28 kwietnia 2019, 3:44:17 - maciejko
Gol Kacpra Przybyłki

Kacper Przybyłko strzelił gola dla Philadelphia Union w zremisowanym 1-1 (0-1) meczu amerykańskiej Major League Soccer z Vancouver Whitecaps. To pierwszy gol Polaka w lidze w barwach klubu z Filadelfii.

27 kwietnia 2019, 23:00 - Vancouver (BC Place)
Vancouver Whitecaps 1-1 Philadelphia Union
Doneil Henry 41 - Kacper Przybyłko 66

żółte kartki: Yordy Reyna, Ali Adnan, Victor - Alejandro Bedoya.

sędziował: Chris Penso.
widzów: 17 835.

Przybyłko zagrał cały mecz.

Philadelphia Union zajmuje drugie miejsce w konferencji wschodniej z dorobkiem 14 punktów w dziewięciu meczach.

poli - 28 kwietnia 2019, 6:55:50 - *.centertel.pl
14 pkt w 9 meczach i 2 miejsce, niezła liga. MLS to pozoom naszej okręguwki, zreszto typ jest Niemcem to po vo o nim pisać

Don Cicio - 28 kwietnia 2019, 8:15:21 - *.ostnet.pl
A ty jesteś Polakiem?

kibic - 28 kwietnia 2019, 10:01:25 - *.bialnet.pl
A kto to jest?

. - 28 kwietnia 2019, 10:19:13 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Były reprezentant Polski U21, więc tak, wg zasad FIFA to Polak.

xxx zzy - 28 kwietnia 2019, 10:44:38 - *.play-internet.pl
Jego brat jest znanym lekkoatletą, który zdobywa medale dla Niemiec, a sam Kacper całe życie w Niemczech, Olisadebe był Polakiem, a nie jakiś Niemiec Przybyłko. 90minut prezentuje statystyki, chociaż powinni zmienić formułę z tymi zawodnikami co grali 10 lat temu dla młodzieżówki, a nie mają już nic z Polską wspólnego. Gorsza sytuacja jest z portalami "sportowymi", gdzie każdy tylko się podnieca jakimś Przybyłko czy Podolskim, tak samo jak w tenisie Wozniacką czy Kerber, jak oni nic z Polską nie mają wspólnego.

@poli - 28 kwietnia 2019, 10:53:52 - *.adsl.inetia.pl
@poli - długo się męczyłeś aby wypocić te złote myśli, a czy może obejrzałeś chociaż jeden mecz tamtej ligi?
Myślę, że nasza ekstraklasa to jeszcze dużo potrzebuje aby dorównać poziomem oraz indiwidualnościami do ligi MLS.

Bolo - 28 kwietnia 2019, 11:01:37 - *.dynamic.gprs.plus.pl
A możecie odpowiedzieć znawcy, dlaczego tylko Legia może wystawiać dwóch bramkarzy w meczu? Tak jak wczoraj?

ehri - 28 kwietnia 2019, 12:38:36 - *.dynamic.gprs.plus.pl
90 minuten. de, mój ulubiony portal o niemieckiej piłce nożnej

Pl - 28 kwietnia 2019, 16:18:44 - *.dynamic.chello.pl
MLS na poziomie okręgówki....a to dobre. Większość zespołów MLS biłaby się o mistrza w ekstraklasie i to z dużym powodzeniem.

LEON - 29 kwietnia 2019, 17:23:12 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl