11 maja 2019, 18:57:05 - marzel
Debiut Tomasza Kucza w FC DAC 1904

Tomasz Kucz zadebiutował w barwach FC DAC 1904 Dunajská Streda w przegranym 3-4 (1-3) meczu 30. kolejki słowackiej ekstraklasy w ramach grupy mistrzowskiej przeciwko ŠKF Sereď. Polski bramkarz rozegrał całe spotkanie.

11 maja 2019, 17:00 - Dunajská Streda (MOL Aréna)
FC DAC 1904 Dunajská Streda 3-4 ŠKF Sereď
Kristopher Vida 18, 90, Éric Davis 56 (k) - Dino Špehar 1, 13, Miloš Lačný 43, Ľubomír Ulrich 90

żółte kartki: Ľubomír Šatka, Lukáš Čmelík - Aldo Baéz, Ľubomír Michalík, Martin Sus.

sędziował: Michal Čiernik.

W drużynie gospodarzy cały mecz rozegrał także były zawodnik Piasta Gliwice Lukáš Čmelík, a poza kadrą znalazł się drugi były zawodnik Piasta - Karsten Ayong. W drużynie gości mecz w wyjściowym składzie rozpoczął były zawodnik Śląska Wrocław Miloš Lačný, którego w 66. minucie zmienił Filip Pankarićan, a poza kadrą znalazł się były zawodnik Puszczy Niepołomice Marek Kuzma. Asystentem trenera drużyny gości jest Peter Lérant, były zawodnik Wisły Płock.

Drużyna Kucza ma na swoim koncie 60 punktów - DAC 1904 już wcześniej zapewnił sobie wicemistrzostwo Słowacji i grę w eliminacjach Ligi Europy od I rundy eliminacyjnej.

pajacyk - 11 maja 2019, 19:00:24 - *.adsl.inetia.pl
Miloś Lacny!! Brakuje takich zawodników w Śląsku.

Papagol - 11 maja 2019, 21:08:49 - *.play-internet.pl
Był w kadrze meczowej Bayeru Leverkusen na mecz z Borussią Munchengladbach, a dziś walczy o szansę w lidze słowackiej. Jak to się szybko potrafi w karierze pozmieniać.

kibol - 12 maja 2019, 6:49:49 - *.129.109.34