19 maja 2019, 17:58:27 - maciejko
Gol Michała Mrocha. Atert w barażach o utrzymanie w drugiej lidze Luksemburga

Michał Mroch strzelił gola dla FC Atert Bissen w zremisowanym 1-1 (1-0) meczu ostatniej, 26. kolejki drugiej ligi Luksemburga z FC Jeunesse Junglinster. Po tym remisie drużyna Polaka zagra w barażach o utrzymanie.

19 maja 2019, 16:00 - Junglinster (Terrain Junglinster)
FC Jeunesse Junglinster 1-1 FC Atert Bissen
zawodnik nieznany 90 - Michał Mroch 42 (k)

żółte kartki: Yohann Godard, Théo Chiche, Jérémy Mendes, Famory Touré - Dylan Fernandes, Michał Mroch.
czerwona kartka: Jesualdo Samuel Ferreira Mendes (90. minuta, Atert).

sędziował: Admir Civovic.

Mroch rozegrał cały mecz.

Atert zajął 12. miejsce w tabeli z dorobkiem 25 punktów. W barażach o utrzymanie w luksemburskiej drugiej lidze zagrają 11. i 12. drużyna ligi z wicemistrzami dwóch grup trzeciej ligi.

__________ - 19 maja 2019, 18:54:17 - *.adsl.inetia.pl