21 kwietnia 2019, 19:59:52 - maciejko
Kamil Grabara obronił rzut karny

Kamil Grabara z Århus GF obronił rzut karny w meczu 31. kolejki spadkowej grupy A duńskiej ekstraklasy, w którym jego drużyna wygrała 4-2 (1-2) z Vejle BK. Wypożyczony z Liverpoolu młodzieżowy reprezentant Polski skutecznie interweniował w doliczonym czasie gry po strzale Władłena Jurczenki.

21 kwietnia 2019, 18:00 - Vejle (Vejle Stadion)
Vejle BK 2-4 Århus GF
Władłen Jurczenko 37, 44 - Patrick Mortensen 40, 57, 86, Tobias Sana 90

żółte kartki: Kjartan Finnbogason, Władłen Jurczenko, Mads Lauritsen - Daniel Thøgersen, Jakob Ankersen, Magnus Anbo, Jens Stage, Jesper Juelsgård, Tobias Sana.
czerwona kartka: Alan Sousa (33. minuta, Vejle, za uderzenie przeciwnika).

sędziował: Peter Munch Larsen.
widzów: 6035.

W 90. minucie Władłen Jurczenko (Vejle) nie wykorzystał rzutu karnego (Kamil Grabara obronił).

Grabara rozegrał całe spotkanie. Jego klub zajmuje pierwsze miejsce w tabeli spadkowej grupy A, mając 44 punkty po 31 meczach.

kiko - 21 kwietnia 2019, 20:01:33 - *.dynamic-ww-04.vectranet.pl
tylko wcześniej puścił bramkę zpołowy boiska....

__________ - 21 kwietnia 2019, 20:08:26 - *.adsl.inetia.pl
do kadry

ueo - 21 kwietnia 2019, 20:11:29 - *.137.6.233
Wytwituje że to nie jego bramka. Nie wiem ike ten pionek ma lat ale na starcie sie zgubil. Moglo cis z cepa być

kiko - 21 kwietnia 2019, 20:18:38 - *.dynamic-ww-04.vectranet.pl
Yurchenko strzelił mu bramkę z połowy,chciał mu oddać piłkę i wyszły pilkarskie jaja. Grabara zagral 10 meczy puścił 14 bramek. Co najmniej 4 go obciążają...

rympał - 21 kwietnia 2019, 21:10:08 - *.adsl.inetia.pl
On tam się dobrze rozwija . Jeszcze 2 lata iwróci na zaplecze Premier League albo zrobi ten zaszczyt iwróci do Polski się odbudować, wtedy będzie miał status gwiazdy jak inni którzy wracali z podkulonym ogonem .

max - 21 kwietnia 2019, 21:31:13 - *.dynamic.chello.pl
Kamil już powinien bronić w naszej seniorkiej reprezentacji!

Ency77 - 21 kwietnia 2019, 22:34:18 - *.inet-siec.pl
Niema jak szybko zablokować wypowiedź do malkotentow

asd - 22 kwietnia 2019, 6:39:30 - *.dynamic.chello.pl
Czy to było przy stanie 3-2 czy już 4-2 dla jego drużyny?

Ryś - 22 kwietnia 2019, 7:50:54 - *.nette.pl
e=share

No - 22 kwietnia 2019, 11:59:02 - *.dynamic-zab-06.vectranet.pl
Na pewno szczyl z jakiegoś Arhus czy innej Wisły Kraków powinnien bronić w seniorskiej kadrze. Nie to co ten przereklamowany Szczęsny który gra w topowym klubie Europy.
TU SIĘ PUKNIJ.

c6743 - 22 kwietnia 2019, 14:02:17 - *.zoombb.co.uk
@asd przy stanie 4:2 była to już 96min a sędzia tam doliczył 9 min. Niby końcówka i grali w przewadze, ale mogło być nerwowo w tych ostatnich 3 min jakby nie obronił. Puścił pierwszą bramke z połowy boiska, ale co to było to był rzut sędziowski koleś sobie wykopał od niechcenia a przy okazji przelobował Grabare. Mimo iż piłkarze Velje grali już w osłabieniu w sumie godzine meczu, i te 1:0 było im potrzebne to zachowali sie honorowo i po wznowieniu gry pozwolili piłkarzowi Arhus pobiec z piłką do ich bramki przez nikogo nieatakowanym i wyrównać wynik. Mecz dziwny bo jeszcze jedna kuriozalna bramka tam padła Ci dyskutuja o słusznosci rzutu wolnego,a tamci z Arhus rozgrywaja akcje i strzelaja gola.

tomektitor - 22 kwietnia 2019, 15:22:15 - *.dynamic.mm.pl
Generalnie nikomu nie życzę źle i również Grabarze życzę sukcesów w życiu. Nie mniej jednak chyba przydałoby mu się kilka razy spaść z wysokiego konia, aby nabrać pokory i szacunku do innych osób. Oczywiście sam lubię osoby z silnymi charakterami, trochę agresywniejsze, pewne siebe.. ale niestety zachowanie Kamila to często zwykłe chamstwo. Obserwuje jego grę w tym klubie od samego początku i muszę powiedzieć, że gra mocno przeciętnie w słabej lidze. Ciekawe czy nabierze szacunku jak się okaże, że poziom ligi Duńskiej to jego max. Oczywiście biorę pod uwagę, że dopiero się uczy i przy ciężkiej pracy poprawi swój poziom, ale niestety prezentuję się wg. miernie.

pep - 22 kwietnia 2019, 20:57:56 - *.dynamic-ww-04.vectranet.pl
tomektitor -w punkt,trochę sporo tych błedów w słabej duńskiej lidze...

LEON - 23 kwietnia 2019, 23:16:16 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl