18 maja 2019, 18:48:40 - Bobek
Drużyna Jakuba Kiwiora i Jakuba Więzika spadła z ligi

FK Železiarne Podbrezová, w barwach którego występują Jakub Kiwior oraz Jakub Więzik, spadł z słowackiej ekstraklasy. Po porażce w meczu 31. kolejki rozgrywanej w ramach grupy spadkowej z AS Trenčín 0-4 (0-2) drużyna Polaków na kolejkę przed końcem sezonu traci cztery punkty do miejsca gwarantującego grę w barażach i po sezonie spadnie z ligi.

18 maja 2019, 17:00 - Myjava (Futbalový štadión Myjava)
AS Trenčín 4-0 FK Železiarne Podbrezová
Joey Sleegers 5 (k), 65 (k), Hamza Čataković 45 (k), 71

żółte kartki: Jakub Kiwior, Miroslav Viazanko (Podbrezová).

sędziował: Filip Glova (Koszyce).
widzów: 459.

W drużynie gości Kiwior rozegrał całe spotkanie, zaś Więzik, który pojawił się na boisku w 23. minucie w miejsce Michala Obročníka, został zmieniony w 82. minucie przez Nicolasa Mejriego, a Daniel Skiba oraz Samuel Štefánik (dawniej Podbeskidzie Bielsko-Biała i Bruk-Bet Termalica Nieciecza) znaleźli się poza kadrą meczową. Trenerem FK Železiarne jest Vladimír Veselý (dawny zawodnik i trener Skałki Żabnica).

Podbrezová zajmuje 12. miejsce w tabeli z dorobkiem 26 punktów.

Kumpel - 18 maja 2019, 19:40:36 - *.200.133.226
Oj Węzeł.. stary nie zalatwil utrzymania ? Kurde nic sie nie przejmuj, moze zalatwi teraz jaka robore w bielsku ! 3m sie stary, do gory łeb S.o.b

Kumpel - 18 maja 2019, 19:40:39 - *.200.133.226

zomo1 - 19 maja 2019, 9:20:55 - *.connected.pl
Szrotopiłkarze ze swoim szrotoklubem spadli ze szrotoligi. Na Słowacji nikogo nie obchodzi piłka nożna, tam liczy się tylko hokej. CO zresztą widać po frekwencji, tyle to w Polsce na niektóre mecze 4 ligi przychodzi, i to wcale nie na mecze "zasłużonych" klubów.

D... - 19 maja 2019, 16:30:44 - *.play-internet.pl
3 karne w meczu o taką stawkę w jedną stronę? Tam to dopiero musi być drukarnia... 🤯

LEON - 19 maja 2019, 23:25:58 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl