7 maja 2019, 0:33:37 - maciejko
Drużyna Tomasza Wróblewskiego w Serie C

US Pianese, w barwach którego występuje Tomasz Wróblewski, awansowała do trzeciej ligi włoskiej. W meczu ostatniej, 38. kolejki grupy E Serie D drużyna Polaka wygrała 2-0 (1-0) z Seravezza Pozzi Calcio i wygrała ligę z punktem przewagi nad FC Ponsacco 1920.

5 maja 2019, 15:00 - Forte dei Marmi (Stadio Comunale Necchi-Balloni)
Seravezza Pozzi Calcio 0-2 US Pianese
Damiano Rinaldini 34, Leonardo Bianchi 63

żółte kartki: Marco Granaiola, Pietro Pegollo, Luigi Grassi - Marco Dell'Aquila.

sędziował: Luca Cherchi (Carbonia).
widzów: 1500.

19-letni bramkarz, który rozegrał całe spotkanie, wystąpił we wszystkich 38 ligowych meczach Pianese w tym sezonie.

Pianese skończyło rozgrywki z 74 punktami.

starotyski - 7 maja 2019, 2:00:13 - *.as43234.net
w zyciu go w akcji nie widziałem, ale w młodym wieku już sporo gier ogarnął w tej serie d, teraz serie C i jak tak dalej pójdzie, to może kiedys trafi do włoskiej ekstraklasy, czego życzę. niska liga ale zagranica, to i charakter pewnie ma do kariery.

sky - 7 maja 2019, 7:50:58 - *.191.171.235.ipv4.supernova.orange.pl
pamiętam, że dobry bramkarz był, taki wariatuńcio, Neuer, ale trochę jednak niski. Ciekawe czy urósł.

Giovanni - 7 maja 2019, 8:25:47 - *.centertel.pl
Od czegoś trzeba zacząć

fansport - 7 maja 2019, 10:27:45 - *.dynamic.chello.pl
trzecioligowiec.

sadsa - 7 maja 2019, 11:26:43 - *.centertel.pl
powodzenia 1500 kibiców na serie d? z powodu awansu czy czesto tak jest?

Blue - 7 maja 2019, 11:27:18 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Gratulejszyn 3 ligue wloska to poziom naszych 1 ligi okey

lisiasty10 - 7 maja 2019, 12:50:40 - *.olsztyn.vectranet.pl
Fajny moment w karierze Wróblewskiego.Zespoły z wyższych lig włoskich bacznie obserwują młodych graczy z krajowego podwórka a ten zaliczył super sezon w Serie D-E zachowując 22 czyste konta w 38 występach tracąc przy tym zaledwie 21 bramek ! W poprzednim roku 11 czystych kont na 21 spotkań.Przyznam szczerze,że takie statystyki są dobrym prognostykiem na przyszłość.Praca,praca i jeszcze raz praca a może będzie coś więcej niż tylko przygoda na poziomie 4 ligi.Powodzenia Tomek.
PS. Proszę napiszcie który młody bramkarz z polskiej I,II,III ligi może się pochwalić podobnymi statystykami?

@liliasty1 - 7 maja 2019, 14:05:54 - *.dynamic.mm.pl
Sprawdzałem ale niestety nie .. Od ekstraklasy do 2 ligi ..

Kristof - 7 maja 2019, 14:23:16 - *.solcon.nl
Do reprezentacji go.Z nieudacznika Szczesnego.

vv - 7 maja 2019, 18:23:15 - *.unknown.vectranet.pl
@Kristof e tam do reprezentacji, od razu do Juventusu! Krystynie się spodoba taki młodzian

c6743 - 7 maja 2019, 21:15:43 - *.zoombb.co.uk
3 liga włoska to dobry poziom pamietam jak Mauro Cantoro przychodził do Wisły z Ascoli grającej w 3 lidze. Byłem wtedy jeszcze sceptykiem wkońcu to raptem 3 liga a w tamtym czasie kluby z naszej ekstraklapy az tak sie nie błazniły w europejskich pucharach jak teraz. A tu Cantoro od razu wkomponował sie w zespół debiut bramka, nastepny mecz tez bramka i na długie lata jasna postac naszej ligi.

LEON - 8 maja 2019, 15:05:25 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl