27 kwietnia 2019, 18:00 - Szczecin (Stadion im. Floriana Krygiera)

Pogoń: 26. Jakub Bursztyn - 22. David Stec, 40. Sebastian Walukiewicz (87, 2. Jakub Bartkowski), 33. Mariusz Malec, 77. Ricardo Nunes - 10. Radosław Majewski, 17. Zvonimir Kožulj, 28. Tomás Podstawski, 14. Kamil Drygas, 16. Santeri Hostikka (72, 19. Michał Żyro) - 34. Iker Guarrotxena (61, 11. Soufian Benyamina).

Lech: 1. Jasmin Burić - 2. Robert Gumny, 4. Thomas Rogne, 26. Rafał Janicki, 22. Wołodymyr Kostewycz - 34. Tymoteusz Klupś (90, 13. Nikola Vujadinović), 6. Łukasz Trałka, 25. Pedro Tiba, 7. Maciej Gajos (57, 17. Maciej Makuszewski), 29. Kamil Jóźwiak (78, 77. Piotr Tomasik) - 36. Filip Marchwiński.

żółte kartki: Gumny, Janicki, Makuszewski.

widzów: 4376.

? - 27 kwietnia 2019, 19:55:53 - *.icpnet.pl
Kto był na VARZE?

Boa - 27 kwietnia 2019, 19:56:14 - *.centertel.pl
Oglądam mecze Pogoni dla Bursztyna. Chyba najgorszy bramkarz na szczeblu centralnym. Dzisiaj go Lech niestety nie przetestował. Dwa celne strzały, jeden z 30 metrów w środek. Ledwo wyjął, potem prosty strzał Tiby, wypuścił z rąk. A przy samobóju pięknie dał się objechać. Parodysta najwyższych lotów.

MaVeN - 27 kwietnia 2019, 19:56:49 - *.dynamic.chello.pl
Jednak Lech nie może się obyć bez Trałki, Gajosa i Janickiego.
Może jednak zostaną?

Dexter - 27 kwietnia 2019, 19:56:57 - *.cg.shawcable.net
Nie wiem, czy istnieje bardziej zenujaca liga niz nasze Ekstraklapa.
Ze strony kibica, jaki w ogole jest sens ogladania ligi, w ktorej o wszystkim moga zadecydowac sedziowie.
Odnosze sie tutaj do sytuacji z 1. polowy, gdzie po ewidentnym faulu na Gumnym nie ma karnego, a zawodnik Lecha dostaje jeszcze kartke.
Po frekwencji na stadionach widac, ze coraz mniej ludzi ma ochote ogladac ten zenujacy teatrzyk. I BARDZO DOBRZE.

Piciu - 27 kwietnia 2019, 19:57:06 - *.icpnet.pl
ewidentny karny dla Lecha w pierwszej połowie ale tak ogólnie mecz nudny... LECH TO MY

Papagol - 27 kwietnia 2019, 20:03:52 - *.play-internet.pl
Czemu nadal grają zawodnicy, którzy po sezonie odchodzą? To jakieś jaja, skoro Lech w przyszłym sezonie chce grać młodzieżą...

herhor - 27 kwietnia 2019, 20:07:37 - *.odramedia.pl
Gumny faulowany, a sędzia daje mu kartkę za symulkę. Po co ten VAR jeżeli w takiej sytuacji nie interweniuje?

Neutral60 - 27 kwietnia 2019, 20:08:09 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Drygas podziękował Kolejorzowi za wychowanie i za wyszkolenie .A tak na poważnie Gil drukował ile się dało.Gumny był zatrzymywany "ręcznie".Powinna być jedenastka dla Kolejorza a było "żółtko" dla Gumnego za rzekomą symulkę .Od kartki skutecznie Lech się odwoła.Ale jedenastkę Gilek ukradł bezpowrotnie. Ciekawe jak zachowanie drukarza Gila wytłumaczy w nc+ prezes Radomiaka .

jb - 27 kwietnia 2019, 20:30:25 - *.21.94.93.cable.dyn.petrus.com.pl
@Papagol Bo nie ma kto ich zastąpić - na ławce juniorzy i ci, którzy też odchodzą. Po prostu Lech nie ma kim dokończyć sezonu.

Esci - 27 kwietnia 2019, 20:37:00 - *.play-internet.pl
Oj oj po co te symulacje i zmiany. Zemscilo sie. Plaza pogon plaza a na plazy bursztyn. Chlop ma wyraz twarzy jak by sie modlil aby nikt nie strzelal w swiatlo bramki. Nie da sie patrzec na tego bramkarza. Dramat pogon dramat

fansport - 27 kwietnia 2019, 20:38:11 - *.dynamic.chello.pl
dwa gole strzeliła pogoń, a lech ani jednego.

Don - 27 kwietnia 2019, 20:39:11 - *.centertel.pl
Oj paprykarzom nie sędzował czarny ze Szczecina? ...to skandal...to dlatego wyzywaliście PZPN?

Papagol - 27 kwietnia 2019, 20:46:43 - *.play-internet.pl
@jb rozumiem, ale pożyteczniejsze byłoby wystawienie jedenastki złożonej z samych juniorów, nawet gdyby mieli zaliczać pogromy, niż ogrywanie outsiderów.

fansport - 27 kwietnia 2019, 20:50:32 - *.dynamic.chello.pl
i co zagrał marchewka ? nic.

Jansen - 27 kwietnia 2019, 21:10:38 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Czy ktoś odniósł wrażenie,jak by Lechowi chciało się grać tylko w poszczególnych momentach? Cieszą pewnie pkt-y zdobyte,ale nie oszukując się,nikogo ten remis nie ucieszył... Lech mocno przemeblowany składem mógł ten mecz wygrać,karny był po faulu na Gumnym,nie wiele zabrakło Trałce.Widać było gołym okiem brak napastnika. Zdumiony jestem tym,że na ławce nawet nie było Zhamalentinowa. Spokojnie mógł dostać 30 minut na pokazanie się.

do papagol - 27 kwietnia 2019, 21:19:09 - *.icpnet.pl
Serio gdyby zaliczali mecz za meczem 0-4 to by ci pasowało tylko dlatego ze młodzi mogą sobie pograć? Zrozum ze ci juniorzy których się domagasz maja swoje mecze w rezerwach i CLJ po drugie Lech nadal walczy o czwarte miejsce które w teorii może mu dać puchary i w takim momencie żaden trener nie będzie ci wystawiał składu w którym połowa to młodzi niedoświadczeni piłkarze.

do Jansen - 27 kwietnia 2019, 21:24:09 - *.icpnet.pl
Zamaletdinov jest kontuzjowany to samo Amaral i Gytkjer dlatego na szpicy grał Marchwinski a potem Jozwiak i...Vujadinovic Tak jak napisał jb Lech nie ma kim grac a w następnym meczu z Zagłębiem pauzuje kolejnych trzech za kartki.

fg - 27 kwietnia 2019, 21:38:43 - *.174.160.134
Lech dzisiaj był spokojnie do ogrania, ta druzyna to wrak....

Mati 7 lat - 27 kwietnia 2019, 21:39:37 - *.icpnet.pl
Piekny mecz. ciekaf jeztem jak tam im pujdzie w meczu z zaglembiem lóbin. Mysle ze bedzie jakies 1000:0 dla Leha.

Mati 7 lat - 27 kwietnia 2019, 21:48:14 - *.icpnet.pl
@do Jansen wiem. Teras nie wystompiom w kolejnym meczu. Mószą dac z siebie wszystko ci podopieczni Dariósza Zurawia. Ja oglondalem mecz , w 80 minucie nje bylo mnje bo ja robilem kópę w łazience , nje zobaczylem drugjego gola ale Robert Gómny , Maciej Makószewski i ktos tam jeszcze dostali po rzultaczkach od sendziego. No to kto bendzie teraz gral w meczu w nastempnej kolejce? Może Lukasz Tralka wejdzie na mórawę i zaprezentóje nam sie z lepszej strony? pan dariósz mósi dac trohe szansy Gytkjarowi bo on to dawno jósz nie gral w pilke.

Mati 7 lat - 27 kwietnia 2019, 21:50:42 - *.icpnet.pl
@do Jansen naprawde Gytkjar jest kontózjowany? A ja myslalem ze niechcialo mu sie grac.

Jansen - 27 kwietnia 2019, 21:54:30 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
a to nie wiedziałem pewnych info,dzięki Panowie za wskazówki,co nie znaczy,że cudów nie należy się spodziewać,kolejni dziś wykartkowani.Mati ojczysty język masz w małym palcu;)

Mati 7 lat - 27 kwietnia 2019, 22:02:57 - *.icpnet.pl
Ciekawe dlaczego Lech nje zagra w Ełropejskich Pócharach w nastempnym sezonie? Hmmm Moze dlatego ze nie majom dobrych zawodnikuw? Ale mósi byc ktos jak Lewandofski w nastempnym sezonie. Njech Rutkofski zacznje od nowego sezonu pszebudowywać druzynę bo tak slabo grajom ze nie dostajom sie do Ełropejskich Pócharuw.

Mati 7 lat - 27 kwietnia 2019, 22:04:42 - *.icpnet.pl
Dzienki. Ja chodze do zerufki. W pszyszlym roku pujde do pierfszej klasy poctawuwki.

Mati 7 lat - 27 kwietnia 2019, 22:06:58 - *.icpnet.pl
Pszepraszam za takje orto ale ja jeszcze nje chodze do szkoly.

Roles - 27 kwietnia 2019, 22:17:59 - *.esnet.pl
A w Gdańsku juz drukują pod legię

Lech Pozna - 28 kwietnia 2019, 0:37:34 - *.icpnet.pl
Tanio piłkarzy nie sprzedamy.

max - 28 kwietnia 2019, 2:03:57 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
trener z Pogoni,ciekawa postać, chodzi sobie cały mecz przy linii i miło się uśmiecha do kamery,żadnej emocji i zero przekazu do graczy, zero mobilizacji.Siadby se na ławce a któryś z asystentów by zakrzyknął byłyby lepsze wyniki.I ta zmiana środkowego obrońcy w ostatnich minutach i ten bramkarz.Dajcie temu trenerowi jakiś znak by się przebudził

starotyski - 28 kwietnia 2019, 2:31:46 - *.as43234.net
Bursztyn kozak, ale Drygas się cofnął w czasie i grał znowu w Lechu

dino(L) - 28 kwietnia 2019, 8:51:02 - *.vtelecom.pl
I teraz wyobraźmy sobie taka sytuacje: mecz Lech-Legia akcja z faulem na Gumnym a Gil zachowuje sie jak wczoraj to tu już byłoby 1000 komentarzy w tym 990 o sprzedawczyku sędzim zadaniowym itp. A on jest po prostu ujowy.

Wilero - 28 kwietnia 2019, 9:10:34 - *.icpnet.pl
@Mati 7 lat wydaję mi się że jesteś jeszcze dzieckiem. Proszę powiedz rodzicom żeby ci kupili słownik ortograficzny ok? A jak nie to do 1 klasy podstawówki bo w ogóle to ty się nie znasz na piłce i na samej ortografii.

Wilero - 28 kwietnia 2019, 9:18:52 - *.icpnet.pl
@Mati 7 lat Myślę że ty jeszcze nie poszedłeś do szkoły i nie znasz ortografii. Rozumiem cię. Ale we wrześniu tego roku pójdziesz do szkoły i poznasz ortografię. Ja wiem że ty jesteś małym kilkuletnim chłopcem ale wiesz że ty masz za to bardzo fajnych rodziców?

Pyrek - 28 kwietnia 2019, 10:33:28 - *.dynamic.chello.pl
Drygas swój chłop hehe

Mati 7 lat - 28 kwietnia 2019, 10:43:28 - *.icpnet.pl
WIEM!!! Ale nje muśisz tego mi pisac bo ja pszeciesz wiem ze mam mamuśję i Tatuśja i karzdy ma pszeciesz rodzicuw. A tak na dodatek to Lech teras jest na usmym miejscu w tabeli i ćjekawe czy Lech wygra z Zaglembiem Lóbin. Mam nadźjeję że Lech wygra. Ja opstawiam że bendzie 3:0 dla Leha.

Mati 7 lat - 28 kwietnia 2019, 10:46:36 - *.icpnet.pl
@Wilero Tak tak ja wjem. Bo mam 7 lat.

emkaesiak - 28 kwietnia 2019, 11:09:19 - *.47.92.190.ipv4.supernova.orange.pl
@Dexter-znaFco,najpierw sięgnij trochę wiedzy ,a później się wypowiadaj.Stadion jest w przebudowie i jest ograniczenie miejsc.Nawet nie ma możliwości przyjęcia niestety gości.

Zbysio - 28 kwietnia 2019, 17:17:59 - *.dynamic.kabel-deutschland.de
Ja juz ni wytrzymuje, pilka to sport kontaktowy. Jak ktos kogos zlapie za ramie to byloby 20 karnych w kazdym meczu. Gral ktos z Was w pilke za dzieciaka? Tak samo jak reka po pilce z metra, jak zawodnik ma ja schowac skoro stoi obok i pilka z metra uderza w reke?

Wilero - 28 kwietnia 2019, 21:51:58 - *.icpnet.pl