2 kwietnia 2019, 20:57:13 - dagazka
Gol Krzysztofa Piątka

Krzysztof Piątek zdobył gola dla Milanu w zremisowanym 1-1 (1-0) meczu 30. kolejki Serie A przeciwko Udinese. Była to jego 21. ligowa bramka w tym sezonie. Reprezentant Polski rozegrał całe spotkanie.

2 kwietnia 2019, 19:00 - Mediolan (Stadio Giuseppe Meazza)
AC Milan 1-1 Udinese Calcio
Krzysztof Piątek 44 - Kevin Lasagna 64

sędziował: Luca Banti (Livorno).

W drużynie gości mecz na ławce rezerwowych spędził Łukasz Teodorczyk.

Milan plasuje się na czwartym miejscu w lidze, mając na koncie 52 punkty, a Udinese zajmuje 15. miejsce z dorobkiem 29 punktów.

yyy - 2 kwietnia 2019, 20:58:25 - *.adsl.inetia.pl
20 gol

BRZExit - 2 kwietnia 2019, 21:00:19 - *.bialnet.pl
20 gol Piątka w Serie A świetny wynik, BRAWO Krzychu!

obserwator - 2 kwietnia 2019, 21:14:12 - *.92.249.2
Strzelił 21, uznane ma 20. Tyle w temacie.
Brawo za bramkę. Walcz o koronę.

obserwator - 2 kwietnia 2019, 21:15:31 - *.92.249.2

fansport - 2 kwietnia 2019, 21:16:46 - *.dynamic.chello.pl
milan potrzebuje dobrego rozgrywającego.

Obi - 2 kwietnia 2019, 21:30:44 - *.dynamic.chello.pl
Redaktorze, skąd to 21 bramka?! Każdy szanujący się kibic co na bieżąco śledzi Serie A w tym sezonie wie doskonale, że jedno z trafień Piątka w meczu Genoa - Atalanta zostało nie uznane przez komisję ligi włoskiej i zapisane jako bramka samobójcza zespołu Atalanty. Od tego meczu już trochę minęło, a wy za każdym razem bo zdobytym golu przez Piątka w Serie A z uporem maniaka przypisujecie mu tą bramkę. Może najwyższy czas na korektę błędu?!

Zorro - 2 kwietnia 2019, 21:49:51 - *.ajc.com.pl
Jeszcze jedna kontrowersyjna bramka i na koniec sezonu bedzie news: Królem strzelcow zostal Ronaldo z 25 golami, a Piątek zajął 2 miejsce z 26 golami... Redakcjo, nie ogladacie i nie weryfikujecie roznych informacji z Wysp owczych czy Luksemburga. Trzymajcie sie oficjalnych protokołów meczowych i będzie dobrze.

!? - 2 kwietnia 2019, 22:04:59 - *.opera-mini.net (*.0.44.246)
Dzisiaj nie napisza ze Piatek ma tyle samo bramek co Fabio z samp.i ze sa liderami klasyfikacji bo wiedza ze tak nie tak i ze pisza z bledem a im tak jak do slupa zwracac uwage zeby pisali normalnie tak jak pisza inne zrodla i jak oficjalnie

Farid Ali - 2 kwietnia 2019, 22:10:11 - *.dynamic.chello.pl
Nie zakłamujmy rzeczywistości - 20 gol Krzysztofa Piątka.

xy - 2 kwietnia 2019, 22:15:07 - *.edera.cz
To jest 20 bramka Piątka. Jesteście żałośni.

fansport - 2 kwietnia 2019, 22:22:10 - *.dynamic.chello.pl
21 goli strzelił piątek, a żałośni są ci, którzy mu jednego gola zabrali, po to żeby ronaldo mógł zostać królem strzelców.

wuj - 2 kwietnia 2019, 22:22:27 - *.142.138.242.static.telsat.wroc.pl
Halo pss, mam info dla admina. Macie pomyłke w tekscie. Poprawcie to sobie szybko, zanim ktokolwiek zauważy

al.gr. - 2 kwietnia 2019, 22:31:19 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Zdobyć można np. Broad Peak. Gole się strzela, a bramki się zdobywa

jest moc - 2 kwietnia 2019, 22:35:19 - *.2.178.212
29 gol PIĄTKA (20 w lidze 8 w pucharze włoch 1 w reprezentacji) Jest z niego niezły DZIK !!!PIO PIO PIO !!!

tofo - 2 kwietnia 2019, 22:37:44 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Angulo w zeszłym sezonie miał 23 bramki, ale 90minut liczy mu 22. Oni liczą po swojemu...

fansport - 2 kwietnia 2019, 22:40:19 - *.dynamic.chello.pl
30 gol piątka, jeśli już.

kibic - 2 kwietnia 2019, 23:02:28 - *.nwrknj.fios.verizon.net
tego Milanu nie da sie poprostu ogladac,Krzysiek spie.....jak najszybciej z tego klubu jak to mozliwe.Gdzie ten slynny Milan ech?

Noo - 2 kwietnia 2019, 23:04:32 - *.opera-mini.net (*.0.42.247)
No bo dwa w reprezentacji w tym sezonie. 1 w Ln i 1 teraz niedawno w el. Euro.

Noo - 2 kwietnia 2019, 23:09:11 - *.opera-mini.net (*.0.42.247)
Ty jestes taki sam uparty maniak fansport tak jak ci redaktorzy. Oficjalnie ma 20 bramek i nic i nikt tego nie zmieni. Ani ty ani redaktorzy. I nikt nikogo nie okradl. Takie sa przepisy gry w pilke nozna.

Tommy - 2 kwietnia 2019, 23:54:43 - *.play-internet.pl
Też moim pobożnym życzeniem jest to, żeby Piątek miał 21 bramek na swoim koncie. Ale fakty są inne i trzeba je respektować. Ile można pisać w komentarzach i w treści newsa, że Piątek ma bramkę więcej niż podają to oficjalne źródła. Idąc tym idiotycznym tokiem myślenia przypiszmy Andrzejowi Gołocie mistrzowski pas w w wadze ciężkiej za pojedynki z Riddickiem Bowe...no bo przecież w ringu był dwukrotnie lepszy, ale że przegrał przez dyskwakifikacje to tylko szczegół 😀

starotyski - 3 kwietnia 2019, 0:32:01 - *.as43234.net
skompromitowany na maksa borubar, zmienił szyld i dalej nudzi swoją prostacką logiką.

a - 3 kwietnia 2019, 1:25:16 - *.interduo.pl
a borek taki ekspert mowił ze piatek nie zdobedzie 20 bramek w lidze włoskiej

Bartt - 3 kwietnia 2019, 12:11:39 - *.net.hawetelekom.pl
90 minut... jesteście śmieszni z tym uznawaniem goli po swojemu. Ktoś przytoczył przykład Gołoty i Bowe'a a ja podam inny przykład. W przepisach NBA linia rzutów trzypunktowych wynosi 7,24 m, a w przepisach FIBA - 6,75. Czy znaczy to że Amerykanie powinni weryfikować wyniki meczów koszykarskich rozgrywanych w rozgrywkach FIBA tak, by rzuty z powiedzmy 7 metrów uznawano za 2 a nie 3 punktowe? Paranoja... We Włoszech są takie a nie inne przepisy zapisywania bramek zawodnikom i jeśli Serie A uznaje że Piątek ma goli 20 to znaczy że tyle me. Koniec, kropka.

Bartt - 3 kwietnia 2019, 12:12:10 - *.net.hawetelekom.pl

Bartt - 3 kwietnia 2019, 12:12:46 - *.net.hawetelekom.pl

sprawiedli - 3 kwietnia 2019, 12:39:47 - *.unknown.vectranet.pl
Z ostatniej chwili:
Izraelski instytut Jad Waszem postanowił przyznać 90 minutom nagrodę "Sprawiedliwy wśród portali świata" za bohaterską walkę o uznanie bramki Piątka. Jeśli uda się ją odzyskać będzie to sytuacja bezprecedensowa w historii naszego kraju, może nico tylko porównywalna z powrotem Ziem Odzyskanych.