Antek - 3 maja 2019, 19:57:48 - *.na5.pl

nnn - 3 maja 2019, 19:57:53 - *.multinet.gliwice.pl

100% - 3 maja 2019, 19:58:42 - *.58.136.71

koontz - 3 maja 2019, 19:59:14 - *.175.72.37.static.swiftway.net
To co zrobił Kuświk to kryminał i sabotaż.Koledzy i kibice mogą mu podziękować za dwa punkty w plecy...

Oli - 3 maja 2019, 20:00:47 - *.dynamic-ra-01.vectranet.pl
Słabe głowy Wisła Płock.
Mieliście utrzymanie na wyciągniecie ręki. A teraz bardzo realny jest spadek.

RTS - 3 maja 2019, 20:01:10 - *.static.ip.netia.com.pl
Piękny mecz. Pełne trybuny. Wszystkie miejsca zajęte. Na boisku akcja za akcję mnóstwo fantastycznych akcji, piękna technika piłkarzy. Wytrzymałem do 15 minuty.

bogdan - 3 maja 2019, 20:01:52 - *.quintex.com
Kurła, kupon mi nie wszedł przez Helstrupa :/ Ale i tak sie ciesze, bo to oznacza, że spadek Śląska coraz pewniejszy :>

D... - 3 maja 2019, 20:02:41 - *.ssp.dialog.net.pl
Miód na me serce! Areczka punkt bezcenny jeśli chodzi o utrzymanie, a dzięki temu wrocławska malinowa blachara jedną nogą już z awansem w dół ;-p

Zl - 3 maja 2019, 20:03:01 - *.centertel.pl
Ten punkt da utrzymanie ! Nie szumcie wierzby nam !

gość - 3 maja 2019, 20:04:43 - *.153.c80.petrotel.pl
Jak można poraz kolejny tak słabego Ricardinio wystawić nawet do (18meczowej)Arka zasłużyła na remis Wisła beznadziejny mecz Może się okazać że ostatni mecz w Płocku z Zagl3buem o pietruszkę ALE na NIEKOŻYSC Wisły.

Kibic - 3 maja 2019, 20:08:30 - *.as13285.net
Sytuacja jest dynamiczna. Moze być tak ze przed ostatnią kolejką Arka będzie decydować kto spadnie Sląsk czy Płock. Osobiście wolałbym aby pozostał Płock bo jest tam kilku Arkowców.

Hulk - 3 maja 2019, 20:10:03 - *.centertel.pl
Brawa Areczko za walkę do końca! Zasłużyliście na remis

robpłock - 3 maja 2019, 20:20:00 - *.071.c83.petrotel.pl
wisła płock znowu gra dno.Po co gra Merebashwili,prziecież on nic nie gra.Mógł wejsc od razu Stepanović.Mieliscie wygraną na wyciagniecie ręki.2 punkty więcej to dużo w walce o utrzymanie.Oj tylko zeby ten rzut wolny nie zdecydował o naszym spadku, jeszcze wszystko możliwe,ale Ricardinio i Mereba lepiej niech jiz nie grają.

Leon - 3 maja 2019, 20:23:43 - *.201.55.88
Mizerny spektakl. Jak ta cala slaba liga.

cPjŚ - 3 maja 2019, 20:26:27 - *.dynamic.chello.pl
Śląsk spadek

Dam - 3 maja 2019, 20:28:06 - *.dynamic.mm.pl
Coś strasznego jaki poziom

fansport - 3 maja 2019, 20:33:52 - *.dynamic.chello.pl
żaden z tych zespołów jeszcze się nie utrzymał.

Tjk - 3 maja 2019, 20:35:33 - *.centertel.pl
Przy wybieraniu polowy Furman,zapytal sedzigo jaki jest WIATR!! He he

Mmm - 3 maja 2019, 20:39:36 - *.dynamic.mm.pl
Kuświk powinien na długo zasiąść na lawce za ten kryminał

Jeremi - 3 maja 2019, 20:41:19 - *.dynamic.chello.pl
Tak ważny i zacięty mecz, a nikt nie narzeka na sędziowanie. Pytanie czemu? Bo pan Złotek, który nie jest uważany w PZPN za tzw. "gwiazdę" sędziowską jak wielu innych, prowadził mecz bardzo dobrze i co najważniejsze sprawiedliwie, tak jak powinien gwizdać każdy sędzia, tylko dlaczego tak wielu znanych drukuje

MZKS - 3 maja 2019, 20:41:24 - *.dynamic.chello.pl
Witam,
Kuświk dziękujemy .
TAG !

Dr.No - 3 maja 2019, 20:47:27 - *.opera-mini.net (*.0.87.5)
@areczka &@tag siemaszko w imie pastora i allacha sie modlił o gola. Siemaszko bog wrzechmogacy. Arka i plock zjazd do 2 ligi. Won.

Tony - 3 maja 2019, 20:51:39 - *.dynamic-ra-01.vectranet.pl
Gracze z Płocka są jak rozpieszczone dzieci. Zero odpowiedzialności.
Tak jak powiedział po meczu Żurawski, dla niego jest nie do pomyślenia że w ostatnich sekundach tak odpuszcza się mecz.
Najbardziej prawdopodobny scenariusz:
Śląsk - Wisła: 1X
Górnik - Wisła: wysoka wygrana Górnika
Wisła - Sosnowiec: mecz o utrzymanie w Ekstraklasie
Wygląda na to, że ta nieodpowiedzialność i stracona bramka w ostatnich sekundach zabierze Wiśle utrzymanie i może dać spadek z Ekstraklasy.

Petra - 3 maja 2019, 20:56:39 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Do gość: człowieku co ty piszesz za bzdury w drugiej połowie Arka nie istniała na farcie macie ten remis dzięki kolejnemu sprzedawczykowi sędziowskiemu i waszemu kuswikowi sędzia dobrze wiedział że zynel to bramkarz na III ligę i wydrukował remis obejrzyj film piłkarski poker teraz jest jeszcze gorzej bo robią to z VARem i w białych rękawiczkach na oczach tylu ludzi czy ktoś się wkoncu weźmie za tą mafię

xxx - 3 maja 2019, 20:57:28 - *.opera-mini.net (*.30.25.67)
Kuświk MVP! Wchodzi gościu na 10 minut, bezsensownie fauluje w ostatniej minucie pod polem karnym i z tego pada gol. Mało tego zaraz po wznowieniu gry próbuje wymusić rzut karny na co sędzia nie daję się nabrać. Grzesiowi było jednak mało i po końcowym gwizdku kłóci się z arbitrem na ten temat i dostaję 4 żółtą kartkę dzięki której nie zagra we Wrocławiu. Brawo!

Petra - 3 maja 2019, 21:05:44 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Do tony: a ty wróżka czy czarodziej?co taki pewny jesteś ze Wisła będzie grała o utrzymanie patrzysz na tabele? Drużyny które jeszcze mogą spaść to górnik, miedź, Wisła Płock, Arka i Śląsk te drużyny cały czas walczą o utrzymanie tylko jest jedna ważna rzecz że PZPN razem z śmietanka sędziowska robią wszystko żeby spuścić Wisłę Płock, miedź i Zagłębie Sosnowic

Trec - 3 maja 2019, 21:23:19 - *.centertel.pl
Co wy tak z tym Kuświkiem? Facet zagrał kiedyś rundę życia i od tego czasu jedzie na tej opinii. Fakty takie, że jest za cienki nawet na I ligę i Płock dobrze to wiedział, biorąc go do siebie. Nie można mieć pretensji do słabego grajka, że jest słaby.

Krzyś - 3 maja 2019, 21:34:23 - *.adsl-surfen.hetnet.nl
Teraz wszystko w nogach Śląska. Arka zrobiła swoje. Stawiam na Arkę Gdynia, bardziej im się chce.

Petra - 3 maja 2019, 21:37:30 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Krótko mówiąc kolejny sędzia okradł drużynę z punktów !!! Powinna się za nich zabrać prokuratura!! To raz a dwa to wszyscy kibice w całej Polsce powinni przez kilka kolejek nie pójść na mecz swojej drużyny i nie dać im zarobić jednej złotówki wtedy i PZPN na tym by stracił

greg - 3 maja 2019, 21:41:20 - *.adsl.inetia.pl
takie drużyny jak wisła płock powinny miec zakaz transmisji dno piłkarskie jak i kibicowskie żenada puszczać takie badziewie bez kibiców i poziomem 4 ligi w ogóle co oni robią eklapie

fan Wisła - 3 maja 2019, 21:52:03 - *.083.c70.petrotel.pl
! połowa-totalny dramat !!!! Poziom ligi okręgowej !!! Wisła nic nie grała......i Ojrzyński: cudu nie dokonał !!!! Mereba: cień zawodnika !!!! Szkoda pisać......ale z taką grą- SPADEK !!!!

Tony - 3 maja 2019, 21:59:32 - *.dynamic-ra-01.vectranet.pl
@Petra. Akurat lubię Wisłę Płock, ale wspomnisz moje słowa, Wisła sama się spuści z Ekstraklasy na własne życzenie.
Nafciarze grają piach a mecze mają ciężkie. Ten gol mógł załatwić im utrzymanie ale jak się tak podchodzi do meczu...

Wislak - 3 maja 2019, 22:01:12 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Do greg
5 tys widzów na starym stadionie to mało? Drużyna jest na czołówkę ligi, ale jak się marnuje sezon wynalazkami typu dzwigala czy kibu to tak wyglada sezon.

@Wislak - 3 maja 2019, 22:17:32 - *.dynamic-ra-01.vectranet.pl
Zgadzam się z tobą.
Wisła była porozbijana przez cały sezon. Mentalnie totalnie pogubieni. Masa strat punktów przez własną głupotę.
Niewykorzystany potencjał. Jak spadną to niestety się zacznie marazm na kilka lat.
Furman fajny gość i dobry grajek.

@wislak - 3 maja 2019, 22:17:52 - *.opera-mini.net (*.248.210.66)
@wislak na czolowke ligi? Chyba w Mezozopatanii? 5 tys? Z tego 2 tys za 1 zeta plus 2 tys na euros2.. Na takie pastwiska to gora 2 tys w porywach . Wg.mnie obie te druzyny wyjazd z exa. Jedni za pastwisko a drudzy z przekręty itp. Oba smier.dziuchy. Nafciarze smrod,sledzie smrod i jeszcze golombie tez smrod. Nie przyznajazni srodowisku. Trza dba o czystosc powietrza. I ekologia.

Wisła P. - Zagłębie

@korsarz - 3 maja 2019, 23:42:38 - *.opera-mini.net (*.248.160.89)
@korsarz jestes nacpany czy naje.ny? Wierzysz ze goolombie w 3 meczach zdobeda 7pkt? Ja oni juz spadna w niedz.w34kolejce. Radze tobie mniej prochow brac i mniej pic. Pewnie zadecyduja mecze plock slask i ostatnia kolejka slask arka. Bo te twoje zagloombie juz sa w ogrodku juz witaja sie z gaska w 1 lidze. A Miedz ma w 3 meczach zdobyc tylko 3 pkt? Skoro ma juz 36! Ate zaglebie pastwisko 28.

Lukas - 4 maja 2019, 2:37:57 - *.class101.petrotel.pl
Niestety tylko remis Wisełko. Najlepszy na boisku Stevanović, Zawada i Furman. Najgorszy Ricardinho. Dwa ciężkie mecze przed nami jeszcze na wyjeździe i na koniec Sosnowiec w domu. Mam nadzieję, że w ostatnim meczu wszystko będzie zależało od nas i nie będziemy musieli oglądać się na wyniki innych. Nowy stadion dla NAFCIARZY. POZDRO.

Jp - 4 maja 2019, 9:02:24 - *.146.51.130.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Kuswik mam nadzieję pseudo piłkarzu że następny sezon w Widzewie.kaleko nikomu nie zbliżając

Zks - 4 maja 2019, 9:33:30 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Odpowiedz do tego inteligenta od Mezopotamii
Idź w poniedziałek do podstawówki. Tragedia jak można być tak dramatycznym człowiekiem o IQ małpy, małp nie obrażając.

LECH - 4 maja 2019, 10:16:08 - *.play-internet.pl
Pozdrowienia bracia , Lech&Arka

19PB20 - 4 maja 2019, 10:21:56 - *.centertel.pl
Brawo Areczko!!! Te bluzgi śmiesznego Płocka żałosne!!!

Wisla - 4 maja 2019, 10:27:35 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Do 19PB20
Zajmij się swoim wspaniałym nie śmiesznym klinikom Polonia Bytom od zawsze kojarzona z bieda, przekrętami i dramatem

xxx - 4 maja 2019, 11:25:16 - *.unknown.vectranet.pl
To nie pierwszy raz Kuświka w tym sezonie. W Gdańsku mając żółtą kartkę w niegroźnej sytuacji przy linii bocznej wjechał w kogoś z Lechii i pół godziny w osłabieniu. W tym momencie prowadzili a skończyło się remisem -> http://www.90minut.pl/mecz.php?id_mecz=1406118

Transylvan - 4 maja 2019, 13:24:25 - *.dynamic-ra-01.vectranet.pl
Tak cenne trzy punkty oddać w taki śmieszny sposób to naprawdę świadczy o podejściu niektórych zawodników do gry.
Kuświk dzisiaj pokazał, że jeden zawodnik w ciągu 1 min może z prawie pewnego utrzymania drużyny nagle spuścić ją z Ekstraklasy.
Słabo grająca Miedź Legnica beniaminek, grając ostatnio z Wisłą Płock i to bez jednego zawodnika nie cofnął sie do obrony, wytrzymał 5 minut doliczonego czasu gry i dowiózł 3 pkt.
Wisła nie umiała tego zrobić dlatego Miedź się utrzyma a Wisła może spaść. To się nazywa mądrość drużyny i piłkarzy.
Futbol nie jest brutalny, to jest życie, selekcja naturalna, inteligentni przetrwają słabe organizmy odpadają.

Kocour - 4 maja 2019, 14:29:52 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Spokojnie, Wisła Płock. W ostatniej kolejce Śląsk gra u siebie z Arką - może mieć przed rozpoczęciem meczu nawet 3 pkt straty do Arki, ale zagrają mecz o życie. Za przekręty i pamiętne baraże, Śląsk po raz kolejny będzie miał możliwość (i moralny obowiązek) spuścić Arkę do niższej ligi. Poprzednio (5-0) przy Oporowskiej nie udało się, bo któryś z zespołów nie dostał licencji i Arka się "przy zielonym stoliku" utrzymała. Tak, że leci Arka i (niestety) Zagłębie.

Zks - 4 maja 2019, 14:45:14 - *.147.101.47.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Jutro Zagłębie rozwali Śląsk i to wysoko wiec o czym wy gadacie? Jaki spadek Wisły jak brakuje jednego zwycięstwa do utrzymania.

LEON - 4 maja 2019, 17:04:18 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nadzieja jeszcze trzyma

KORSARZ - 4 maja 2019, 17:50:37 - *.dynamic-ww-02.vectranet.pl
Dlaczego uważam że Zagłębie zdobędzie 7 pkt Śląsk gra słabo na wyjazdach, z Arką jeszcze nie przegrali, Korona gra w Sosnowcu ostatnio zagrała katastrofę.

arkowiec - 5 maja 2019, 14:19:02 - *.dip0.t-ipconnect.de
kocour a jak byles u Lekarza to co ci powiedzial jest jeszcze szansa.

zdrapka - 5 maja 2019, 15:08:31 - *.play-internet.pl
Widzą w Telewizji popsuł oglądanie meczu komentator STREJLAU,który swoimi komentarzami zniszczył widowisko.Ile czasu będziemy słuchać tego pseudo trenera i dupowlaza?

Transylvan - 5 maja 2019, 17:52:25 - *.dynamic-ra-01.vectranet.pl
Tak jak pisałem. Wisła oddala Arce bardzo cenne punkty w dziecinny sposób. Śląsk dzisiaj wygrał i praktycznie Wisła zrobiła sobie niezłe bagno bo tylko 2 pkt przewagi nad Śląskiem a terminarz ciężki.
Wspomnicie moje słowa, że Kuświk nieodpowiedzianym zachowaniem załatwił Wisłę.