Błękitni: 57. Mariusz Rzepecki - 20. Jakub Szrek, 25. Wojciech Błyszko, 27. Jakub Ostrowski, 21. Grzegorz Rogala - 23. Mateusz Kwiatkowski (84, 9. Piotr Kurbiel), 8. Marcin Gawron, 15. Junpei Shimmura, 7. Michał Cywiński (72, 16. Błażej Starzycki), 17. Adrian Kwiatkowski (90, 3. Karol Jabłoński) - 10. Przemysław Brzeziański (81, 6. Filip Karmański).

Siarka: 30. Hieronim Zoch - 98. Jakub Głaz, 23. Dawid Kubowicz, 31. Tomasz Wełnicki (63, 99. Kamil Woźniak), 14. Sebastian Duda - 88. Marcin Wodecki, 18. Kacper Maik (63, 15. Mateusz Wawrylak), 7. Kamil Radulj (72, 16. Eryk Galara), 20. Grzegorz Płatek, 51. Maksymilian Sitek (61, 9. Krzysztof Ropski) - 11. Mateusz Janeczko.

Siarkowiec - 24 kwietnia 2019, 18:52:29 - *.play-internet.pl
Dziady na piechotę do Tarnobrzega, niegodni noszenia barw Siarki. Won z Siarki szmatławiece.

Rah - 24 kwietnia 2019, 19:02:38 - *.play-internet.pl
Pewnie wina sędziego

walker - 24 kwietnia 2019, 19:07:11 - *.tsm.tarnobrzeg.pl
Na pozostanie w lidze pracuje się cały sezon a przynajmniej do połowy wiosny. Ja pretensji do piłkarzy nie mam. Grają ostatnio co 3 dni. Teraz jeszcze po świętach i od razu taki kawał drogi. Jeśli spadniemy to idzie to tylko i wyłącznie na konto prezesa. Trzeba było myśleć w przerwie zimowej najpóźniej lub po kilku przegranych meczach na jesieni jak Gąsior chciał sam odejść. Teraz to albo się uda albo nie.

Waldi - 24 kwietnia 2019, 19:10:30 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Mecz o życie o 6 pkt,a ci taką manianę odstawiają.Jednak są za słabi na tą ligę,skoro ostatni Rozwój leje ich 6-0,a Stargard 3 jajo.A terminarz nie napawa opytymizmem,teraz czub tabeli i 2 mecze pod rząd na wyjeżdzie.Czarno to widzę,jednak będzie spadek,nic już nie uratuje Siarki

KibicStarg - 24 kwietnia 2019, 19:22:34 - *.dynamic.mm.pl
Najlepszy mecz Blekitnych u siebie. Pelna dominacja. Siarka byla bez szans. Blekitni w dwu meczu lepsi od Elblaga, Tarnobrzegu, Wejcherowa i Chorzowa pierwszy mecz 3:1. Przy rownej liczbie punktow to Stargard ma najlepszy bilans

Siarka - 24 kwietnia 2019, 21:46:35 - *.dynamic.chello.pl
Jak na mecz z Siedlcami dostaniemy sędziego ze Śląska, to już nawet nie będzie czego komentować...ale dzisiejsza porażka, tym bardziej w takich rozmiarach to wstyd. Zostały 4 kolejki, z 7 zespołów zagrożonych spadkiem 3 się utrzyma - mam nadzieję, że wśród nich będzie Siarka, ale po takich meczach ciężko o optymizm. Dlatego z coraz większym niepokojem oczekuję soboty, a wcześniej - decyzji, jaki sędzia został do tego meczu wyznaczony.

ks - 24 kwietnia 2019, 22:05:13 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Niestety, ale myślę że trzeba się oswoić ze spadkiem, mamy najgorszy kalendarz spotkań ze wszystkich walczących o utrzymanie.
W dodatku kasy brak w mieście... nie chcę być złym prorokiem ale...

dsd - 24 kwietnia 2019, 22:18:28 - *.szybszyinternet.pl
Nawet Stalówka nam dziś pomogła nie podkładając się rywalowi który walczy również o utrzymanie
A oni i tak to spartolili.

Byk - 24 kwietnia 2019, 22:42:51 - *.184.108.59
Siarkowcy do boju

Zajmon Leg - 25 kwietnia 2019, 0:43:04 - *.146.230.63.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
jedni i drudzy soadaja

Rah - 25 kwietnia 2019, 2:16:27 - *.play-internet.pl
@Siarka w czym wam sędzia dziś przeszkodził???

mądry - 25 kwietnia 2019, 12:08:31 - *.28.180.217.vultr.com
Siara 3 liga

uuu - 25 kwietnia 2019, 12:09:48 - *.99.146.11
Siara to dno

Siarka - 25 kwietnia 2019, 12:14:15 - *.dynamic.chello.pl
Z Błękitnymi to w niczym, tu jest wina piłkarzy i nie ma o czym mówić. Jednak w meczu z Widzewem sędzia ze Śląska w pierwszej połowie w ogóle nie dawał kartek, kiedy naszych zawodników prawie w każdej akcji kosili zawodnicy Widzewa, zaś w drugiej się obudził, i zaczął rozdawać kartki głównie graczom Siarki. Oprócz tego przyznał niesłusznie Widzewowi karny, zaś wcześniej pomimo zagrania ręką przez obrońcę Widzewa Siarka takiego karnego nie dostała. Za nic wyrzucił naszego trenera na trybuny, a trener Widzewa szalał cały mecz przy linii bocznej i wszystko było OK. I to nie pierwszy raz kiedy sędzia ze Śląska przyjeżdża do Tarnobrzega i sędziuje w bardzo dziwny sposób. Biorąc pod uwagę, że z drużynami śląskimi walczymy o utrzymanie, uważam po prostu, że PZPN powinien w meczach Siarki (ale też Olimpii czy Błękitnych) wyznaczać sędziów z innych regionów Polski, celem uniknięcia wszelkich podejrzeń. No ale ciekawe kogo dostanie Siarka na sobotę, chciałbym się mylić, ale czuję, że znowu przyjedzie pan ze Śląska jak zwykle...

1938 - 26 kwietnia 2019, 16:06:29 - *.147.40.236.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Siarka NIE PODDAWAĆ SIĘ!!!!!!!!!!!!!!!! GRAĆ!!!!!!! JESZCZE SĄ PUNKTY DO ZDOBYCIA!!!!!!!!