17 kwietnia 2019, 19:03:56 - marzel
Drużyna Patryka Procka w finale Pucharu Cypru

AÉL Limassol, którego zawodnikiem jest Patryk Procek, zremisował u siebie 0-0 w rewanżowym meczu półfinałowym Pucharu Cypru z Apóllon FC. Pierwsze spotkanie AÉL wygrał 2-1 i to klub 24-letniego bramkarza awansował do finału.

17 kwietnia 2019, 17:00 - Limassol (Stádio Tsírio)
AÉL (Limassol) 0-0 Apóllon FC

żółte kartki: Aléx da Silva, Davor Zdravkovski, Jon Gaztañaga, André Teixeira, Dossa Júnior - Saša Marković, João Pedro, Mustapha Carayol, Kévin Bru.

sędziował: Timótheos Christofí.

Procek spędził mecz na ławce rezerwowych. W drużynie gospodarzy cały mecz zagrali byli zawodnicy polskich klubów - Dossa Júnior (Legia Warszawa) oraz Boris Godál (Zagłębie Lubin), a Rubén Jurado (Piast Gliwice, Arka Gdynia) został zmieniony w 78. minucie przez Ivana Schranza. Poza kadrą gospodarzy znalazł się Kevin Lafrance (w przeszłości Widzew Łódź, Miedź Legnica, Chrobry Głogów).

Finał zostanie rozegrany 22 maja w Stróvolos. Rywalem AÉL-u będzie APÓEL Nikozja.

LEON - 19 kwietnia 2019, 2:00:43 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl