13 kwietnia 2019, 17:00 - Opole (Stadion Miejski Odra)
Piotr Żemło 59, Płamen Kraczunow 90 (s) - Szymon Sobczak 73, Płamen Kraczunow 90

Odra: 1. Artur Krysiak - 9. Tomáš Mikinič, 23. Paweł Baranowski, 2. Piotr Żemło, 18. Łukasz Winiarczyk - 22. Dawid Błanik, 66. Miłosz Trojak (71, 14. Sebastian Bonecki), 98. Mateusz Czyżycki, 10. Jakub Moder, 7. Krzysztof Janus (53, 5. Rafał Niziołek) - 99. Iván Martín (81, 20. Szymon Skrzypczak).

Stomil: 13. Michał Leszczyński - 18. Janusz Bucholc, 6. Płamen Kraczunow, 4. Jakub Mosakowski, 3. Lukáš Kubáň - 8. Bartłomiej Niedziela (64, 27. Kamil Mazek), 90. Waldemar Gancarczyk, 21. Łukasz Jegliński (65, 31. Maciej Pałaszewski), 5. Grzegorz Lech, 11. Mateusz Gancarczyk - 9. Szymon Sobczak (89, 19. Michał Suchanek).

żółte kartki: Trojak, Żemło, Bonecki, Moder - Jegliński, W.Gancarczyk, Lech, Bucholc.

sędziował: Robert Marciniak (Kraków).
widzów: 561.

W 78. minucie Szymon Sobczak (Stomil) nie wykorzystał rzutu karnego (Artur Krysiak obronił).

źródło: własne / Odra Opole

kibic - 13 kwietnia 2019, 18:57:02 - *.191.156.36.ipv4.supernova.orange.pl
Kraczunow zaliczył najciekawszą końcówkę meczu w karierze. Najpierw strzelił na 1:2, a później walnął samobója. Oba gole w doliczonym czasie gry

Slayer - 13 kwietnia 2019, 18:58:34 - *.213.216.91.ip4.netico.pl
Mam pytanie do kibiców z Opola - dlaczego nie gra Urynowicz? Kontuzja jakaś czy słaba forma? Pozdro dla normalnych

Nokta - 13 kwietnia 2019, 19:00:23 - *.centertel.pl
Ale było blisko Stomil. Brak gola z karnego i ten samobój. Dobry i punkcik, dziekujemy

Jaro - 13 kwietnia 2019, 19:01:21 - *.centertel.pl
8 mecz bez porażki no brawo Stomil

Odra Fan - 13 kwietnia 2019, 19:04:50 - *.opera-mini.net (*.207.141.68)
FORTUNA 😂

haitek - 13 kwietnia 2019, 19:05:55 - *.dynamic.chello.pl
Stomilek, jak padła bramka na 2 2?

Stomil4all - 13 kwietnia 2019, 19:15:55 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Jak mógł w 90 minucie strzelić dwie bramki? Nowy rekord I ligi, brawo STOMIL, za tydzień tylko ZWYCIĘSTWO!

kibic - 13 kwietnia 2019, 19:24:40 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ale cyrk,Stomil niechcący pokonał by OPOLE a tyle im zawdzięcza patrz tamten sezon

Trec - 13 kwietnia 2019, 19:27:02 - *.centertel.pl
Urynowicz jest cienki, co zresztą każdy widział w Górniku. Jeden błysk na dziesięć otrzymanych szans to za mało nawet jak na polskie ligi.

Garbarnia - 13 kwietnia 2019, 19:37:11 - *.dynamic.gprs.plus.pl
No to Stomil zlatuje do 2 ligi cieszy mnie to bardzo.

Jebak - 13 kwietnia 2019, 19:40:07 - *.dip0.t-ipconnect.de
Kibic co niby Stomil jest winny Odrze z tamtego sezonu chłopie wyjdź na powietrze

abc - 13 kwietnia 2019, 23:03:46 - *.2.178.212
Ze Stomilem jest ciężko wygrać bo mają obrońców z Sandecji a oni tracą bardzo mało bramek w tej lidze

deksa - 14 kwietnia 2019, 0:45:14 - *.43.60.56.ipv4.supernova.orange.pl
Odra to lider meczów z największa liczbą goli w meczu, najwięcej tracą i najwięcej strzelają (prawie) Rumak to nie trener kiedyś na farcie zrobił v-ce mistrza z Lechem bo Bakero wywalili, a potem Śląsk-dno, Termalika-dno, Odra- pier..oli ładnie na konferencjach po słabych meczach. W odrze zarząd to niby zarząd, sprzedają swoich zawodników a kupują obcych słabszych. Tylko LIVERPOOL!!!

zestan - 14 kwietnia 2019, 8:10:55 - *.43.19.251.ipv4.supernova.orange.pl
Szacun dla kibiców z Olsztyna! Jak na taką dużą odległość między miastami i beznadziejna pogodę przyjechało Was naprawdę sporo. Doping przez cały mecz bez bluzgów. Można ? Można. Szkoda że frekwencja miejscowych była kiepska.

Jke - 14 kwietnia 2019, 10:39:37 - *.centertel.pl
Stomilu na oko ok.200. Odry w młynie też podobna liczba.

Ave - 14 kwietnia 2019, 12:45:36 - *.olsztyn.vectranet.pl
Piłkarsko szkoda remisu, wygrana była na wyciągnięcie ręki. Kibicowsko Odra słabo wypadła jak na mecz na własnym stadionie.