31 marca 2019, 16:54:40 - euzi
Gol Arkadiusza Milika

Arkadiusz Milik strzelił gola dla Napoli w wygranym 4-1 (1-0) wyjazdowym meczu 29. kolejki włoskiej Serie A z Romą. Dla reprezentanta Polski to 16. trafienie w tym sezonie.

31 marca 2019, 15:00 - Rzym (Stadio Olimpico)
AS Roma 1-4 SSC Napoli
Diego Perotti 45 (k) - Arkadiusz Milik 2, Dries Mertens 50, Simone Verdi 54, Amin Younes 81

żółte kartki: Patrik Schick, Kóstas Manolás, Edin Džeko, Aleksandar Kolarov - Nikola Maksimović, Arkadiusz Milik.

sędziował: Gianpaolo Calvarese (Teramo).
widzów: 36 525.

W Napoli Milik rozegrał całe spotkanie, a pauzujący za żółte kartki Piotr Zieliński pozostał poza kadrą. Ich klub jest wiceliderem i ma 63 punkty.

cool - 31 marca 2019, 16:57:40 - *.adsl.inetia.pl
Gol Arkadiusza Milika uznany został NAJWAŻNIEJSZĄ BRAMKĄ meczu po tym golu drużynie Romy całkowicie odechciało się grać

D... - 31 marca 2019, 17:12:10 - *.adsl.inetia.pl
@cool: Gol Arkadiusza Milika padł w 2 minucie, Roma wyrównała z karnego pod sam koniec I połowy. Po przerwie zatem mecz "zaczynał się od początku", bo przy remisie każdy wynik był możliwy. Nie mam nic przeciwko robieniu browarków czy nawet przypalaniu zielonego przy oglądaniu meczyków w TV, ale w takim stanie to warto jednak powstrzymywać się od pisania komentarzy, bo się rzeczywistość z wizjami może nieco pomieszać... :-p

Rozbawiony - 31 marca 2019, 17:22:25 - *.centertel.pl
Brawo Arkadiusz! Ps.Czy ktoś może wyjaśnić (najlepiej sami zainteresowani) dlaczego informacji o Żurawiu niepoprzedzila informacja o Nawalce? Dlatego że został zawieszony a nie zwolniony?

:) - 31 marca 2019, 17:50:53 - *.dynamic.chello.pl
@Rozbawiony, tak właśnie dlatego. Nawałka został odsunięty, a Żuraw przejął jego obowiązki stąd zostało to zawarte w jednej informacji. Kontrakt Nawałki dalej obowiązuje

fansport - 31 marca 2019, 20:42:19 - *.dynamic.chello.pl
milik nie strzela goli słabeuszom, a lewandowski tylko słabeuszom strzela.

banuj se - 31 marca 2019, 21:26:07 - *.static.as43289.net
fansport ma racje, lewy strzela gole slabeuszom, freiburg, lotwa, a milik w silnej lidze wloskiej i portugalii gola strzelil.

Łubu-Dubu - 31 marca 2019, 23:30:34 - *.centertel.pl
A gdzie byli byśmy teraz gdyby nie te gole Lewego strzelone słabeuszom
Podpowiadam w ciemnej d.....e

starotyski - 1 kwietnia 2019, 1:04:05 - *.as43234.net
D... Cool to przecież najbardziej entuzjastyczna i optymistyczna postać na 90minut. Daj mu spokój, nie gaś tego światełka w mrocznym tunelu, pełnym ponurych i nudnych borubarów.

2019 - 1 kwietnia 2019, 8:49:48 - *.dkr.mfc.us.edu.pl
Chciałbym, żeby takie słabeusze grały w Polskiej lidze. Sam Freiburg rozłożył by naszą ligę na łopatki.

BOT - 1 kwietnia 2019, 11:14:08 - *.147.105.254.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
@2019 Legie na pewno, ale wtedy fansport napisałby, że Legia celowo odpuściła tak, jak puchar z Rakowem i ligę z bankrutem z Krakowa;-)

Rozbawiony - 1 kwietnia 2019, 14:31:10 - *.centertel.pl