3 kwietnia 2019, 21:22:06 - euzi
Drużyna Rafała Kurzawy w finale Pucharu Danii

FC Midtjylland z Rafałem Kurzawą w składzie wygrał u siebie 4-0 (1-0) w meczu półfinałowym Pucharu Danii z Odense Boldklubem i awansował do finału. 26-letni pomocnik rozegrał całe spotkanie.

3 kwietnia 2019, 19:30 - Herning (MCH Arena)
FC Midtjylland 4-0 Odense Boldklub
Troels Kløve 31 (s), Paul Onuachu 47, 72, Gustav Wikheim 87

żółta kartka: Oliver Lund (Odense).

sędziował: Michael Johansen.
widzów: 7549.

Finał pucharu zostanie rozegrany 17 maja o godz. 17:00 na Telia Parken w Kopenhadze, a rywalem Midtjylland będzie zwycięzca meczu Brøndby - Ålborg. Drugi półfinał z udziałem klubu Kamila Wilczka zostanie rozegrany jutro o godz. 19:30.

Dżon - 3 kwietnia 2019, 22:44:45 - *.centertel.pl
Super, bardzo się cieszę, że Rafał gra!

kibol - 3 kwietnia 2019, 23:56:04 - *.pa.nsw.optusnet.com.au
Podobny w stylu gry do Mierzejewskiego, oby osiągnął ten poziom i Wuja spojrzał na Niego przychylniejszym okiem.

mario255 - 4 kwietnia 2019, 9:12:56 - *.254.159.66
Dlaczego nikt nie pamięta, że Kurzawa zaczynał w Górniku na lewej obronie. Teraz z niego zrobiono skrzydłowego, ale moim zdaniem jest na tą pozycję za wolny. Z drugiej strony szkoda tej jego lewej nogi. A może to jest rozwiązanie w Reprezentacji? Kurzawa na lewej obronie - gorzej w obronie nie zagra niż obecnie tam występujący, a może dołoży coś w ofensywie? Co myślicie?

LEON - 4 kwietnia 2019, 17:25:50 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Powodzenia w finale

Jurgen - 4 kwietnia 2019, 18:37:20 - *.dynamic.mnet-online.de
Kurzawa nie zaczynał na lewej obronie,grał tram tylko przez jeden sezon z koniecznosci co mu wyszło na dobre bo poprawił swoją grę w defensywie.