10 kwietnia 2019, 15:15:27 - dyrovski
Kontuzja Adama Matuszczyka

Adam Matuszczyk z niemieckiego KFC Uerdingen 1905 doznał kontuzji więzozrostu w ostatnim meczu ligowym, w którym jego drużyna wygrała na wyjeździe 3-1 (3-0) z Sportfreunde Lotte. 30-letni pomocnik w trwającym sezonie prawdopodobnie już nie zagra.

Matuszczyk musiał zejść z boiska w 24. minucie. W 3. Lidze zdążył rozegrać dziesięć spotkań, odkąd zimą trafił tam z Zagłębia Lubin.

pikuś - 10 kwietnia 2019, 15:29:57 - *.dynamic.chello.pl
Jak tylko kurczaki tam żarł to się kontuzjował...

Xen - 10 kwietnia 2019, 19:35:20 - *.centertel.pl
Od kiedy odszedł z Zagłębia jakoś tak gra zaczęła wyglądać. ..Ślisz to profesor przy nim...tylko piłki w bok a bezpieczniej w tył...zero pożytku z gościa...

StalM71 - 12 kwietnia 2019, 10:57:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Na plecach na koszulce to jednak MATUSCHYK. Wiem, bo ogladalem jeden mecz Uerdingen w tym sezonie