18 maja 2019, 17:26:12 - maciejko
Drużyna Jakuba Koseckiego w barażach o awans do tureckiej ekstraklasy

Adana Demirspor Kulübü, w barwach którego występuje Jakub Kosecki, zagra w barażach o awans do tureckiej ekstraklasy. Po wygranej z Gençlerbirliği SK 2-1 (1-0) oraz porażce Altınordu FK z Giresunspor Kulübü 1-3 (1-0) w meczach ostatniej, 34. kolejki drugiej ligi, drużyna Polaka znalazła się w gronie czterech drużyn z miejsc 3-6, które powalczą o promocję do Süper Lig.

18 maja 2019, 15:30 - Ankara (Eryaman Stadyumu)
Gençlerbirliği SK 1-2 Adana Demirspor Kulübü
Nadir Çiftçi 57 - Mickaël Poté 6, Hervé Kage 68

żółte kartki: Ahmet Oğuz - Vedat Bora.
czerwona kartka: Taha Cengiz Demirtaş (36. minuta, Gençlerbirliği).

sędziował: Ali Şansalan (Çanakkale).

W 86. minucie Mickaël Poté (Adana Demirspor) nie wykorzystał rzutu karnego.

Kontuzjowany Kosecki, który w tym sezonie zagrał w 21 meczach i strzelił jednego gola, znalazł się poza kadrą na to spotkanie. Cały mecz w składzie gospodarzy rozegrał były napastnik Pogoni Szczecin Nadir Çiftçi.

Adana Demirspor skończył rozgrywki na szóstym miejscu z dorobkiem 58 punktów i przewagą jednego nad Altınordu. W półfinale baraży klub Polaka zmierzy się w dwumeczu z Hataysporem.

Hey - 18 maja 2019, 17:47:36 - *.opera-mini.net (*.134.144.183)
Macie błąd, powinno być z małej litery kosecki, bo to zwykły p3d@łek w różowych spodniach na strzała

Papagol - 18 maja 2019, 17:53:42 - *.play-internet.pl
No proszę! Jak się dobrze uda, to pogra w mocniejszej lidze ze Stachowiakiem.

Jaś Niepan - 18 maja 2019, 18:37:14 - *.dynamic.chello.pl
Ładny Kubuś dostał od Mamusi bardzo ładna torebkę i różowy sweterek.To nasz taki drugi Neymar.W ilości przewrotek podczas meczu mają równa ilość.Brazylijczyk przewyższa naszego ładniutkiego,bo do padów dochodzą turlania.