Olimpia: 15. Sebastian Madejski - 11. Wojciech Jurek, 2. Tomasz Lewandowski, 5. Kamil Wenger, 7. Michał Balewski - 16. Tomasz Sedlewski (83, 23. Michał Kiełtyka), 70. Bartosz Nowicki, 13. Michał Kuczałek, 21. Ołeksij Prytulak (85, 8. Michał Ressel), 56. Cezary Demianiuk - 9. Michał Fidziukiewicz.

Znicz: 12. Piotr Misztal - 4. Marcin Bochenek, 5. Adrian Rybak, 6. Michał Wrześniewski, 16. Kacper Smoleń (82, 3. Mikołaj Szymański) - 2. Patryk Czarnowski, 14. Adrian Małachowski, 10. Maciej Machalski, 20. Marcin Stromecki (46, 21. Paweł Tarnowski), 19. Marcin Rackiewicz (67, 11. Marcin Smoliński) - 9. Dariusz Zjawiński.

Ł3 - 20 kwietnia 2019, 16:57:59 - *.dynamic.chello.pl
Dyskretna i delikatna porażka Znicza wkalkulowana w ten mecz.

Podkładka. - 20 kwietnia 2019, 16:59:29 - *.play-internet.pl
Ustawka.

Kibic - 20 kwietnia 2019, 17:02:53 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Brawo Olimpia, Stargard pozdrawia

Kuba - 20 kwietnia 2019, 17:03:35 - *.play-internet.pl
od tygodnia było wiadomo ze Znicz przegra w Elblagu.Olimpia potrzebowała punktów jak ryba wody natomiast Znicz robi wszystko aby nie awansowac

Elblążanin - 20 kwietnia 2019, 17:03:44 - *.centertel.pl
Do Ł3...przestań siać zamęt...to co zrobił Madejski w 86 min to też było wkalkulowane w mecz??

WW1 - 20 kwietnia 2019, 17:11:34 - *.play-internet.pl
OE i Gryf powinny się utrzymać. Północ walczy....

Gary - 20 kwietnia 2019, 17:25:11 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Znicz walczył do konca.Madejski wyjął dwusetkę pod koniec meczu.Olimpia o tą 1 bramkę lepsza.Tak na dobrą sprawę mogło być 3:1 dla Olimpii w końcowym rozrachunku.To jest piłka.Kazdy z każdym może wygrać.

Waldi - 20 kwietnia 2019, 17:28:45 - *.play-internet.pl
Znicz ogrywa faworytow a tu z zespolem z dolu tabeli przegrywa przypadek nie sadze...

R - 20 kwietnia 2019, 18:05:09 - *.nyc.res.rr.com
Waldi. Olimpia właśnie rozegrała 10 mecz na wiosnę. Sprawdź tabele po ostatnich 10 meczach i zobacz ze Olimpia na wiosnę to drużyna z górnej połówki tabeli. Jesień była fatalna i dlatego wylądowaliśmy na 18 miejscu. A wiosna jest nasza.

rusty153@w - 20 kwietnia 2019, 18:05:50 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl