6 kwietnia 2019, 19:55:01 - bartekwr9
Gol Krzysztofa Piątka

Krzysztof Piątek strzelił gola dla Milanu w przegranym 1-2 (1-0) meczu 31. kolejki włoskiej Serie A z Juventusem. Była to jego 22. ligowa bramka w tym sezonie. Piątek zagrał cały mecz.

6 kwietnia 2019, 18:00 - Turyn (Allianz Stadium)
Juventus FC 2-1 AC Milan
Paulo Dybala 60 (k), Moise Kean 84 - Krzysztof Piątek 39

żółte kartki: Federico Bernardeschi, Mario Mandžukić - Mateo Musacchio, Hakan Çalhanoğlu.

sędziował: Michael Fabbri (Rawenna).
widzów: 40 057.

W drużynie gospodarzy cały mecz rozegrał Wojciech Szczęsny.

Milan ma na koncie 52 punkty i zajmuje czwarte miejsce w tabeli ligowej. Juventus z 84 punktami jest liderem.

r - 6 kwietnia 2019, 19:56:54 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
21 gol nie 22

1920 - 6 kwietnia 2019, 19:59:10 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@r
przecież juz do końca sezonu nie będą przyznawać się do błędu i wycofywać się ze swojej wersji, może w kolejnym sezonie będą już bardziej dokładni

Ziomball - 6 kwietnia 2019, 20:02:07 - *.centertel.pl
No cóż.. tutaj jest unikalna klasyfikacja na skalę światową. Chyba nikt więcej nie dolicza już bramki, której Serie A nie zaliczyło Piątkowo.

waza - 6 kwietnia 2019, 20:02:42 - *.adsl.inetia.pl
Nie wygrali, ale chociaż tyle, że Piątek strzelił Szczęsnemu.

fansport - 6 kwietnia 2019, 20:10:25 - *.dynamic.chello.pl
brawo krzysztof piątek, 22 gol !

Tms - 6 kwietnia 2019, 20:12:44 - *.speedy.com.ar
Tak jest! 22 gole! Coraz bliżej rekordu bramek w debiutanckim sezonie!

21 - 6 kwietnia 2019, 20:16:20 - *.dynamic.chello.pl
21

Abc - 6 kwietnia 2019, 20:18:01 - *.40.249.20.threembb.co.uk
Brawo Krzysiu
Samodzielny lider klasyfikacji strzelców! Czemu redakcja o tym nie wspomniała? To dość ważna informacja

fansport - 6 kwietnia 2019, 20:18:18 - *.dynamic.chello.pl
22

paprykarz - 6 kwietnia 2019, 20:22:50 - *.in-addr.broadbandscope.com
Kiedys z 2/3 sezony temu zaparcie brneli w tym, ze Fraczczak strzelil w sezonie 8 goli, a tak naprawde mial gol wiecej! Tak podawala nawet Ekstraklasa, czyli OFICJALNY podmiot. Ale nie... wedlug ich "zasad" wówczas wpadl samobój a nie gol Fraczczaka.

lol - 6 kwietnia 2019, 20:52:14 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@Cwk a ty błaźnie skąd się urwałeś ?

dk - 6 kwietnia 2019, 21:02:15 - *.gemini.net.pl
Nasz Kwiatkowski czy Marciniak z VAR-owcam nie robią dwóch przekrętów w jednym meczu.
W pierwszej połowie ewidentny karny dla Milanu w drugiej karny dla Juve "z kapelusza" a Dybala to pajac i symulant.

Mzks - 6 kwietnia 2019, 21:04:42 - *.unknown.vectranet.pl
Lechia Dzierżoniów oleeeee
Bania wielkie graty od Twojego macierzystego klubu !!!

a - 6 kwietnia 2019, 21:09:10 - *.CNet.Gawex.PL
21 gol Mogiel!

D... - 6 kwietnia 2019, 21:11:47 - *.ssp.dialog.net.pl
Co z Ronaldo? Czemu nie gra? Kontuzja jakaś? Kartki?

fansport - 6 kwietnia 2019, 21:13:33 - *.dynamic.chello.pl
mamy lidera, tabeli strzelców mamy lidera, krzychu piątek 22 gole ! pio, pio, pio, pio, pio, pistolero !

Soviet - 6 kwietnia 2019, 21:47:30 - *.adsl.inetia.pl
Kompletnie nie kumam tego pokracznego liczenia goli przez 90minut, nie tylko Piątkowki, ale Lewandwoskiemu i innym. Chcecie uchodzić za jakiś autorytet w kwestiach statystyki polskiej piłki nożnej, ale wejdzie ktoś za 5-10 lat sprawdzić, ile kto strzelił i na waszej stronie pozna błędne informacje. Dziwne, naprawdę dziwne podejście.

Edzio - 6 kwietnia 2019, 21:56:05 - *.quarto.pl
Ale przekręt , w pierwszej połowie ewidentny karny dla Milanu chyba tylko ślepiec nie widział by karnego . Karny dla Juve z kapelusza , Dybała wypuścił piłkę za daleko , więc sfaulował biegnącego obrońcę , zobaczcie jak biegnie i nagle prawą nogę stawia nie na wprost lecz w prawo prosto po biegnącego obrońcę . Ewidentny faul ale Dybali

kibic - 6 kwietnia 2019, 21:58:17 - *.bialnet.pl
21 goli w debiutanckim sezonie serie A a to jeszcze nie koniec sezonu. Niesamowity chłopak.

b - 6 kwietnia 2019, 22:20:14 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Panowie Redaktorzy, skoro portal jest czysto informacyjny i podaje fakty, oficjalne informacje, a nie plotki bądź przypuszczenia, to nie dodajcie Piątkowi tej jednej bramki. Może i zdobył jedną bramkę więcej, ale władze SERIE A nie przyznały jemu tego gola, mimo odwołania... Więc nie podajcie tej nieprawdziwej informacji, że zdobył 22 bramki. Oficjalnie ma 21 i taką informację powinniście podawać.

Adam81w - 6 kwietnia 2019, 22:32:08 - *.dynamic.chello.pl
21 skoro tak federacja zaliczyła

fansport - 6 kwietnia 2019, 22:56:40 - *.dynamic.chello.pl
22, bo tak jest naprawdę, a nie jak twoi oszukańcy zaliczyli, my wiemy lepiej, a my się oszukać nie damy.

skorowidz - 7 kwietnia 2019, 0:07:02 - *.213.216.91.ip4.netico.pl
90 minut przestaje być wiarygodne. Jak redaktorom nie spasuje np. mistrzostwo Włoch uznane przez tamtejszą organizację i przyznają swoją to to już będzie 90pudelek.pl czy 90ściem.pl?

PM - 7 kwietnia 2019, 0:22:09 - *.play-internet.pl
Nie wierzę, będą się użytkownicy pruć do redakcji o tego samobója Atalanty zaliczanego jako Gol Piątka hahaha. No cóż, wiadomo było, że AC Milan nie wygra tego meczu. Pozostaje życzyć tylko Piątkowi sukcesu, ponieważ Serie A mi zbrzydnie w momencie ustawiania klasyfikacji strzelców pod Cristiano Ronaldo.

kibol - 7 kwietnia 2019, 1:43:28 - *.pa.nsw.optusnet.com.au
Krystyna się skończył, nie żyje Piątek

kibol - 7 kwietnia 2019, 3:49:33 - *.pa.nsw.optusnet.com.au
*niech

Maradona - 7 kwietnia 2019, 19:26:52 - *.42.10.153.alfanet24.pl
Lider w Serie A - 21(22), lider w Copa Italia - 8.

Kubuś - 7 kwietnia 2019, 21:18:16 - *.dynamic.chello.pl
Prawidłowo nieuznany karny dla Milanu (ręka przy ciele, chowana, nie powiększyła obrysu ciała), tak samo prawidłowy karny dla Juve.
Ale pajace z bólem w tylnej części ciała kibicujący czerwono-czarnym wiedzą wszak lepiej ;-)
Boli - ma boleć!!
Forza Juve!!!

KWL - 8 kwietnia 2019, 13:03:03 - *.play-internet.pl
Ciekawe czy te śmieszki z 90minut.pl napiszą, że zdobył króla strzelców jak by się okazało, że z ICH bramką więcej tak będzie ;)