5 maja 2019, 7:06:59 - dyrovski
Gol Kacpra Przybyłki

Kacper Przybyłko strzelił gola dla Philadelphia Union w wygranym 6-1 (1-1) meczu amerykańskiej Major League Soccer z New England Revolution. Polski napastnik rozegrał całe spotkanie. To jego trzeci gol w sezonie.

5 maja 2019, 1:30 - Chester (Talen Energy Stadium)
Philadelphia Union 6-1 New England Revolution
Jack Elliott 11, Ilsinho 47, Sergio Santos 69, 74, Kacper Przybyłko 82, David Accam 88 - Juan Fernando Caicedo 35

żółte kartki: Jack Elliott, Fafà Picault, Ilsinho - Juan Fernando Caicedo.

sędziował: Joseph Dickerson.
widzów: 15 565.

Philadelphia zajmuje pierwsze miejsce w tabeli konferencji wschodniej z dorobkiem 20 punktów w 11 meczach.

Malpa - 5 maja 2019, 7:14:46 - *.play-internet.pl
Wielu z Was pyta o poziom ligi MLS. Myślę (a bedzie to moja subiektywna ocena bazujaca troche na latach obserwacji a troche na innych czynnikach), że można by jej przyznać około 148 punktów. Ale jak wspomnialem to moja subiektywna ocena wiec jesli sie z nia nie zgadzacie to ok.

Irtysz_21 - 5 maja 2019, 7:44:06 - *.231.4.148.koba.pl
ja się nie zgadzam się ale ogółem masz rację

Piciu - 5 maja 2019, 8:51:23 - *.icpnet.pl
rozstrzelał się

kibic - 5 maja 2019, 9:41:34 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Zaraz tę pokrakę będziecie tu w komentarzach wpychać do kadry Brzęczka. Czekam.

Ares - 5 maja 2019, 10:57:29 - *.ssp.dialog.net.pl
do kadry !!

fansport - 5 maja 2019, 11:56:00 - *.dynamic.chello.pl
wujek brzęczek zebrał całą kopalnię kopaczy, więc na pewno nie pogardziłby jeszcze jednym kopaczem, z mocnej, amerykańskiej ligi.

Papagol - 5 maja 2019, 12:06:14 - *.play-internet.pl
Super!

al.gr - 5 maja 2019, 12:33:09 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Mecz odbył się 4 maja.

. - 5 maja 2019, 17:22:54 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@kibic: Skoro gra Frankowski, to właściwie czemu nie?

zzzzzz - 5 maja 2019, 17:24:31 - *.dynamic.chello.pl
czemu Frankowski jest powoływany a Przybyłko nie.Ten pierwszy nie strzela goli ten tak.

LEON - 6 maja 2019, 15:20:28 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl