10 maja 2019, 19:53:04 - marzel
Bramka Grzegorza Krychowiaka

Grzegorz Krychowiak strzelił gola dla Łokomotiwu Moskwa w wygranym 4-0 (2-0) meczu 28. kolejki rosyjskiej ekstraklasy z Rubinem Kazań. Była to jego druga bramka w tym sezonie.

10 maja 2019, 18:00 - Moskwa (RŻD Ariena)
Łokomotiw Moskwa 4-0 Rubin Kazań
Anton Miranczuk 4 (k), Fiodor Smołow 10, Grzegorz Krychowiak 73, Chwicza Kwaracchelia 87

żółte kartki: Rifat Żemaletdinow, Maciej Rybus - Wiaczesław Podbieriozkin, Artur Sagitow.
czerwona kartka: Wiaczesław Podbieriozkin (56. minuta, Rubin, za drugą żółtą).

sędziował: Władisław Biezborodow (Sankt Petersburg).
widzów: 13 263.

W 83. minucie Igor Konowałow (Rubin) nie wykorzystał rzutu karnego (strzelił obok bramki).

Krychowiak, a także Maciej Rybus rozegrali całe spotkanie.

Łokomotiw z dorobkiem 52 punktów zajmuje drugie miejsce w tabeli.

feliks - 10 maja 2019, 20:03:02 - *.235.184.27
o, czyli żyje chłop :D

cool - 10 maja 2019, 20:11:19 - *.37.61.57
Gołym okiem widać że ta niszowa liga jest na jego klasę za słaba , on tam się dusi !!!

z - 10 maja 2019, 20:25:57 - *.223.175.3
Dobrze, że obydwaj grają. Moskwa - fantastyczne miasto do życia (dla mających duuuuuuuużo pieniędzy)

fansport - 10 maja 2019, 20:28:09 - *.64.19.248
spóźniłeś się chłopie, sprawa mistrzostwa jest już rozstrzygnięta, zenit mistrzem.

abc - 10 maja 2019, 21:31:00 - *.64.11.240
I tak dla mnie jest nikim i się skończył po świetnym transferze do PSG.

lopez - 10 maja 2019, 21:41:59 - *.centertel.pl
pozdrowienia dla francusko i rosyjsko-polskich par

Gienadij - 10 maja 2019, 22:25:45 - *.230.105.156
@z - dla mających dużo pieniędzy to każde miasto jest super do życia, a Moskwa niczym się tu nie wyróżnia na tle innych topowych miejscówek.

Jansen - 10 maja 2019, 22:26:06 - *.23.233.150
Krychowiak bardzo spuścił z tonu. Ten Lokomotiw poza tym,ze jest finansowo bogaty,to zespół pokroju Olympiakosu Pireus/Slavii Praga/Legia za swoich najlepszych czasów mogła by spokojnie z nimi powalczyć. Grunt,że Kryśce zgadza się grubość portfela.

Real - 10 maja 2019, 22:44:53 - *.71.223.31
Jansen porównanie do legii - bardzo nie na miejscu

Jansen - 10 maja 2019, 22:50:20 - *.23.233.150
do Real: Nie oszukujmy się,Lokomotiw to nie jest jakiś mocny klub.Nawet w Rosjii już nie jest taki mocny. Na pewno to nie jest zespół pokroju Sevilli,Transfer do PSG bardzo wyhamował jego karierę. Szkoda,że nie wrócił do Hiszpanii,na pewno jakiś klub był by na niego chętny. Tam pasował najbardziej do tej ligii.

kibol - 11 maja 2019, 6:42:50 - *.129.105.114
Uratował nasz honor w meczu z Senegalem na MŚ, a Lewandowski nie strzelił dogodnego wolnego, bułka z masłem dla rasowego napastnika, za to należy Mu się szacunek.

Rudi - 11 maja 2019, 7:14:36 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
O, Rybus gra już od miesiąca. To dobrze, Brzęczek przestanie mieć wymówkę.

FK - 11 maja 2019, 10:29:35 - *.10.208.55