22 marca 2019, 19:53:41 - dagazka
eME: Spas Delew i Marko Vešović zagrali w meczu Bułgaria - Czarnogóra

Bułgar Spas Delew (Pogoń Szczecin) oraz Czarnogórzec Marko Vešović (Legia Warszawa) wystąpili w reprezentacjach swoich krajów w meczu eliminacyjnym do mistrzostw Europy, w którym Bułgaria zremisowała z Czarnogórą 1-1 (0-0).

22 marca 2019, 18:00 - Sofia (Nacionalen stadion Wasił Lewski)
Bułgaria 1-1 Czarnogóra
Todor Nedelew 82 (k) - Stefan Mugoša 50

żółte kartki: Iwelin Popow, Iwajło Czoczew - Marko Simić, Fatos Bećiraj, Vladimir Jovović, Aleksandar Boljević.

sędziował: Ruddy Buquet (Francja).

Zarówno Delew, jak i Vešović rozpoczęli mecz w wyjściowym składzie. Delew grał do 82. minuty, a zmienił go Martin Minczew. Vešović zszedł z boiska w 78. minucie, kiedy zastąpił go Vladimir Jovović. Od 69. minuty w reprezentacji Bułgarii grał również były zawodnik Lechii Gdańsk Simeon Sławczew, który wszedł za Iwajło Czoczewa.

eliminacje do mistrzostw Europy 2020

Przemek(L) - 22 marca 2019, 19:59:51 - *.pl-78.11.7.251
Ale sędzia wypaczyl wynik meczu, rzutu karnego nie było, faul przed polem karnym minimum 1 metr, skandaliczny błąd

tokas9 - 22 marca 2019, 20:46:59 - *.74.114.128
@Przemek(L)
Fana Legii boli ze Vesovic nie wygral? Ojej

K - 22 marca 2019, 21:34:48 - *.centertel.pl
Ale z tym karnym to prawda, w eliminacjach nie ma Varu, który by wychwycil tak oczywisty błąd.
Nam też się wczoraj udało bo po wejściu Kędziory Var by też zweryfikował karniaka.

Przemek(L) - 22 marca 2019, 23:10:05 - *.174.160.135
@tokas9
Co tu ma do tego czy jestem fanem Legii?
Tu chodzi o właściwy mecz i daną sytuacje, jak nie oglądałeś to się nie wypowiadaj

LEON - 23 marca 2019, 7:14:56 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl