2 maja 2019, 3:34:27 - mogiel
Bramka Kacpra Przybyłki

Kacper Przybyłko strzelił gola dla Philadelphia Union w wygranym 2-0 (0-0) meczu amerykańskiej Major League Soccer z FC Cincinnati. To drugi ligowy gol Polaka w tym sezonie.

2 maja 2019, 1:30 - Chester (Talen Energy Stadium)
Philadelphia Union 2-0 FC Cincinnati
Kacper Przybyłko 63, Fafà Picault 70

żółta kartka: Auston Trusty (Philadelphia).

sędziował: Guido Gonzales.
widzów: 12 890.

Przybyłko rozegrał całe spotkanie, a w zespole gości mecz na ławce rezerwowych spędził Przemysław Tytoń.

Philadelphia zajmuje pierwsze miejsce w tabeli konferencji wschodniej z dorobkiem 17 punktów w 10 meczach, a Cincinnati w tej samej konferencji jest jedenaste z dorobkiem ośmiu punktów w 10 meczach.

Akuku - 2 maja 2019, 5:06:07 - *.146.224.191.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Kacperek do kadry haha :-)

starotyski - 2 maja 2019, 5:56:43 - *.as43234.net
myślalem że lipa, a jednak trafił do Major league i strzela nawet. powodzenia.

M - 2 maja 2019, 6:54:53 - *.147.36.138.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Skoro strzelił więcej bramek niż Frankowski powinien go Brzeczek sprawdzić.

Papagol - 2 maja 2019, 9:41:59 - *.play-internet.pl
Się nam Przybyłko rozstrzelał, brawo! Nie spodziewałam się, że jednak zacznie mu tam dobrze iść. Kto wie, może nawiąże swoją dyspozycją do świetnego okresu z Kaiserslautern.

poli - 2 maja 2019, 10:26:21 - *.play-internet.pl
MLS to poziom naszej okręguwki, moja babcia też by tam strzelałam Poza tym ten typek to Niemiec takrze po co o nim pisać?

Epikur - 2 maja 2019, 10:58:16 - *.146.225.228.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Przybyłko i Parzyszek - wygrani ostatniego półrocza. Piotr po przyjściu z Holandii długo się aklimatyzował, a Kacper wreszcie może gdzieś zaistnieje, wreszcie jakiś najwyższy poziom rozrywkowy.

Don Cicio - 2 maja 2019, 12:20:09 - *.ostnet.pl
Poli nieuki analfabeto do szkoły biegiem marsz

PM - 2 maja 2019, 14:23:23 - *.dynamic.chello.pl
Niezły Tytoń, opanował umiejętność teleportacji. Rok temu o tej porze był zawodnikiem Deportivo La Coruna, które po meczu z FCB spadało z LaLiga. Portal też o tym wspominał, ale dodał, że Tytoń był poza kadrą na mecz.

Sopel - 2 maja 2019, 16:10:27 - *.159.171.33
Miło słyszeć, że nareszcie gdzieś mu się układa, kiedyś naprawdę dobrze się zapowiadał w czasach kiedy w reprezentacji manie było z napastnikami, niestety kontuzje pokrzyżowały plany, dziś już przy takich Piątkach czy Milikach nie ma szans na powołanie, lecz wciąż mu kibicuje, niech ugra jak najwięcej

do poli - 2 maja 2019, 17:24:26 - *.proneteus.pl
Obejrzyj najpierw sobie kilka meczy MLS I DOPIERO SIĘ WYPOWIADAJ,MLS wciąga nosem naszą ekstraklase