widz - 30 marca 2019, 19:55:48 - *.wi.net.pl
Odpowiedź jest taka że polska piłka jest tak słaba że nawet pospolite ruszenie sobie da radę jeżeli tylko wykaże się ambicją do gry.

GKsJ.Zdrój - 30 marca 2019, 19:56:23 - *.30.7.74.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

(S) - 30 marca 2019, 19:56:27 - *.dip0.t-ipconnect.de
Jastrzębie wyrownalo w ostatniej akcji meczu szkoda Stomil 2 pkt

Qwe - 30 marca 2019, 19:57:13 - *.centertel.pl
Mecz wydłużony na maksa aby pogrążyć Stomil

@widz - 30 marca 2019, 19:57:49 - *.dynamic.chello.pl
w Polsce jest wszystko słabe

antygumowi - 30 marca 2019, 19:58:34 - *.suwalki.vectranet.pl
I co gumowcy, nie tak prędko. Jeszcze spadniecie. Dzięki GKS, że nie pomogliście gumiakom. A co do ostatnich wyników Stomilu to widać, że ktoś ostro smaruje sędziom przy zielonym stoliku.

Kuba - 30 marca 2019, 19:58:57 - *.centertel.pl
Rzut wolny w ostatniej minucie tuż za 16 metrem.Strzał,rykoszet i zawodnik Jastrzębia wbił piłkę do pustej bramki.Ogólnie Jastrzębie dominowało ,zwłaszcza w drugiej połowie ,a Stomil dzisiaj jakby bez sił

Z - 30 marca 2019, 20:00:37 - *.146.161.152.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Brawo GKS! Szkoda, że nie zwycięstwo, ale każdy punkt mile widziany. Kibice doszukujący się spiskowych teorii dotyczacych Wolniewicza może w końcu przejrzą na oczy, bo to dobry grajek!

Kashi - 30 marca 2019, 20:01:17 - *.static.ip.netia.com.pl
Suwalki buhahaha 2 liga. Zal dupe sciska. Tylko Stomil OKS !!!

Kokos - 30 marca 2019, 20:01:32 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Wolniewicz - mała rehabilitacja za „dziwną” rękę w 11 po której był karny z Cyganami z Katowic ...

F - 30 marca 2019, 20:01:46 - *.play-internet.pl
1-2 metrowy spalony przy bramce na 1-1

(S) - 30 marca 2019, 20:01:52 - *.dip0.t-ipconnect.de
Antygunowi nie nasza wina ze padacie po lisciu jedynie w necie szczekac potraficie

SłuchałemT - 30 marca 2019, 20:04:18 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Ale jaja ostatnia akcja meczu!!
Nie zasłużyliśmy na to!!!
Ale jest!!! Remisie dla 1962 to zwycięstwo!!

Kolo - 30 marca 2019, 20:09:05 - *.centertel.pl
Takim cudem ze sedzia sprzedal mecz i wszystko gwizdal nawet lekki faul wszystko pod jastrzębie

kibic - 30 marca 2019, 20:09:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Z czterech minut doliczonych wyszło około osiem kpina

Www - 30 marca 2019, 20:12:54 - *.play-internet.pl
Sędzia dołączył 7 minut. Skąd on to wziol

antygumowi - 30 marca 2019, 20:13:28 - *.suwalki.vectranet.pl
Spadniecie gumowcy bo kasa na smarowanie gwizdkom sie kończy a do tego puchniecie.

Do koło - 30 marca 2019, 20:14:08 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@kolo -
Nie wiem czy się śmiać czy płakać - pierwszy raz w życiu słyszę ze ktoś gwizdał pod Jastrzębie ... chyba , żeby kogoś innemu pomoc .

Stomil4all - 30 marca 2019, 20:16:20 - *.174.116.13
Ty śmierdzielu suwalski , Was nie ma na mapie i to wy spadniecie! Stomil zawsze nad wami!

Gieksa - 30 marca 2019, 20:21:22 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Gieksa walcząca , Gieksa walczącą do końca !
GKS 1962 Jastrzębie - prawdopodobnie najlepszy klub na świecie !

Matodont - 30 marca 2019, 20:22:23 - *.leon.com.pl
Brawo GKS Jastrzębie. Każdy punkt sie liczy. Powoli a do przodu ; )

Ave - 30 marca 2019, 20:22:27 - *.centertel.pl
W tym roku leci Garbarnia, Wigry, Bytovia lub Warta. Jedna z tych czterech drużyn uniknie degradacji.

antygumowi - 30 marca 2019, 20:22:41 - *.suwalki.vectranet.pl
Sapiecie lamery z wiochy Olsztyn nawet na 90minut, w komentarzach to co boli jak wam sie robi smród pod waszymi wynikami? ma boleć zużyte ko##dony. A gdzie wy jesteście pod ruską granicą we wsi?

(S) - 30 marca 2019, 20:37:49 - *.dip0.t-ipconnect.de
Ilu was było wczoraj na meczu 300?? Powiedz mi jeszcze czemu na tej wiosce u was tak strasznie śmierdzi??

Stomil - 30 marca 2019, 20:40:10 - *.range81-153.btcentralplus.com
Stomil i Pan Michał Barański. DZIĘKUJEMY!

Kibic - 30 marca 2019, 21:22:42 - *.play-internet.pl
Suwalskie burki znów ujadają Już niedługo będziecie szczekali tylko na swoim wiejskim podwórku Suwałki 2 liga!!!

the core - 30 marca 2019, 21:35:56 - *.dynamic.mm.pl
A ja tam lubię Suwałki. Jedyne miasto gdzie można poczuć się jak na wsi...

Zgred - 30 marca 2019, 21:40:44 - *.range81-153.btcentralplus.com
Co to miasteczko Suwałki w województwie białostockim chce od Stomilu?

Mars - 30 marca 2019, 21:45:14 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jastrzębie podrapali pazurami w ostatniej minucie Stomil i wydarli choć jeden kęs .

bleh - 30 marca 2019, 22:44:20 - *.olsztyn.vectranet.pl
Szkoda, ale bez strzałów nie ma bramek.

.... - 30 marca 2019, 23:14:10 - *.olsztyn.vectranet.pl
Mecz wyglądał tak, że nie stworzyliśmy (Stomil) za wiele sytuacji. Jak spawdziłem w statystykach na wynikinażywo to padaka. No al opowiem jak to wyglądało.
Na początku czasem próbowaliśmy atakować i udało się strzelić bramkę. Szkoda, że tak mało prób mieliśmy wstrzelenia po ziemii i te nasze kontry środkiem czy skrzydłami już tak nie wyglądały dobrze. Zwykle ktoś zwalniał akcję.
Przykro, że w końcówce sędzia dwizdnął wolny. Czy zasłużony to zaczekam do obejrzenia skrótu z meczu bo miałem za daleko by ocenić czy się należał ale trzeba wspomnieć, że Małyszek gwizdał dla GKS'u faule nawet udawane a dla Stomilu nawet jak kontuzja się trafiła to nic nie widział.
No ale GKS Jastrzębie stwarzał sytuacje i to pełno. Tyle, że wszystko strasznie partolił. Wystawienie piłki na kilka metrów przed bramką (mniej niż 11m i strzał nad bramką). To opis jednej z wielu sytuacji. Pełno strzałów nad bramką. No ale gdyby wykorzystali 3-4 sytuacje nie byłoby punktu, więc cieszymy się z jednego chociaż wolny chyba z kapelusza. Sędzia nie na 1 ligę. Wolny w ostatniej akcji meczu w 94 minucie i odgwizdanie końca bez wznawiania. Czyli wybronił punkt dla GKS Jastrzębie.

Irek - 31 marca 2019, 4:01:39 - *.emome-ip.hinet.net
BRAWO DRUŻYNA!
Szkoda dwóch punktów ale tak czasem bywa. Skuteczność, skuteczność, skuteczność...
Tylko GKS Jastrzębie.

asdasd - 31 marca 2019, 6:54:15 - *.dynamic.mm.pl
nawet przy słabszym meczu stomilu mieliśmy szansę wygrać, super start rundy.. szkoda 2 pkt, ale takie doświadczenia sprawią, że Stomil wróci mocniejszy za tydzień

Kuty - 31 marca 2019, 7:34:13 - *.ssp.dialog.net.pl
Brawo JastrzebieGralismy jak niemcy do ostatniej minuty.Opłacało się.😅

Gieksa - 31 marca 2019, 7:41:10 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Do 90 minut PL.
Dlaczego nie ma herbu GKSu Jastrzębie ?
W każdym z newsow obok jest herb a tu ani Stomil ani GKS ?

bleh - 31 marca 2019, 11:33:06 - *.olsztyn.vectranet.pl
@Gieksa
Bo był remis.

gumkiii - 31 marca 2019, 11:40:30 - *.olsztyn.vectranet.pl
i tak stomil spadnie, dosc ratowania tego czegos, ani stadionu ani kasy. stomil lechia dwa pe**ly hej!

44-335 - 31 marca 2019, 11:54:10 - *.dynamic.chello.pl
Pierwsza bramka dla Stomilu po błędzie obrońcy Wolniewicza nr 93..
Panie obrońca budzimy się!!

FCH - 31 marca 2019, 18:12:01 - *.dynamic.mm.pl
Szczęście w ostatniej akcji Jastrzębia. Wolny dyskusyjny, strzał, rykoszet i dobitka Wolniewicza z kilku metrów do pustej bramki.
Mecz na remis. W 2.połowie Stomil nawet pół sytuacji nie zrobił. Najgorszy mecz Stomilu w tej rundzie. Jest 9 pkt w 5 meczach, przed tą rundą każdy taki wynik brałby w ciemno. Jedziemy dalej. Goście przeważali ale setek też nie mieli.
Sędzia Małyszek słaby, w sytuacjach spornych pod Jastrzębie gwizdał.
Widzów ponad 2 tys., mniej niż ostatnio. Podobnie w młynie. Sektor gości pusty.

rycho - 31 marca 2019, 18:15:37 - *.dyn.optonline.net
PZPN ukaral Jastrzebie zakazem 5 wyjazdow - to byl drugi

Realia - 1 kwietnia 2019, 11:46:06 - *.29.164.87.threembb.co.uk
Wolny słusznie, Olsztynianin wyskoczył do główki z łokciem w górze i trącił rywala, spalonego nie było piłka trafiła rykoszetem=podawał ją Olsztynianin. Ave GKS, ale skuteczność fatalna!