26 marca 2019, 19:50:50 - Bobek
eME: Kasper Hämäläinen zagrał w reprezentacji Finlandii

Zawodnik Legii Warszawa Kasper Hämäläinen wystąpił w reprezentacji Finlandii w wygranym 2-0 (1-0) meczu 2. kojejki grupy J eliminacji do mistrzostw Europy z Armenią. 32-letni pomocnik rozpoczął mecz w wyjściowym składzie, a w 57. minucie zmienił go Pyry Soiri.

26 marca 2019, 18:00 - Erewan (Wazgen Sargsjani anwan Hanrapetakan marzadaszt)
Armenia 0-2 Finlandia
Fredrik Jensen 14, Pyry Soiri 78

żółte kartki: André Calisir, Edgar Babajan, Norberto Briasco, Warazdat Harojan - Glen Kamara, Lukas Hradecky, Tim Sparv.

sędziował: Nikola Dabanović (Czarnogóra).

Całe spotkanie na ławce rezerwowych reprezentacji Finlandii spędził Petteri Forsell (Miedź Legnica), natomiast Paulus Arajuuri (kiedyś Lech Poznań) oraz Joona Toivio (w przeszłości Bruk-Bet Termalica Nieciecza) zagrali cały mecz.

KJ - 26 marca 2019, 20:14:32 - *.play-internet.pl
Liczę że Finowie awansują na Euro w przyszłym roku. Albo z grupy albo z baraży LN

www - 26 marca 2019, 20:47:05 - *.dynamic-zab-03.vectranet.pl
Szkoda, ze Forsell nie gral

@www - 26 marca 2019, 20:58:42 - *.dynamic.chello.pl
Ciężko jednak się przekonać do gościa zbudowanego tak, jak on. Myślę, że facet z Miedzią i Nowakiem szczęśliwie trafił i nie powinien się z Legnicy zbyt szybko ruszać.

cani - 26 marca 2019, 22:02:48 - *.stimo.net
@KJ też im kibicuje bo zrobili ostatnio wyrazne postepy, mysle ze awansuja. W barażach zagraja prawie na pewno

Rozbawiony - 26 marca 2019, 22:09:53 - *.centertel.pl
Do elo: tak, a Babajan to piłkarski Grodzki.

fansport - 26 marca 2019, 23:22:05 - *.dynamic.chello.pl
nasz piłkarz wygrał mecz na trudnym terenie.

LEON - 27 marca 2019, 15:32:08 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl