17 maja 2019, 23:28:38 - huberts
Gol Krystiana Bielika

Krystian Bielik strzelił gola dla Charlton Athletic FC w wygranym po rzutach karnych 4-3 rewanżowym meczu półfinałowym baraży o awans do angielskiej Championship (drugi poziom rozgrywkowy) z Doncaster Rovers FC. Po 120 minutach było 2-3 (1-1, 1-2, 2-3). W pierwszym spotkaniu drużyna Polaka wygrała 2-1 (2-0). Charlton awansował do finału baraży, który odbędzie się 26 maja o 16:00 na Wembley Stadium w Londynie.

17 maja 2019, 20:45 - Londyn (The Valley)
Charlton Athletic FC 2-3 pd. k. 4-3 Doncaster Rovers FC
Krystian Bielik 2, Darren Pratley 101 - Tommy Rowe 11, Andy Butler 88, John Marquis 100

karne: 1-0 Chris Solly, 1-1 Benjamin Whiteman, 2-1 Josh Cullen, 2-2 Kieran Sadlier, 3-2 Lyle Taylor, 3-3 Ali Crawford, 4-3 Joe Aribo, (4-3 John Marquis - obroniony), (4-3 Mouhamadou-Naby Sarr - obroniony), (4-3 Tommy Rowe - obok bramki).

żółte kartki: Krystian Bielik, Joe Aribo, Darren Pratley - Paul Downing, Benjamin Whiteman, Andy Butler.

sędziował: Gavin Ward (Surrey).
widzów: 25 428.

Było to pierwsze trafienie 21-latka w trwających barażach, natomiast w zakończonym sezonie zasadniczym strzelił trzy bramki. Młodzieżowy reprezentant Polski przebywał na boisku do 110. minuty, gdy zmienił go Chris Solly.

Rywalem Charltonu w finale baraży będzie Sunderland AFC, którego zawodnikiem jest Maksymilian Stryjek.

Borek - 17 maja 2019, 23:32:29 - *.play-internet.pl
Niesamowity mecz, niby trzeci poziom rozgrywkowy a poziom spotkania bił na głowę naszą ekstraklapę. Bielik bardzo dobry mecz, choć miał kilka błędów. Ale będziemy mieć jeszcze z niego pożytek.

JOR - 17 maja 2019, 23:41:10 - *.dynamic.chello.pl
Po niewykorzystanym karnym Sarra powiedziałem sobie Charlton odpadnie ale to co zrobił Tommy Rowe w ostatnim karnym to jakiś dramat.

Boa - 17 maja 2019, 23:50:22 - *.centertel.pl
Dobry sezon za Bielikiem, w końcu bez większych kontuzji. Ponad 30 meczów w Charltonie gdzie jest bardzo ważnym zawodnikiem. Teraz niech z nimi przypieczętuje awans do Championship i zobaczymy gdzie wyląduje w następnym sezonie. Jemu trzeba życzyć przede wszystkim zdrowia, bo umiejętnościami to się obroni.

KCH - 17 maja 2019, 23:50:45 - *.centertel.pl
Jak widzę taki mecz jak ten dzisiaj (niby 3 poziom rozgrywkowy) i porównam walkę, intensywność gry, zaangażowanie zawodników i umiejętności czysto piłkarskie (jak na 3 , być może za chwilę 2 poziom rozgrywkowy) i porównam to z "emocjami" w środowej multilidze (60 minuta 4 meczów, 2 gole- oba samobójcze i zerowe emocje w meczach), to ja się nie dziwię że jesteśmy piłkarsko klubowi tam gdzie jesteśmy

JasnePełne - 17 maja 2019, 23:56:54 - *.play-internet.pl
Kolejna bramka naszego małolata o którym nikt prawie nie wie.Za rokco taki wszystkich słuch zaginie

kicha - 18 maja 2019, 8:20:07 - *.120.156.142
Mam nadzieję,że Sunderland ich pyknie na Wembley...

soloKKS - 18 maja 2019, 11:18:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wracaj do Legii nowego wicemistrza pograsz w Lidze Europy tzn w eliminacjach. Jutro Lech pokazuje klase, my do Gliwic nawet nie jedziemy bo nie ma sensu, jedynie w razie niekorzystnego wyniku bedziemy czekac w drodze powrotnej na tak jakby rozmowe. Jednak licze ze cos nam sie uda w tym sezonie i pozbawimy najwiekszego wroga majstra.

rand - 18 maja 2019, 13:18:07 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
@Borek- bardzo celny komentarz. Oglądając mecz, o tym samym myślałem.

Boa - 19 maja 2019, 7:17:49 - *.itsa.net.pl
soloKKS i to będzie wasz największy sukces od 2015 roku, możecie fetę robić. Smutne jak bardzo upadliście.

LEON - 19 maja 2019, 19:04:43 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl