20 kwietnia 2019, 18:19:31 - maciejko
Gol Łukasza Zwolińskiego

Łukasz Zwoliński strzelił gola dla HNK Gorica w zremisowanym 2-2 (1-1) meczu 30. kolejki chorwackiej ekstraklasy z Interem Zaprešić. Dla Polaka była to dwunasta ligowa bramka w tym sezonie.

20 kwietnia 2019, 16:30 - Zaprešić (ŠRC Zaprešić)
NK Inter (Zaprešić) 2-2 HNK Gorica
Sierdier Sierdierow 12, Andrej Šimunec 80 - Kristijan Lovrić 23 (k), Łukasz Zwoliński 59 (k)

żółte kartki: Andrej Šimunec, Ivan Kelava, Mladen Matković, Igor Postonjski, Josip Brezovec, Ivan Čeliković - Giorgi Mczedliszwili, Mario Marina, Łukasz Zwoliński, Matija Dvorneković, Cherif Ndiaye.

sędziował: Igor Pajač (Zelina).
widzów: 1224.

Zwoliński grał do 74. minuty, gdy na boisko wszedł za niego Farouk Miya. Do przerwy w drużynie gości występował Michał Masłowski, którego zmienił Cherif Ndiaye. Poza kadrą meczową Goricy znalazł się były piłkarz Wisły Kraków Matija Špičić.

Do 68. minuty w drużynie gospodarzy występował były gracz Cracovii Sierdier Sierdierow, którego zmienił Robert Mišković. Poza kadrą meczową Interu znalazł się inny dawny gracz "Pasów" - Antonini Čulina.

ree - 20 kwietnia 2019, 18:26:47 - *.elwico.pl
Mógłby już wrócić do Polski,myślę że czołówce by się przydał,czy to Lech czy Legia,tak samo Teodorczyk już powinien wrócić do Polski !

^^ree - 20 kwietnia 2019, 18:47:19 - *.147.108.13.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
"Mógłby już wrócić do Polski".. brzmi jakby był poza Polską dobre 5 lat (Zwoliński).

@ree - 20 kwietnia 2019, 20:04:27 - *.196.218.36.threembb.co.uk
Ale PO CO miałby zamieniać ligę w pięknej Chorwacji na naszą kopaninę ? A Teodorczyk ? Serio ?

Jansen - 20 kwietnia 2019, 23:01:10 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
W ostatnich meczach to coś się bardziej zaciął,bo te bramki co strzela to głównie z rzutów karnych.

LEON - 21 kwietnia 2019, 14:57:41 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl