pole karne, a następnie dograł do wbiegającego z lewej strony w pole karne Lukáša Haraslína. Strzał z ostrego kąta skrzydłowego Lechii na rzut rożny odbił dobrze interweniujący Hroššo. Dogodnej sytuacji do wyrównania w 41. minucie nie wykorzystali gospodarze. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Polczak głową dograł piłkę na dłuższy słupek. Do futbolówki dopadł Pawłowski, który jednak przeniósł piłkę nad poprzeczką.

Już dwie minuty po wznowieniu gry Lechia mogła podwyższyć prowadzenie. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Haraslína piłkę głową uderzał Jakub Arak. Futbolówka zatrzymała się na poprzeczce bramki Zagłębia. W 56. minucie Pawłowski po raz kolejny uderzał na bramkę Lechii. Jego strzał z dystansu poszybował wysoko nad bramką Kuciaka. Dwie minuty później Możdżeń zagrał prostopadłą piłkę do Udovičicia. Ten dośrodkował piłkę w pole karne w stronę Pawłowskiego, który z pierwszej piłki uderzył mocno, ale i bardzo niecelnie. Po chwili Flávio Paixão uderzał piłkę głową, ale poleciała ona wprost w Hroššo. W 70. minucie bardzo mocno z dystansu uderzał Możdżeń, po jego strzale futbolówka odbiła się od poprzeczki.

Groźnie pod bramką Zagłębia było w 75. minucie. Po złym wybiciu Hroššo wprowadzony chwilę wcześniej na boisko Michał Mak dośrodkował piłkę w pole karne. Ta trafiła do Flávio Paixão, który wycofał piłkę piętą do nabiegającego Jarosława Kubickiego, a ten oddał bardzo mocne uderzenie, które zatrzymało się na poprzeczce bramki gospodarzy. Cztery minuty później piłkę po strzale Udovičicia z linii pola karnego bez większych problemów złapał Kuciak. Lechia do bramki rywali po raz drugi trafiła w 82. minucie meczu. Po szybkiej kontrze i ładnym podaniu Kubickiego dobrym uderzeniem z pierwszej piłki Artur Sobiech skierował piłkę do bramki Zagłębia. Gol nie został jednak uznany, ponieważ wprowadzony parę minut wcześniej z ławki Sobiech był na pozycji spalonej. Trzy minuty później po dograniu Flávio Paixão Augustyn skierował piłkę do bramki, lecz ponownie sędzia odgwizdał spalonego. W 90. minucie kolejnej świetnej okazji do przypieczętowania zwycięstwa nie wykorzystał Sobiech, który w sytuacji sam na sam z Hroššo uderzył lekko i wprost w bramkarza. W doliczonym czasie gry Udovičić nie wykorzystał dogrania Pawłowskiego i uderzył jedynie w boczną siatkę bramki Lechii.

16 marca 2019, 18:00 - Sosnowiec (Stadion Ludowy)
Zagłębie Sosnowiec 0-1 Lechia Gdańsk
Daniel Łukasik 8

Zagłębie: 31. Lukáš Hroššo - 11. Giórgos Mýgas, 25. Piotr Polczak, 16. Mateusz Cichocki (83, 88. Olaf Nowak), 2. Patrik Mráz - 99. Giorgi Iwaniszwili (64, 7. Tomasz Nawotka), 21. Sebastian Milewski (69, 9. Giorgi Gabedawa), 34. Lukáš Greššák, 22. Žarko Udovičić - 10. Mateusz Możdżeń, 8. Szymon Pawłowski.

Lechia: 12. Dušan Kuciak - 19. Karol Fila, 25. Michał Nalepa, 26. Błażej Augustyn, 36. Tomasz Makowski - 11. Konrad Michalak (79, 3. João Nunes), 6. Jarosław Kubicki, 35. Daniel Łukasik, 28. Flávio Paixão, 17. Lukáš Haraslín (74, 8. Michał Mak) - 18. Jakub Arak (59, 90. Artur Sobiech).

żółte kartki: Polczak, Greššák - João Nunes.

wiadomix - 16 marca 2019, 19:55:50 - *.eaw.com.pl
2624 widzow... po co takie wioski graja w Ekstraklasie? Niech spadaja do 1 ligi, tam miejsce na takie male wiejskie osrodki

Michu - 16 marca 2019, 19:56:21 - *.adsl.inetia.pl
Brawo lider przez najbliższe 2 tygodnie będzie zachowany ;)

kibic - 16 marca 2019, 19:56:59 - *.leon.com.pl
2600 widzów haha konkretna liczba jednego spadkowicza już mamy teraz pytanie razem z Zagłębiem poleci z ligi

spider - 16 marca 2019, 19:57:01 - *.play-internet.pl
Cztery poprzeczki i trzy gole....a mimo to 1-0. Brawo lider! Jedziemy dalej!

Jim beam - 16 marca 2019, 19:58:35 - *.174.106.187
2600 widzów?...Edki bez jaj....nawet w Płocku więcej chodzi...spadajcie i never com back. ..adios

Furmi - 16 marca 2019, 19:59:35 - *.dynamic.chello.pl
No nawet dobrze się to oglądało. Lechia wygrała, bo była pewniejsza w defensywie. Zagłębie owszem miało parę okazji, ale takich z gatunku dobrych, a nie stuprocentowych. Mimo wszystko zawiodło wykończenie Pawłowskiego. Brak napastnika odczuwalny. Spadek już niemal przesądzony. Sosnowiec miał taki zryw, kiedy mogło się wydawać, że powalczą. W tej lidze będzie to jednak niezwykle ciężkie.
I w sumie to nie wiem, czy miałoby jakikolwiek sens, skoro na mecz o tak dogodnej porze przychodzi ledwie 2,5 tys. osób. To jest więcej niż żenująca frekwencja.

maxc - 16 marca 2019, 20:00:47 - *.dynamic.chello.pl
Ta gra Lechii to dramat, w pucharach bedzie lanie. Sosnowiec powinien im wladowac co najmniej jedna bramke

Danziger - 16 marca 2019, 20:00:59 - *.62.93.181
Chce ktoś Michalaka i Sobiecha? To jest dramat napastnik który nie potrafi sobie stworzyć sytuacji, a jak ktoś mu wystawi na 100% wtedy to psuje. Michalak szybki i to wszystko, zero dryblingu i gry w obronie. Az mnie krew zalewa, że oddaliśmy za niego Stolara który czyści w Legii cała prawą stronę...

Pielgrzym - 16 marca 2019, 20:01:55 - *.adsl.inetia.pl
Szlak by to.Nie liczyłem na zwycięstwo.Ale REMIS był w zasięgu Zagłębia S.Jeszcze podstawowa rozgrywka Miedź L.wyjazd,dwie Wisły Płock i Kraków,i Jagiellonia wyjazd.Jeżeli Zagłębie S.chce się utrzymać MUSI zdobyć MINIMUM 4-7 punktów.

1920 - 16 marca 2019, 20:03:51 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
jako kibic jagi mam nie lada zagwozdkę, czy jako mistrza polski chciałbym legię czy lechię
zachować status quo i mieć w el. ligi mistrzów 4 raz z rzędu tego samego reprezentanta, mającego trenera niespełna rozumu, czy może drużynę która w zeszłym sezonie cudownie uratowała się przed spadkiem a teraz nieoczekiwanie spędzajacą cały sezon w czołówce mimo braku transferów

Zajmon_Leg - 16 marca 2019, 20:04:12 - *.dynamic.qsc.de
Przepraszam wszystkich że jestem idiotą.

Czili - 16 marca 2019, 20:05:35 - *.bb.online.no
Gołębie jak ja czekam na łikend.
1. Zawsze lepszy początek łikendu gdy przegrywacie.
2. Pewny spadkowicz. Sorry ale wioski powinny grać na wioskach.
3. Nie cierpię lizodupów a do takich się zaliczacie.
4. Miejsce buraków i chamstwa jest w dpie.

cwks - 16 marca 2019, 20:05:42 - *.sub-174-202-0.myvzw.com
zamiast dopingować swoją drużynę to wyzywają lechię buractwo awansować aby się skompromitować nie rozumiem po co to. było potrzebne a Legia tez totalne dno w Klanie jest więcej emocji. iż w grze legii

XD - 16 marca 2019, 20:06:00 - *.slupsk.vectranet.pl
dynamic.chello.pl
zakompleksiony śledź, boli wiem w kwietniu kolejne baty

BeeSKa - 16 marca 2019, 20:07:11 - *.adsl.inetia.pl
Brawo Lechia!!! Teraz czas na nas, ale przeciwnik z wyższej półki. Jak wygramy z Legią będzie świetnie, remis też ok. Porażkę też przyjmiemy na klatę. Nie wiadomo czego się spodziewać po Legii dzisiaj, Śląsk wiadomo na wyjazdach słabo ważne aby nie zacząć jak z Piastem, gdzie już było 0-1 na samym początku. Śląsk&Lechia

Wo(L)a - 16 marca 2019, 20:09:22 - *.dynamic.chello.pl
Za chwilkę znów będą dwa punkty więc nie ma co się podniecać. Kiepscy to jak zwykle formalność.

Varadi - 16 marca 2019, 20:15:22 - *.ssp.dialog.net.pl
Biednemu wiatr w oczy wieje. Ale mają pecha w Sosnowcu. Znowu poprzeczki. Nie sa tak słabi jak wygląda to w tabeli

Trebor - 16 marca 2019, 20:23:52 - *.dynamic.chello.pl
Pozdrawiam wszystkie zakompleksione robaki typu zajmon,czili,wiadomixy i inne glizdy.. wejdźcie z powrotem pod gò..no z pod którego wypelzliscie by zobaczyć nasze Zagłębie. Nie martwcie się będziemy jeszcze długo waszym koszmarem.
Pozdrawiam kibiców zainteresowanych piłką nożną.
Trebor

Jakisnick - 16 marca 2019, 20:24:14 - *.adsl.inetia.pl
Jak dla mnie ten mecz nie pokazuje, że Zagłębie jest pewnym spadkowiczem. Widać, że nie odpuszczają. Dziś przyjechał lider i mecz mógł potoczyć się całkowice inaczej. To jeden z tych meczów co wynik mógł iść w każdą strone. Mogło być 3-0 dla Lechii, ale mogło też być 3-1 dla Zagłębia. Skończyło się porażką Zagłębia. Cóż brakło szczęścia i tyle, bo gorsi nie byli. A grała ostatnia drużyna z pierwszą.

Kołak - 16 marca 2019, 20:30:34 - *.dynamic.chello.pl
No już nie przesadzaj, że nie było widać różnicy. Owszem, mecz bardzo chaotyczny, więc zachwycać czym się nie ma, ale jednak organizacja gry w defensywie zdecydowanie lepsza u gdańszczan.
A, że nie mecz lidera z ostatnią drużyną skończył się tylko 1:0? Przecież to ekstraklasa. Tu każdy wygrywa z każdym. Kiedyś w końcu doczekamy się sezonu, gdzie na tym etapie rozgrywek będzie mniej niż 10 punktów różnicy między pierwszą, a ostatnią drużyną tabeli. Serio, taka jest tendencja.

Mądry - 16 marca 2019, 20:31:09 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Łukasik nie powinien znów być w Rep.POLSKI ???

gutis - 16 marca 2019, 20:34:22 - *.dynamic.chello.pl
Teoretycznie szkoda, że klub z potencjałem kibicowskim prawdopodobnie spada z ligi. Z drugiej jednak strony widocznie Zagłębie nie jest w stanie przyciągnąć na stadnion kibiców ze swoich gorolskich enklaw typu Dąbrowa, Czeladź itd. Zobaczymy co będzie dalej.

Swoj - 16 marca 2019, 20:41:33 - *.dyn.telefonica.de
Zaglebie , Wisla P. , Arka 2 z tej 3 spadna

zbychu - 16 marca 2019, 20:43:11 - *.147.35.246.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Lechia będzie mistrzem Polski

0-1 - 16 marca 2019, 20:47:54 - *.centertel.pl
Super wynik. Degradacja sosnowca jest na 100 % pewna więc nie będziemy już oglądać tych ruin na wałach ziemnych okraszonych rolniczą wiatą oraz typowych bluzg które są tam normą społeczną i kanonem kultury. Druga sprawa to cwks nie zdobędzie mistrza w tym sezonie.

Sks - 16 marca 2019, 20:50:04 - *.56.13.186
Brawo Lechia Gdańsk,Bałtyk Gdynia życzy mistrzostwa I pp

jarek123 - 16 marca 2019, 21:05:38 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Co bedzie brane pod uwage w przypadku takiej samej liczby pkt, mecze bezposrednie czy bramki ?

Ulf - 16 marca 2019, 21:07:21 - *.hsi12.unitymediagroup.de
Pilnie potrzebny nowy stadion dla Zagłebia. 12 tys. ludzi zostało pod kasami...

Frekwencja - 16 marca 2019, 21:36:10 - *.146.169.254.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Jestem kibicem 1ligi.Niech spadnie zespół zespół większą frekwencją żeby w 1lidze było ciekawiej

Vanna Ly - 16 marca 2019, 21:52:13 - *.dynamic.chello.pl
Pa,pa w 1 lidze nie jest źle xD

sos - 16 marca 2019, 22:16:59 - *.telpol.net.pl
w tej Gdansku same panienki padali jak muchy,treningi lezenia i udawania ,...lider cała geba.b.słaby ten ,,lider''

sos - 16 marca 2019, 22:18:26 - *.telpol.net.pl

Kibic - 16 marca 2019, 22:34:02 - *.146.40.72.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
ZAGŁĘBIE
wiara która nie chodzi na mecze
Woń do 2 ligi odrazu najlepiej razem z plockiem i waszymi stadionami elgruz

obserwator - 16 marca 2019, 22:49:10 - *.224.183.185.Tele-Necik.PL
Z czym do Ex. taki Sosnowiec, z riuną kamienną i pustymi siedzeniami?
W Płocku troszeczkę lepiej infrastrukturalnie ale kibicowsko to samo.
Zajmują tylko miejsce drużynom z przyzwoitym stadionem i jakimś tam potencjałem kibicowskim typu Tychy, Mielec. Raków to już Extraklasowicz tylko co z tym stadionem?

kibic - 16 marca 2019, 22:55:52 - *.toya.net.pl
obserwator włącz sobie Barcelonę i nie męcz nas tymi kibicami.
Mecz fajny, Lech moze sie uczyc jak przegrywać. Zagłębie ambitnie, Bravo za mecz. Poprzeczki na kilka meczów.

Pikuś z Ka - 16 marca 2019, 23:06:15 - *.centertel.pl
Walka do końca .Mecz na styku.Tak ma być.Zawsze będą jakieś sytuacje poprzeczki słupki 2-gole nieuznane i 100% nie wykorzystane.Sobiech na ławę -zero szybkości sam na sam i jak zwykle.

Kibic - 16 marca 2019, 23:09:57 - *.play-internet.pl
Zagłębie chyba jedyny przypadek gdzie na meczach siebie publika i młyn jest jak w 5 lidze a ich ekipa wyjazdowa i mocnych wrażeń to ścisły top w Polsce. Dziwna sprawa.

Zagm - 16 marca 2019, 23:13:06 - *.adsl.inetia.pl
Bylem na tym meczu 2645 wstyd.Gdzie jest tadion Chęciński gdzie jest stadion ?A z drugiejstronypo co stadion jak nie mamy kibiców 😢😢😢😢😢€
546;😢😢

kibic - 16 marca 2019, 23:29:13 - *.dynamic.chello.pl
Ponoć w okolicach Sosnowsi, są rozdawane odszkodowania, dla tych, co muszą z okien oglądać zagłębie

Oszibarak - 16 marca 2019, 23:51:12 - *.centertel.pl
Jesli Lechia zostanie mistrzem to w pucharach odpadnie w rundzie przedwstepnej. Sosnowiec był lepszy w tym meczu 60% - 40%. Ta liga jest beznadziejna.

ZS Madrid - 17 marca 2019, 0:00:05 - *.158.194.9.dyn.user.ono.com
Zagłębie na zawsze w naszych sercach
Szacunek 1906

Maks - 17 marca 2019, 0:00:56 - *.ip-point.pl
Po co im ekstraklasa w tym Sosnowcu? 2 tys widzów, to jest jakiś skandal, won z ligi!!!

Andrea - 17 marca 2019, 0:31:04 - *.devices.net.pl
Tylko Zagłebie Sosnowiec !!!

AZARIASZ - 17 marca 2019, 0:48:26 - *.centertel.pl
Wstyd mi za moich rodaków i ich żałosne wpisy tutaj na 90minut... Około 2 tysiące 700 kibiców na meczu i aj waj !
A czy to jest ekstraklasa kibiców & stadionów czy piłkarska ? Zagłębie tu gra bo sobie boiskowo zasłużyło gdy Tychy , ŁKS-y i Widzewy boiskowo robiły z siebie pośmiewisko. Nie jestem kibicem klubu z Sosnowca ale rzygać się już chce dzień w dzień czytając te bluzgi o wiochach i tak dalej. 2 tysie kibiców i co ? Widać na tyle ich stać. Lepsze to niż wielkie kompleksy po 50 tysięcy miejsc gdzie tylko wiatr hula bo frekwencja po 5 %...

starotyski - 17 marca 2019, 0:51:32 - *.as43234.net
za rok jeszcze gorzej będzie po 300 na Rakowie a i w to wątpię, nie będzie się chciało kibicom jeździć na zastępczy stadion

Ttku - 17 marca 2019, 6:36:56 - *.30.4.186.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
@Azariasz nie zgadnę jesteś kibicem Piasta?

Espenkruge - 17 marca 2019, 6:49:41 - *.dynamic.chello.pl
@Danziger Stolarski najpierw musi grać by cokolwiek czyścić, po drugie na prawej mamy lepszego Nunesa oraz File

@ZS Madrid - 17 marca 2019, 7:13:52 - *.dynamic.chello.pl
trochę więcej niż 1906

antyZajmon - 17 marca 2019, 8:35:24 - *.dynamic.chello.pl
Zajmon_Leg - nie przepraszaj. Jesteś.
AZARIASZ — "piątka" dla ciebie.
Nie stadion robi wyniki. Stadion a raczej Kibole_PIS-Patrioci nawet nie wiedzą kto gra . Wykonują tylko ślepo polecenia swej mafii i malują ksenofobiczne transparenty. Lepiej niech się zajmą kumplami w więzieniach. Niech wywieszają swoje transparenty na Rakowieckiej, w Rawiczu, Strzelcach itp.

SO 1906 Z - 17 marca 2019, 10:49:45 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@obserwatorze - ze swoją chorą główką. Kto zabronił być zespołom z Tychów, Mielca, Częstochowy w miejscu
Zagłębia?. To, że jest taka słaba frekwencja na polskich stadionach i ciągle spadająca tj. wynikiem więcej niż miernego poziomu rozgrywek, żenujących wyników polskich zespołów w pre, pre eliminacjach do
europejskich pucharów. Jaka jest widownia w miastach
dużo większych od: Sosnowca, Płocka, Lubina, Gliwic gdzie w Poznaniu, Wrocławiu, Gdańsku czy Krakowie nie przekracza 10 tys. widzów. Natomiast w wieLkiej
stoLycy nie przekracza 15 000 dziwaków!

lolu - 17 marca 2019, 10:55:42 - *.centertel.pl
ile Rakowa razem z Lechią ?

zainteres - 17 marca 2019, 11:13:55 - *.dynamic.chello.pl
chciał bym zobaczyć ten ewidentny faul po którym padła bramka z rzutu wolnego ale jakoś nikt go nie chce pokazać !!!

eastZS - 17 marca 2019, 11:37:58 - *.cable.smsnet.pl
lechii zero zakaz.
Walczyc Trenowac Zaglebie Musi Panowac!

ZS Wojkowi - 17 marca 2019, 11:39:50 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Nigdy nie spadnie ZAGŁEBIE SOSNOWIEC nigdy nie spadnie

KrisDG - 17 marca 2019, 13:19:09 - *.dynamic.chello.pl
Grał lider z ostatnią drużyną w tabeli a różnicy nie było widać. Szkoda, że Zagłębie nie zmontowało takiego składu przed sezonem bo bylibyśmy zapewne w pierwszej ósemce a nie walczyli o utrzymanie. Jeszcze nie wszystko stracone, gramy do końca!

Gin - 17 marca 2019, 13:20:07 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Spadnie. ..spadnie...i nigdy nie wróci...nigdy...nigdy ..nie wróci.😉

Kelner - 17 marca 2019, 13:49:12 - *.58.12.94
Sto lat czekali na ekstraklase, a teraz gdy graja i to z liderem na mecz przychodzi
2 kibicow. Wasze miejsce na zawsze jest w
1 lub 2 giej lidze. I nie kompromitujcie Legii

Ban - 17 marca 2019, 13:52:28 - *.147.33.187.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Legia-Śląsk, Cracovia-ZS dwie identyczne sytuacje z wślizgiem w polu karnym i dwie zupełnie inne decyzje sędziego (porównajcie sobie)

2600 widzó - 17 marca 2019, 14:21:35 - *.dynamic.chello.pl
2600 widzów na tym stadionie???
Czyżby lwy północny zamieniły się w 🐈

Variat - 17 marca 2019, 15:00:18 - *.146.170.90.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Zs Bo już spadło 😂

Janusz_fut - 17 marca 2019, 15:03:08 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Tak szczerze, to gdyby nie wiedział kto gra to zastanowił bym się kto jest liderem a kto broni przed spadkiem. Lechia troche szczęśliwie zdobyła bramkę, bo Łukasik przymierzył, ale któryś z graczy Sosnowca lekko podbił ją do góry. Potem zdziwiło mnie że Lechia broniła się prawie przez cały mecz. Zwycięzców się nie sądzi ale dla mnie wiało bidą, zwłaszcza że chyba głodują w tym Gdańsku bo ci goście strasznie padali - chyba z głodu. Ale nie przesądzał bym o spadku Sosnowca bo szczerze to się zaczynają zgrywać a jednak troche meczy jeszcze zostało.

rafi - 17 marca 2019, 15:12:21 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
hahahahah i po co ten klub się pcha do ligi? 2 tysiaće kibiców to chodzi na 3 ligę

Marcin - 17 marca 2019, 15:56:36 - *.centertel.pl
Kibiców było więcej niż jest podane,a teraz pytanie do wszystkich znawców i napinaczy
Jak to możliwe że było więcej niż oficjalnie podano?

KrisDG - 17 marca 2019, 21:38:42 - *.dynamic.chello.pl
Kryta była pełna (1200 osób), na odkrytej było na pewno ponad 50% zapełnionych miejsc czyli ponad 2000 osób. W sumie ok. 3200-3500 osób. Szału nie ma ale na pewno było więcej niż te podane 2600 osób.
Jak będzie nowy stadion to i frekwencja będzie odpowiednia, bądźmy szczerzy, na Ludowy chodzą aktualnie najbardziej wierni i najtwardsi kibice.