20 kwietnia 2019, 20:51:45 - huberts
Dwa gole Jakuba Świerczoka

Jakub Świerczok strzelił dwa gole dla Łudogorca Razgrad w wygranym 3-0 (2-0) meczu 30. kolejki w ramach grupy mistrzowskiej bułgarskiej ekstraklasy z Botewem Płowdiw. Dla Polaka były to szóste i siódme ligowe trafienia w tym sezonie.

20 kwietnia 2019, 19:00 - Razgrad (Łudogorec Arena)
Łudogorec Razgrad 3-0 Botew Płowdiw
Dragoș Grigore 37 (k), Jakub Świerczok 45, 89

żółte kartki: Jacek Góralski - Todor Nedelew.

sędziował: Dragomir Draganow.

Świerczok wszedł na boisko w 22. minucie w miejsce kontuzjowanego Claudiu Keșerü. W wyjściowym składzie Łudogorca mecz rozpoczął Jacek Góralski, a w 58. minucie zastąpił go Anicet Andrianantenaina. W drużynie gości natomiast cały mecz rozegrał Daniel Kajzer, a były gracz Lecha Poznań Aleksandyr Tonew grał do 62. minuty, gdy zmienił go dawny gracz Cracovii Anton Karaczanakow.

fansport - 20 kwietnia 2019, 20:53:42 - *.dynamic.chello.pl
brawo, mamy następce lewego w reprezentacji.

Janusz - 20 kwietnia 2019, 21:02:35 - *.centertel.pl
Dziwne że chłopak nie zrobił kariery. Jeszcze półtora roku temu miażdżył Krzysia Piątka umiejętnościami i liczbami w ekstraklasie...

cool - 20 kwietnia 2019, 21:31:40 - *.adsl.inetia.pl
To co wyprawia Świerczok na stadionach bułgarskich przechodzi ludzkie pojęcie .Takiego piłkarza ta niszowa liga jeszcze nie miała. Być może następnym krokiem w karierze będzie Empoli !!!

Sps - 20 kwietnia 2019, 23:07:18 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Brawo Kuba, Tychy pamietaja
BYL, BĘDZIE, JEST TYSKI GKS

Jansen - 20 kwietnia 2019, 23:08:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
statystyki jak na pastwiska bułgarskie nie powalają,nr. 1 w Lugogorcu to on nie jest,jest chyba 2-3 napastnikiem przy ustalaniu składu,nawet Góralski zaczął mieć problem z graniem od 1-szej minuty,mimo że Ludogorec nie gra już w Lidze Europy. Mają szeroką kadrę,w tym Brazylijczyków ,więc lekko nie będa mieć zarówno Świerczok jak i Góralski

Krzyś - 20 kwietnia 2019, 23:09:53 - *.adsl-surfen.hetnet.nl
Szóstą i siódmą bramkę dopiero? W najlepszym klubie słabej ligi,to on powinien mieć trochę więcej. Dzisiaj szczęście w nieszczęściu, bo przecież zaczynał na ławce rezerwowych. Gratulacje jednak za bramki pod koniec obu połówek.

starotyski - 21 kwietnia 2019, 1:31:06 - *.as43234.net
kontuzje go nie omijały w tym roku, dlatego kiepskie liczby. Wybór tej ligi tez najmadrzejszy nie był.

kibol - 21 kwietnia 2019, 12:57:50 - *.pa.nsw.optusnet.com.au