Fortuna I liga: Raków 1-0 Bruk-Bet Termalica

17 marca 2019, 18:00 - Częstochowa (Miejski Stadion Piłkarski Raków)
Raków Częstochowa 1-0 Bruk-Bet Termalica Nieciecza

Raków: 1. Michał Gliwa - 2. Tomáš Petrášek, 6. Andrzej Niewulis, 28. Arkadiusz Kasperkiewicz - 25. Karol Mondek (88, 26. Łukasz Góra), 30. Miłosz Szczepański, 17. Petr Schwarz, 10. Igor Sapała, 19. Marcin Listkowski (73, 13. Piotr Malinowski), 23. Patryk Kun - 45. Patrick Friday Eze (77, 96. Sebastian Musiolik).

Bruk-Bet Termalica: 1. Łukasz Budziłek - 26. Dominik Sadzawicki, 77. Artem Putiwcew, 27. Rafał Grzelak, 16. Martin Mikovič - 11. Patrik Mišák (61, 7. Roman Gergel), 25. Mateusz Kupczak, 5. Vlastimir Jovanović (78, 30. Florin Purece), 4. Piotr Wlazło, 66. Michał Skóraś - 21. Vladislavs Gutkovskis.

żółte kartki: Szczepański, Niewulis - Skóraś, Mikovič, Putiwcew.

sędziował: Piotr Urban (Warszawa).
widzów: 3321.

W 27. minucie Petr Schwarz (Raków) nie wykorzystał rzutu karnego (strzelił w poprzeczkę).

ehri - 17 marca 2019, 19:53:24 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Przecież ten Raków tak jedzie po rywalach, że taka Slavia Praga czy inna Astana to dla nich kelnerzy xD Raków na mistrza Polski!

Enzo - 17 marca 2019, 19:54:39 - *.rev.snt.net.pl
Zawodnicy Termaliki to powinni się udać na zapasy a nie na boisko piłkarskie. 3 powinno wylecieć z boiska.

de - 17 marca 2019, 19:56:47 - *.play-internet.pl
5 meczy wygranych dzieli Rakow od awansu

Kibic - 17 marca 2019, 19:58:09 - *.dynamic.mm.pl
Brawo! Pozdrowienia z Olsztyna

cvg - 17 marca 2019, 20:00:23 - *.147.103.219.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
3 czerwienie dla Brukbetu a 2 to minimum. Piłka w bramce (gol) a koleś gwiżdże ... karnego. Po za tym Raków nie ogarnął sytuacji gdy we 2 mieli pustą bramkę.. w drugiej połowie widać już było zmęczenie Rakowa. Teraz odpoczynek i powrót do normalości..

tomi - 17 marca 2019, 20:01:22 - *.dynamic.mm.pl
do de
nie tylko 5 meczy ale też stadion

vip - 17 marca 2019, 20:02:17 - *.96.242.183.tvksmp.pl
Sędzia porażka, nieuznany gol dla Rakowa, co najmniej dwóch z Termalici powinno zobaczyć czerwoną kartkę.

Grześ - 17 marca 2019, 20:04:33 - *.d-com.pl
Oby inny Friday też strzelił (w derbach Mediolanu)

zKielc - 17 marca 2019, 20:06:48 - *.static.chello.pl
Co tam z Kiełbem? Gra cos?

cwksl - 17 marca 2019, 20:13:43 - *.nycmny.fios.verizon.net
a dlakogo oni graja? bo jesli teraz przychodzi tylu ludzi to co bedzie jak zaczna przegrywac no ale nasza pilka jest tak cienka ze byle soltys moze wprowadzic swoja wioske do extraklapy jesli bedzie mial taki kaprys z
zenana bo europa juz nam odjechala i z kazdym rokiem jest tylko gorzej

Robin - 17 marca 2019, 20:14:18 - *.dynamic.chello.pl
dlaczego w tej rundzie nie gra w ogóle Domański oraz Kościelny???

Szym - 17 marca 2019, 20:17:21 - *.19-2.cable.virginm.net
Kościelny raczej nie zagra już w tym sezonie a Domański nabawił się kontuzji na obozie ale już niedługo powinien zagrać

Ja - 17 marca 2019, 20:21:54 - *.play-internet.pl
Dawno taki napinaczy w lidze nie było jak ci z Częstochowy wygrywają mecz ok ale po co się napinać jacy to oni są super w dodatku spamuje na innych tematach meczy normalnie dzieciarnia i tyle . lansuja się awansem a stadionu nie maja

elo - 17 marca 2019, 20:24:11 - *.111.247.125
Czy strzelec gola Patryk Piątek to rodzina Krzysztofa?

slazak - 17 marca 2019, 20:25:05 - *.adsl.inetia.pl
Dawno nie było tak efektywnie i konsekwentnie grającego zespołu jak teraz Raków. To jest właśnie cecha lidera rozgrywek piłkarskich. Skuteczni i bezwzględni aż do bólu, grający zespołowo, bez większych indywidualności i widowiskowego stylu. Porównanie Rakowa z ekstraklasą, gdzie potencjalni faworyci jak żałosna Legia, czy słabiutki Lech, albo nierówna Jagiellonia regularnie zawodzą pokazuje różnicę jakości i piłkarskiej klasy.

Rs - 17 marca 2019, 20:30:31 - *.147.38.221.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
@Robin, Domański wraca po kontuzji, dzisiaj już grał w rezerwach Rakowa.

F - 17 marca 2019, 20:34:33 - *.play-internet.pl
Garbarnia Bytów Warta spadek

airforce1 - 17 marca 2019, 20:42:07 - *.net.internetunion.pl
Jest dobrze. Dotychczasowi rywale byli trudni, Chrobry wygrał po meczu z nami dwa kolejne mecze, Katowice też pokazały, że potrafią grać, Nieciecza przyjechała z serią 7 meczów bez porażki.
A mamy 3 zwycięstwa więcej.
Dzisiaj 1 połowa to była miazga. W drugiej widać było, że 120 minut walki z Legią miało swoje żniwa.
A jak to za Papszuna, szczyt formy pewnie dopiero przed nami.
No i za chwilę wróci Domański.

Slawek - 17 marca 2019, 20:47:37 - *.95.26.212
To cieszy ze Raków zawsze wiosnę miał słaba .Teraz mimo ze to był chyba najsłabszy mecz tego sezonu jednak wygrywa.Jedna rzecz mnie martwi nasze grajki zaczynają głupio łapać glupie kartki.

1910 TSK - 17 marca 2019, 21:13:09 - *.play-internet.pl
Można gratulować.Podpowie ktoś czy w ex Raków będzie grał u siebie bo nie kumam.Dzięki i pozdrawiam.

rycho - 17 marca 2019, 21:14:02 - *.dyn.optonline.net
do Ja - co sie przejmujesz, ze wchodza na inne strony? Maja dobra druzyne to sie ciesza chwila bo wracaja do ekstraklasy po 21 sezonach a po drodze mieli np 3 lata temu 1 do 8 u siebie z Tychami. Sam bys sie cieszyl jakby twoja druzyna tak grala. Zbudowali w krotkim czasie znakomity zespol i warto byloby podpatrzyc jak to zrobili i powtorzyc to w innych klubach.

:-) - 17 marca 2019, 21:19:06 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Idą po swoje. Papszmiriada trwa

BBJ - 17 marca 2019, 21:21:20 - *.146.33.127.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
@cwksl Boli jeszcze ? Jeszcze trochę będzie bolało bo musi boleć.

egzijn - 17 marca 2019, 21:31:17 - *.dynamic.chello.pl
W sumie to gratulacje dla Rakowa zdecydowanie zasłużony awans będzie brawo
Powodzenia w rozbudowie klubu

Koul - 17 marca 2019, 21:44:19 - *.tktelekom.pl
Lewicki w ogóle już nie brany pod uwagę czy jak? Na jesień regularnie grał

BOT - 17 marca 2019, 21:50:12 - *.147.239.44.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Brawo! Po prostu brawo! To może być najlepszy sezon Rakowa w historii, ale musiałby skończyć się on oprócz awansu, pucharem Polski. Wierzę, że jest to do zrobienia. Od meczu z Lechem nie mam wątpliwości, że jesteśmy najlepiej grającą drużyną w Polsce, a dzisiaj już wszyscy o tym mówią - gramy ultrazespołowo, z klepki, ze świetnym wyprowadzeniem piłki. Brakuje nam tylko napastnika, ale może Friday odpali i będzie git, a jak nie, to trzeba szukać.

Loliusz - 17 marca 2019, 22:02:11 - *.135.2.22
Brawo Raków nie ma na nich leszcza

zaja - 17 marca 2019, 22:05:19 - *.237.224.134
Lewicki był na rezerwie. Jest po urazie. Na pozycje 9 jest 3 kandydatów. Musiolik na wiosne juz 3 bramki strzelił . Friday 1 wiec Lewicki bedzie miał ciężko żeby pograć teraz, ale na pewno dostanie szanse.

zaja - 17 marca 2019, 22:06:26 - *.237.224.134
Sorry Lewicki nie był teraz nawet na rezerwie

1921 - 17 marca 2019, 22:17:36 - *.dynamic.mm.pl
Golimy wszystkich w tej lidze Fryzjerzy Z Limanowskiego!

WiecznyFan - 17 marca 2019, 23:51:03 - *.dynamic.mm.pl
No cóż Raków już nieoficjalnie w Ekstraklasie, oficjalnie trzeba poczekać kilka meczy. Raków to na chwilę obecną najlepiej grająca drużyna w Polsce.

lob - 18 marca 2019, 9:36:40 - *.dynamic.mm.pl
napinka jak u dzieci co sie pisac nauczyly.fakt sezon zycia.stadionu brak kolejna ekipa ze skansenem w ex oprocz Sosnowca Pogoni Wisly Plock mam nadzieje ze w zamian ktoras z tych zleci.po drugie wroze im 2-3 sezony i to sie rozleci jak bylo 20 lat temu.

kiks - 18 marca 2019, 11:33:54 - *.multi-telekom.pl