5 maja 2019, 17:23:10 - bartekwr9
Gol Dawida Kownackiego

Dawid Kownacki strzelił bramkę dla Fortuny Düsseldorf w zremisowanym 1-1 (1-1) spotkaniu 32. kolejki niemieckiej Bundesligi przeciwko Freiburgowi. To trzecie trafienie młodzieżowego reprezentanta Polski w tym sezonie.

5 maja 2019, 15:30 - Fryburg Bryzgowijski (Schwarzwald-Stadion)
SC Freiburg 1-1 Fortuna Düsseldorf 1895
Vincenzo Grifo 9 - Dawid Kownacki 31

żółte kartki: Janik Haberer - Andre Hoffmann, Alfredo Morales, Oliver Fink.
czerwona kartka: Janik Haberer (48. minuta, Freiburg, za drugą żółtą).

sędziował: Tobias Welz (Hesja).
widzów: 24 000.

W drużynie gości Kownacki i Adam Bodzek grali od początku meczu, a cały mecz na ławce spędził Marcin Kamiński. Bodzka w 68. minucie zmienił Alfredo Morales, natomiast Kownacki zszedł z boiska w 73. minucie meczu, kiedy zmienił go Dodi Lukebakio.

Fortuna Düsseldorf ma na koncie 41 punktów i zajmuje dziesiąte miejsce w lidze.

Papagol - 5 maja 2019, 17:33:28 - *.play-internet.pl
Oby sobie poradził w tej Bundeslidze. Może wytoczy szlak innym Polakom.

kibol - 5 maja 2019, 17:41:24 - *.144.110.58
Przebudził się grubasek.

cool - 5 maja 2019, 17:52:38 - *.adsl.inetia.pl
Fortuna to dla niego za słaby klub.Jako jedyny w tym klubie Kownacki miesiąc temu otrzymał klasę światową dlatego jak najszybciej powinien iść do mocniejszego klubu.Najlepszym klubem na jego możliwości byłoby Empoli

? - 5 maja 2019, 17:59:11 - *.147.40.23.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Vincenzo Grifo to jakiś krewny Vincenzo Scifo?

Jansen - 5 maja 2019, 18:03:23 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Czy ktoś uważa jeszcze,że Kownacki nie pasuje do Bundesligi..? To jest gracz który spokojnie by sobie poradził w innym klubie Serie A,pokroju: Calgliari,Torino,Bologna,trochę czasu już spędził w lidze włoskiej,zna język,realia ligi,dziwie mu się,że tak naciska na transfer do Fortuny,to przeciętniak w Bundeslidze,który będzie okupował raczej środek tabeli,może i nawet będzie grał o utrzymanie..

KCH - 5 maja 2019, 20:54:26 - *.centertel.pl
Gol na 1-0 bezpośrednio z karnego.
Kownacki- bardzo ładna bomba w krótki róg od poprzeczki, ładny gol, bramkarz bez szans.

do jansen - 6 maja 2019, 8:25:54 - *.tom-net.pl
Nie pasował to on do Serie A, gdzie przegrywał miejsce w skladzie z emerytami. Bundesliga jak najbardziej, i tak nie gra co tydzień 90 min.

LEON - 6 maja 2019, 16:08:49 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl