7 maja 2019, 18:52:01 - bartekwr9
Gol Kamila Bilińskiego

Kamil Biliński strzelił gola dla Riga FC w wygranym 2-1 (0-0) meczu 11. kolejki łotewskiej ekstraklasy z FS Metta/Latvijas Universitāte Ryga. Była to jego pierwsza ligowa bramka w tym sezonie.

7 maja 2019, 17:00 - Ryga (RTU stadions)
Riga FC 2-1 FS Metta/Latvijas Universitāte Ryga
Kamil Biliński 73, Darko Lemajić 90 - Tamirłan Dżamałutdinow 74

żółte kartki: Antonijs Černomordijs, Armands Pētersons, Herdi Prenga - Jēkabs Lagūns, Rendijs Šibass.

sędziował: Vitālijs Spasjoņņikovs.

Biliński wszedł na boisko w 61. minucie meczu, kiedy zmienił Minoriego Satō. W drużynie gospodarzy wystąpili także piłkarze grający w przeszłości w polskich klubach. Cały mecz rozegrali Antonijs Černomordijs (Lech Poznań) oraz Aleksejs Višņakovs (Cracovia, Widzew Łódź). W 53. minucie boisko opuścił Vladislavs Fjodorovs (Lech II Poznań), którego zastąpił Artūrs Karašausks (Piast Gliwice). Poza kadrą meczową znaleźli się Vladislavs Gabovs (Korona Kielce), Oļegs Laizāns (Lechia Gdańsk, Łódzki KS) i Ivans Lukjanovs (Lechia Gdańsk).

Riga FC ma na koncie 22 punkty i zajmuje drugie miejsce w lidze.

qwe - 7 maja 2019, 19:24:14 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Co się z nim stało, był w pierwszym składzie Dinamo Bukareszt a skończył jako rezerwowy w lidze łotewskiej...

. - 7 maja 2019, 20:05:07 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Poza kadrą znalazł się też Ivans Lukjanovs, były zawodnik Lechii. Figuruje na stronie klubowej i na Transfermarkcie jako zawodnik Riga FC.

antyvat - 7 maja 2019, 20:05:40 - *.prox.pl
niech strzela metalurgowi lipawa, z tej huty idzie stal na ktorej przekrety robią wszyscy oszusci vatowscy

@qwe - 7 maja 2019, 20:17:15 - *.dynamic.mnet-online.de
A stało się to,ze w dinamie.gral.jak miał 26l. A teraz.ma 31

M. - 7 maja 2019, 20:20:24 - *.dynamic.chello.pl
No jak to co, poszedł do Polski z powrotem i się popsuł.

Weasd - 7 maja 2019, 21:00:36 - *.centertel.pl
Zagrał w sumie 5 meczy(161 minut) w których oprócz bramki zaliczył 1 asystę

Nero - 8 maja 2019, 1:29:31 - *.155.170.72
wielkie Derby Rygi za nami. Komplet 22 tysięcy widzów na stadionie i fanatyczny doping kibiców obu klubów, a tym trzytysięcznej rzeszy fanatyków FS Metta. Dla Kamila Bilińskiego to z pewnością jedno z większych przeżyć w karierze.

starotyski - 8 maja 2019, 7:09:18 - *.as43234.net
ciesze się że ostatecznie do na nie trafił, mamy juz wystarczajaco dużo, podobnej klasy skutecznych napadziorów.

FK - 8 maja 2019, 10:34:57 - *.10.208.70
Liga Łotewska na poziomie między naszą 1 a 2 ligą. Dramat. Frekwencja kilkaset widzów. Stadioniki malutkie. Plusy?: Możliwośc wystąpienia latem w europejskich pucharach i krótkie wyjazdy meczowe po Łotwie

LEON - 8 maja 2019, 15:17:30 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl