14 kwietnia 2019, 15:53:13 - dagazka
Bramka Davida Blachy

David Blacha strzelił gola dla VfL Osnabrück w wygranym 3-1 (1-0) meczu 33. kolejki niemieckiej 3. Ligi przeciwko KFC Uerdingen 1905. 28-latek rozegrał całe spotkanie. To druga ligowa bramka polskiego pomocnika w obecnym sezonie.

14 kwietnia 2019, 14:00 - Duisburg (Schauinsland-Reisen-Arena)
KFC Uerdingen 1905 1-3 VfL Osnabrück
Maximilian Beister 78 (k) - Marcos Álvarez 6, Anas Ouahim 55, David Blacha 59

żółte kartki: Kevin Großkreutz, Manuel Konrad, Alexander Bittroff (Uerdingen).
czerwona kartka: Konstantin Engel (80. minuta, Osnabrück, za uderzenie przeciwnika).

sędziował: Timo Gerach (Południowy Zachód).

Kontuzjowany Adam Matuszczyk znalazł się poza kadrą gospodarzy.

Klub Blachy jest liderem z 70 punktami na koncie, natomiast klub Matuszczyka zajmuje 10. miejsce w lidze, mając w dorobku 44 punkty.

varadi - 14 kwietnia 2019, 15:57:41 - *.adsl.inetia.pl