25 marca 2019, 22:34:55 - dagazka
eME: Gol Marko Vešovicia dla reprezentacji Czarnogóry

Marko Vešović z Legii Warszawa zdobył bramkę dla reprezentacji Czarnogóry w przegranym 1-5 (1-2) meczu eliminacji do mistrzostw Europy przeciwko Anglii. 27-letni pomocnik zszedł w 70. minucie z powodu kontuzji, a zmienił go Aleksandar Boljević.

25 marca 2019, 20:45 - Podgorica (Stadion Pod Goricom)
Czarnogóra 1-5 Anglia
Marko Vešović 17 - Michael Keane 30, Ross Barkley 38, 59, Harry Kane 71, Raheem Sterling 81

żółte kartki: Ross Barkley, Jordan Henderson, Danny Rose - Aleksandar Boljević.

sędziował: Aleksiej Kulbakow (Białoruś).

Genialny O - 25 marca 2019, 22:52:58 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Slaby pilkarz i typowe zero jak cala kadra tubylcow regionalnego klubu.Lepiej napiszcie,ze Turpel zdobyl bramke dla Luksemburga.To ten co stlamsil teczowych w pucjarach.Gdzie wasz PP?

max - 26 marca 2019, 0:09:51 - *.play-internet.pl
Vesovic strzela Anglikom. Nasza loga to potega

Arek - 26 marca 2019, 0:32:21 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@genialny o ty to jednak jesteś cieć. Won na pole się napinać buraku.

starotyski - 26 marca 2019, 2:40:05 - *.as43234.net
Angole zawsze znęcają się na przeciętniakami, a z mocnymi sami są kopani. dobre pokolenie jednakże.

Sherif - 26 marca 2019, 10:12:38 - *.10.208.166
Genialny dobrze piszesz poleje Ci
Astana, Trnava, Tiraspol, Dudelange, Raków

dino(L) - 26 marca 2019, 11:54:40 - *.opera-mini.net (*.114.153.179)
rzecz o meczu Czarnogora- Anglia a komentarze o Legii biedni frustraci :-)

2019 - 26 marca 2019, 14:01:38 - *.dkr.mfc.us.edu.pl
Fajna ta zabawa między zwolennikami i przeciwnikami Legii. Ja też dodam coś od siebie. Jacy frustraci? Czym my mamy być sfrustrowani? Te komentarze to wynik waszego napinania.

podhale - 26 marca 2019, 14:22:02 - *.opera-mini.net (*.254.143.68)
Dobrze kolega wyzej napisal.Frustraci bo to frustracja.Jakis news o zawodniku i juz o Legii więć to pokazuje że bardzo boli was ta Legia.Ale dzieki wam jest tak medialna,a potem mniej kumaci sie dziwia czemu o Legii na niebiesko.Wtedy ja mam polewke do smiechu.

LEON - 27 marca 2019, 13:46:39 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl