30 marca 2019, 17:24:23 - bartekwr9
Bramka Roberta Lewandowskiego

Robert Lewandowski strzelił gola dla Bayernu w zremisowanym 1-1 (1-1) meczu 27. kolejki niemieckiej Bundesligi z Freiburgiem. Była to jego dziewiętnasta ligowa bramka w tym sezonie.

30 marca 2019, 15:30 - Fryburg Bryzgowijski (Schwarzwald-Stadion)
SC Freiburg 1-1 FC Bayern München
Lucas Höler 3 - Robert Lewandowski 22

żółte kartki: Christian Günter, Amir Abrashi, Dominique Heintz - Mats Hummels.

sędziował: Christian Dingert (Południowy Zachód).
widzów: 24 000.

Lewandowski zagrał cały mecz. Jego zespół ma na koncie 61 punktów i zajmuje drugie miejsce w lidze.

jamal - 30 marca 2019, 17:32:46 - *.net.brewet.pl
Super, Borussia wygrała,za tydzień Bayern-Borussia.

fansport - 30 marca 2019, 18:06:35 - *.dynamic.chello.pl
jeden gol z łotwą, jeden gol z freiburgiem, czyli lewy trzyma poziom i strzela gole rywalom na tym samym poziomie.

mad0 - 30 marca 2019, 18:06:43 - *.play-internet.pl
Brawo Borussia walczymy o mistrza !do boju!SZkoda ze Lewy gra w Bayernie ktore nikt oprocz Bawarii nie lubi.

kaszub1991 - 30 marca 2019, 18:25:01 - *.dynamic.mm.pl
Żeby Bundeslige wygrała Borusiia Dortmund a nie ciągle Bayern który jest za słaby na lige mistrzów a za mocny na bundeslige

fansport - 30 marca 2019, 18:33:08 - *.dynamic.chello.pl
borussia też wygrywała nieraz bundesligę, więc i tak nie ma w tej lidze niczego nowego od czasów wolfsburga, 10 lat temu.

Rafix - 30 marca 2019, 18:34:14 - *.146.26.238.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
fansport, nie ma i nie będzie plucia na Polaków i Polskę, to, że lubisz przyjmować na buźkę nie oznacza, że inni też to lubią.

fansport - 30 marca 2019, 19:01:19 - *.dynamic.chello.pl
ty chłopczyku popierasz tych, którzy plują na polskę i polaków codziennie i czerpiesz z tego dużo radości

obiektywni - 30 marca 2019, 19:11:22 - *.play-internet.pl
Nie rozumiem was, Lewy strzelił tylko 1 bramke a Bayern tylko zremisował ze słabiakiami, a miał tych szans co najmniej 3 klarowne.
To przez nieskuteczność Lewusa Bayern tylko zremisował a tu spuszczanie sie ohy i ahy, Bayern to klasowa drużyna walczy o mistrza i takie wpadki jak ten remis ich kompromitują!!!

... - 30 marca 2019, 20:00:12 - *.147.105.246.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Nie fansmród, to ty popierasz tych, którzy niszczą Polskę i na nią plują.
I tak jak oni zamieniasz każde miejsce, w które wleziesz w szczujnię, nawet sportowe forum.

fansport - 30 marca 2019, 20:17:51 - *.centertel.pl