24 marca 2019, 10:11:44 - bartekwr9
eME: Andris Vaņins nie zagra z Polską

Z powodu kontuzji 38-letni łotewski bramkarz Andris Vaņins nie wystąpi w meczu eliminacji mistrzostw Europy z Polską - ogłosił na konferencji prasowej selekcjoner reprezentacji Łotwy Slaviša Stojanovič.

Spotkanie zostanie rozegrane dzisiaj o 20:45 w Warszawie.

Chyba - 24 marca 2019, 10:17:33 - *.centertel.pl
Steinbors z Arki w wyjściowej 11?

sgsv - 24 marca 2019, 10:26:09 - *.ujscie.net
Pewnie tak, w ostatnim meczu wszak zmienił Vaninsa, gdy ten złapał kontuzję

Skrzyczne - 24 marca 2019, 11:42:31 - *.adsl.inetia.pl
Steinbors w bramce. W pomocy Tarasovs. W ataku z dychą na plecach gość, który nie daje rady w przeciętnym, Polskim drugoligowcu niejaki Szabala.
Szkoda, że od wielu lat Polska kadra nie ma prawdziwego trenera. Mogłaby być naprawdę mocna

Smuda - 24 marca 2019, 12:20:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jak zagra Tarasovs to na pewno coś wpadnie

Uhero - 24 marca 2019, 12:36:19 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ta kadra Lotwy to same odrzuty wyplute z tragicznej Ekstraklasy, gdzie na dobra sprawe po kilku treningach zalapalby sie kasjer albo wozny. Najwieksza gwiazda ich kadry ledwo lapie sie do skladu drugoligowca w Polsce a jakos nie slychac o zainteresowaniu innych klubow. Nawet Sosnowiec, co wystawial niepelnosprawnych w ataku nie spojrzal na niego co jest wymowne w kadrze kilku innych ananasow, kojarze glownie Tarasovsa, reszta totalne noname players Tarasovsa z gry w pilke zreszta tez nie kojarze tylko z memow na pudelkach, stal sie w koncu w naszym kraju gwiazda w bramce emeryt zamieniony na podroznika. Gdzie tutaj porownac takich graczy do np naszej najwiekszej gwiazdy Krzycha Piątka ? To jednak nie jest ta polka.

ree - 24 marca 2019, 13:23:31 - *.elwico.pl
Sami amatorzy w tej kadrze łotewskiej,jeszcze jakby grał Rudnevs to by było coś,dobre osiągnięcia ma też ten Dubra co kiedyś grał w Polonii a potem liznął piłki w BATE Borysow i w grupie LM !
ps. przyjadą jacyś łotysze do Warszawy?

lechu - 24 marca 2019, 14:51:27 - *.centertel.pl
Tak, najlepszy Bramkarz Ekstraklasy Pavels Steinbors stanie na bramce. Piłkarz Areczki Gdynia. Powodzenia Pavels,ale jedną bramke mozesz wpuscic ;)

ehri - 24 marca 2019, 15:20:41 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Tu piszą takie kasztany, że oni już widzą jak Polska przegra z Łotwą wynikiem trzycyfrowym

Ja - 24 marca 2019, 15:40:12 - *.58.137.253
lechu zmień tabletki steinbors to ciamajda jak cała arka

Bodinho - 24 marca 2019, 15:49:53 - *.146.227.133.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
ja tam postawilem ze handicap 0:2 dla Lotwy :D wierze ze Polska wygra trzema bramkami :D

Kojak - 24 marca 2019, 16:05:38 - *.dynamic.mm.pl
Pavels nasz Arkowiec! Ale dzis nasi gora!!! Do boju bialo czerwoni !

Pablo - 24 marca 2019, 22:53:55 - *.play-internet.pl
To akurat chyba wyszło Łotyszom na dobre... Steinbors zagrał bardzo dobry mecz.