26 marca 2019, 22:39:46 - dyrovski
eME: Gol Christiana Gytkjæra w reprezentacji Danii

Christian Gytkjær z Lecha Poznań strzelił gola dla reprezentacji Danii w zremisowanym na wyjeździe 3-3 (0-1) meczu eliminacji mistrzostw Europy ze Szwajcarią. Spotkanie zostało rozegrane w ramach 2. kolejki grupy D. 28-letni napastnik wszedł na boisko w 70. minucie, zmieniając Nicolaia Jørgensena.

26 marca 2019, 20:45 - Bazylea (St. Jakob-Park)
Szwajcaria 3-3 Dania
Remo Freuler 19, Granit Xhaka 66, Breel Embolo 76 - Mathias Jørgensen 84, Christian Gytkjær 88, Henrik Dalsgaard 90

żółte kartki: Denis Zakaria, Manuel Akanji, Breel Embolo - Nicolai Jørgensen.

xxx - 26 marca 2019, 22:41:39 - *.adsl.inetia.pl
Szwajcaria,Norwegia i Bośnia trafiają do klubu frajera.

fansport - 26 marca 2019, 22:43:35 - *.dynamic.chello.pl
liczyłem na to, że duńczycy się nie poddadzą i z 0:3 zrobią 3:3.

dsd - 26 marca 2019, 22:43:54 - *.icpnet.pl
Super mecz. Gytkjaer prócz bramki spory udział przy trzeciej bramce a chwile wcześniej sam mógł strzelić na 3-3 ale Sommer wyciągnął.

Kawi - 26 marca 2019, 22:45:21 - *.dynamic.chello.pl
Nieprawdopodobne zwroty akcji w dzisiejszych meczach. Ale mecz Szwajcaria - Dania przebił wszystko.

momo - 26 marca 2019, 22:45:32 - *.unknown.vectranet.pl
Czo ta Szwajcaria?

Adaś - 26 marca 2019, 22:45:59 - *.play-internet.pl
Zgadza się 3:0 dla Szwajcarii i 3:3
To samo Norwegia ze Szwecją 3:0 i 3:3.Coś dziwne to troche.
Bośnia to pół biedy 2:0 prowadzili ale Pjanic czerwoną dostał to się osłabili
Ale dwa pierwsze mecze po 3 to masakra

fansport - 26 marca 2019, 22:50:55 - *.dynamic.chello.pl
z nami duńczycy też o mało nie zremisowali, kiedy prowadziliśmy z nimi 3:0.

ArekCesar - 26 marca 2019, 23:00:58 - *.oxylion.net.pl
Norwegia miała 2:0, potem 2:3, by ostatecznie zremisować 3:3.

BI - 26 marca 2019, 23:41:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Denis Zakaria, Manuel Akanji, Breel Embolo, Granit Xhaka - Szwajcarzy

fansport - 26 marca 2019, 23:48:36 - *.dynamic.chello.pl
a u nas grał kiedyś olisadebe.

tellchar - 27 marca 2019, 0:30:37 - *.adsl.inetia.pl
@BI - no tak, bo jak Szwajcarem jest Niemiec, Francuz albo Włoch to OK, a jak Albańczyk czy Bośniak to już nie jest OK...

Kongo - 27 marca 2019, 1:46:04 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Poważnie dają mu grać w tej Dani? To niezły kryzys w snajperach mają.

amaral - 27 marca 2019, 8:24:27 - *.dynamic.chello.pl
dlaczego w "karierze" ma wpisane 19 goli w 17/18 a nie 17?

KCH - 27 marca 2019, 8:49:07 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Pierwszy gol dla Szwajcarów - po ewidentnej ręce zawodnika który asystował.
Var jest niby od prawie 2 lat, ale w większości bardzo pomaga (gdy siedzą nad nim kumaci ludzie).
Obecnie oglądając rozgrywki bez Varu - Premier League, eliminacje ME, czy choćby zeszłoroczną ligę mistrzów - człowiek łapie się za głowę jakich rzeczy sędziowie nie dostrzegają i jak duży wpływ mają one potem na wyniki. Np. taki Real byłby bez szans na wygranie 3 razy LM z rzędu gdyby nie pomyłki sędziowskie i brak Varu.

Petr - 27 marca 2019, 10:41:19 - *.alshamil.net.ae
Moze Skorza za Nawalke w lechu? Wczoraj Skorza awansowal z emiratami do mistrzostw azji u23. On wiedzial jak zrobic majstra z lechem i wejsc do ligi europy?!?

Ggg - 27 marca 2019, 10:49:34 - *.174.210.67
Lepszy byłby Rumak, a potem Michniewicz itd.

legia - 27 marca 2019, 11:56:41 - *.111.247.145
gytker w lechu nie graj tam same patałachy a trener poniżej pasa jedynie kasa klasa

vega - 27 marca 2019, 22:33:46 - *.opera-mini.net (*.33.46.193)
Buki z Azji rozdaja karty.Sport skończył sie kiedy pojawiły sie w nim miliony $

Pablo - 28 marca 2019, 12:15:59 - *.play-internet.pl
Pewności nie ma, ale rzeczywiście wygląda to podejrzanie. Mam nadzieję, że śledczy sprawdzą m.in. w Skandynawii, jak wiele osób miało olśnienie i postawiło dwa razy wynik 3:3 w rzeczonych meczach...

Neutral60 - 29 marca 2019, 8:50:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Zabójcza końcówka meczu w wykonaniu Danii. Brawo Christian !!! Oby tak w extraklasie !!!