25 marca 2019, 22:41:45 - dagazka
eME: Filip Mladenović wystąpił w reprezentacji Serbii

Filip Mladenović wystąpił w reprezentacji Serbii w zremisowanym 1-1 (1-1) meczu eliminacji do mistrzostw Europy z Portugalią. Obrońca Lechii Gdańsk rozegrał całe spotkanie.

25 marca 2019, 20:45 - Lizbona (Estádio do Sport Lisboa e Benfica)
Portugalia 1-1 Serbia
Danilo Pereira 42 - Dušan Tadić 7 (k)

żółte kartki: Pepe - Filip Mladenović, Uroš Spajić, Dušan Tadić.

kanalia - 25 marca 2019, 22:45:33 - *.homenett.pl
Marciniak najsłabszy na boisku. Ktoś mi wytłumaczy na jakiej podstawie wycofał się z decyzji o karnym?

LG - 25 marca 2019, 22:47:39 - *.dynamic.chello.pl
Filip raczej długo w Polsce nie zagrzeje. Bardzo dobry mecz w wykonaniu Lechisty od pierwszej do ostatniej minuty.

hjk - 25 marca 2019, 23:36:51 - *.252.40.97.internetia.net.pl
Wycofał się z decyzji o karnym, bo asystent powiedział mu, że zanim piłka trafiła w rękę, przeszła po głowie Serba. Wtedy nie ma karnego, bo piłka nieoczekiwana.

max - 25 marca 2019, 23:44:01 - *.play-internet.pl
Widać jak silna jest nasza ekstraklasa, odpady Łotewskie z naszej ekstraklasy walczyli do samego końca z gwładzami Serie A i Bundesligi. Mladenowic zatrzymał Portugalie

zzz - 26 marca 2019, 6:09:15 - *.136.136.77
Portugalia jest cienka jak nie wiem,już remis z beznadziejnymi naszymi na jesień powinien światełko alarmowe im w głowie zapalić ale nie,Rolando i reszta kopaczy made in imigranti pokazali ze można się jeszcze bardziej skompromitować :D

ueno - 26 marca 2019, 14:23:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jak bardziej ? Serbia w tej chwili jest mocniejsza druzyna od naszych.

Xsedzia - 26 marca 2019, 15:09:18 - *.opera-mini.net (*.0.33.110)
Marciniak slabiutki i przeprosil trenera i druzyne ze nie podyktowal karnego. On sie nadaje do tarcia chrzanu. Uefa chyba juz wyrzuci. Nie spada do swojej arabii.

arturro - 26 marca 2019, 16:38:09 - *.adsl.inetia.pl
Winny nie Marciniak tylko EUFA, że ciągle nie ma VAR w tych eliminacjach, nawet najlepszy sędzia może czegoś nie zauważyć na żywo w szybkiej piłce.

@arturro - 26 marca 2019, 19:20:07 - *.opera-mini.net (*.0.46.40)
@arturro na mundialu byl Var i tez nie widzial karnego w meczu Niem.Szwe. Ale za to widzial karnego dla Messiego ktorego nie było. Wielkanoc coraz blizej niech juz zaczyna trzeć chrzan.

marecco - 26 marca 2019, 20:42:55 - *.dynamic.mm.pl
krystyna 7 zarzucał Marciniakowi ze konsultowal sytuacje z liniowym ,ktory był 40m od pilki -to Marciniak był jeszcze dalej?Listkiewicz przyznał ze popełnili blad i przepraszali portugalczykow-było nie bylo jakis to pozytyw.

fan Wisła - 27 marca 2019, 10:15:26 - *.200.c77.petrotel.pl
O Boże !!! Litości dla tego nieudacznika MARCINIAKA !!! Tak go wszyscy ,,pchaja"- a on jest parodią sędziowania !!! I tacy- są bezkarni......ręce opadają !!!

LEON - 27 marca 2019, 15:26:59 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl