[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


12 kwietnia 2019, 21:21:00 - dagazka
Nie żyje Jarosław Konopka

W wieku 59 lat zmarł były piłkarz Zagłębia Sosnowiec - Jarosław Konopka.

Konopka urodził się 3 kwietnia 1960 roku. W dawnej I lidze grał w latach 1979-82 - wystąpił w 72 spotkaniach, we wszystkich reprezentując barwy Zagłębia. Swoją karierę rozpoczął w CKS-ie Czeladź, a po pobycie w klubie z Sosnowca grał w ROW-ie Rybnik i Górniku Wojkowice.

Po zakończeniu kariery piłkarskiej był trenerem - prowadził m.in. drugoligowe Zagłębie Sosnowiec w końcówce sezonu 2000/01.


źródło: Zagłębie Sosnowiec

. - 12 kwietnia 2019, 21:34:08 - *.aircity.pl
W sezonie 2000/2001, pod koniec maja 2001, został trenerem Zagłębia Sosnowiec zastępując w tej roli Jerzego Dworczyka.

Lin - 12 kwietnia 2019, 21:47:40 - *.play-internet.pl
Spoczywaj w Pokoju Wiecznym

mv87 - 12 kwietnia 2019, 22:12:16 - *.dynamic.chello.pl
Pamiętamy - dziękujemy! Spoczywaj w pokoju!!! Szwecja-CZELADŹ-Brazylia/Zagłębie Dąbrowskie

kibic - 12 kwietnia 2019, 22:30:31 - *.leon.com.pl
Grał w ROW Rybnik a nie ROW 1964 Rybnik. Grał przez 4 sezony od 83/84 do 86/87

Maxxx - 12 kwietnia 2019, 23:53:30 - *.146.58.50.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Wspanialy czlowiek nie mialem okazji u niego trenować ale grac przeciwko niemu naprawde bardzo pozytywny czlowiek Spoczywaj w spokoju Trenerze [*] Za jego Kadencji w Unii Redziny oczywiscie

Radomiak - 13 kwietnia 2019, 8:16:57 - *.dynamic.gprs.plus.pl
72 mecze i zero bramek-statystyka powala ehehe

Piorun - 13 kwietnia 2019, 9:22:44 - *.play-internet.pl
Nawet Kazik o nim śpiewał i o jego wspólnik Gawdziku.

mick - 13 kwietnia 2019, 9:51:42 - *.dynamic.chello.pl
Cześć jego pamięci. Spoczywaj w spokoju.

Przemo - 13 kwietnia 2019, 12:14:23 - *.dynamic-ww-02.vectranet.pl
W środę wracaliśmy razem z meczu Zagłębia z Wisłą.Akurat w ten dzień skończył 59 lat.Dzisiaj mieliśmy razem jechać na Zagłębie.

rand - 13 kwietnia 2019, 12:48:07 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
@Radomiak - ty ..., wiesz co ...

Mikołaj - 13 kwietnia 2019, 14:26:30 - *.play-internet.pl
... z Zagłębia Sosnowiec nie odszedł, tylko został wyrzucony wraz z b. trenerem Tochlem,prezesem Rudym i innymi, po Aferze korupcyjnej minn. w Zagłębiu też(to dla nie zorientowanych).

Radomiak - 13 kwietnia 2019, 15:44:43 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@Mikolaj czyli postać mało kryształowa podobnie jak to całe Zaglebie Sosnowiec.

Neuer1986 - 14 kwietnia 2019, 22:44:34 - *.168.88.33
Co się stało?Chorował,czy to był nagły zgon?

Aaa - 15 kwietnia 2019, 9:50:24 - *.play-internet.pl
zaglebie gołębie sosnowieckie psy

LEON - 15 kwietnia 2019, 14:45:22 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
[*]

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas