30 marca 2019, 19:00 - Tychy (Stadion Miejski Tychy)

Tychy: 91. Konrad Jałocha - 13. Mateusz Grzybek, 4. Marcin Biernat, 3. Łukasz Sołowiej, 33. Dawid Abramowicz - 21. Hubert Adamczyk, 31. Keon Daniel, 17. Sebastian Steblecki, 8. Łukasz Grzeszczyk, 23. Omar Monterde (85, 9. Jakub Vojtuš) - 27. Mateusz Piątkowski (67, 97. Artur Siemaszko).

Bytovia: 27. Andrzej Witan - 15. Sebastian Kamiński (46, 11. Maksymilian Hebel), 5. Krzysztof Bąk, 3. Łukasz Wróbel, 37. Wojciech Wilczyński (70, 26. Fabian Hiszpański) - 9. Gracjan Jaroch, 68. Bartosz Wolski (46, 6. Jakub Kuzdra), 10. Tomasz Swędrowski, 25. Filip Burkhardt, 13. Łukasz Moneta - 14. Mateusz Kuzimski.

żółte kartki: Daniel, Grzybek - Kuzimski, Wróbel, Bąk.

sędziował: Sebastian Tarnowski (Wrocław).
widzów: 3428.

źródło: własne / STS

Bhl - 30 marca 2019, 20:56:17 - *.tktelekom.pl
Współczuję kibicom Bytovii tych ciągłych remisów i porażek, Stawski powinien już dawno tam nie pracować

zrogers - 30 marca 2019, 21:08:15 - *.147.101.222.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Do przerwy powinno być 4:0 dla Tychów, koncert nieskutecznosci w tym meczu, która mogła zostać ukarana, bo Bytovia jakieś tam okazje miała po przerwie, choć nadal była gorszym zespołem.

Misiek - 30 marca 2019, 21:10:59 - *.koscierzyna.vectranet.pl
Bytovia spadek pewne info ja to wam mówię wasz Misiek

Tyski - 30 marca 2019, 21:12:52 - *.tychy.pl
Bardzo dobry mecz Tyszan w I połowie i koncowka meczu tak naprawdę po 1 połowie powinnismy prowadzić kilkoma bramkami . Dawno nie widziałem tak dobrze grających Tyszan może w końcu cos się ruszy chociaz ten sezon już pozamiatany. W zasadzie po tym zwycięstwie nie grozi nam spadek a awans już od porażki ze Stomilem tez nam nie groził .Ale i tak należą się brawa .

hubi - 30 marca 2019, 21:19:40 - *.syrion.pl
tylko masochiści oglądajom ligowypolskisyf

mexi - 30 marca 2019, 21:22:14 - *.centertel.pl
Nic tylko napisać -brawo Wy "Bytovia"

Gks T. - 30 marca 2019, 21:27:12 - *.95.204.27
Bardzo dobra gra tyskich, 2 słupki, dobrze to się oglądało... Zaimponowal mi Steblecki, brawo. Piękna bramka naszego kapitana.

zzz - 30 marca 2019, 21:59:07 - *.unknown.vectranet.pl
5:0 do przerwy powinno byc, bytovia do spadku bo graja totalny dramat, tyscy to nie barcelona, a do przerwy tak to wygladalo

fritz - 30 marca 2019, 23:49:18 - *.web.vodafone.de
Gratuluje 3 pkt z Bytovia. I zycze powodzenia z Podhalem na lodzie. katowicki

Chojnice - 31 marca 2019, 4:07:31 - *.petrus.pl
Bytovia zacznijcie wygrywać.. Musicie się utrzymać.. Życzymy wam tego.. Zawsze bliski wyjazd i koszta mniejsze..

starotyski - 31 marca 2019, 4:51:52 - *.as43234.net
Niech się Taraą tłumaczy, dlaczego nasz najskuteczniejszy napastnik gra w Wejherowie, a nie w Tychach.

Wan1985 - 31 marca 2019, 7:35:26 - *.play-internet.pl
Dlaczego wciaz nie gra Pena? Zaleglosci treningowe?

Tyski - 31 marca 2019, 7:59:59 - *.tychy.pl
Pena musi nadrobić zaległości fizyczne dosłownie mówiąc gościu ma nadwagę z tego co mi wiadomo na przełomie kwiecien-maj ma dostać swoje szanse.

Furmi - 31 marca 2019, 9:45:32 - *.dynamic.chello.pl
Przecież było mówione, że Pena pojawi się najwcześniej 2-3 kolejki przed końcem sezonu.