19 maja 2019, 19:50:09 - huberts
Bramka Krzysztofa Piątka

Krzysztof Piątek strzelił gola w meczu 37. kolejki włoskiej Serie A, w którym jego Milan wygrał 2-0 (0-0) z Frosinone. Była to 23. ligowa bramka polskiego napastnika w tym sezonie. Piątek zszedł z boiska w 81. minucie, gdy zmienił go Samu Castillejo.

19 maja 2019, 18:00 - Mediolan (Stadio Giuseppe Meazza)
AC Milan 2-0 Frosinone Calcio
Krzysztof Piątek 57, Suso 66

żółta kartka: Ignazio Abate (Milan).

sędziował: Gianluca Manganiello (Pinerolo).

W 50. minucie Camillo Ciano (Frosinone) nie wykorzystał rzutu karnego (Gianluigi Donnarumma obronił).

Bartosz Salamon znalazł się poza kadrą drużyny gości.

Milan jest czwarty w tabeli z dorobkiem 65 punktów, Frosinone jest 19. z 24 punktami i już wcześniej spadło z ligi.

WOW - 19 maja 2019, 19:53:56 - *.bialnet.pl
22 bramka Piątka w debiutanckim sezonie w serie A! BRAWO!

cool - 19 maja 2019, 19:54:03 - *.adsl.inetia.pl
Dzięki tej bramce Krzysztof Piątek odzyskał miano najlepszego napastnika świata sezonu 2018/19 !!!

abc - 19 maja 2019, 19:59:52 - *.dynamic.chello.pl
I tak jest nikim dla mnie, Lewandowskiego nigdy nie prześcignie ten pajac, ale bramki ze słabymi to nawet Rasiak strzela.

artuur,,, - 19 maja 2019, 20:07:08 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
@abc a kim ty jestes ,,niedowartosciowany orczyku

cygul99 - 19 maja 2019, 20:07:37 - *.play-internet.pl
abc - jesteś głupi jak but z lewej nogi
22 czy tez 23 gole w debiutanckim sezonie za granicą to wielka rzecz. A ile ten Lewandowski miał w pierwszym??
Chyba 8

Papagol - 19 maja 2019, 20:09:03 - *.ssp.dialog.net.pl
W końcu! Oby Salamon został w Serie A.

kuczu - 19 maja 2019, 20:09:51 - *.dynamic.mm.pl
abc co ty osiągnąłeś amebo ?

do abc - 19 maja 2019, 20:11:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dla Ciebie może być nikim, bo zapewne nikogo nie szanujesz. Piątek ma 23 lata. Twoje porównywanie jest niepoważne i świadczy o Twojej malutkiej wiedzy o piłce nożnej.

Z - 19 maja 2019, 20:12:24 - *.play-internet.pl
Ma szansę na króla strzelców?

@z - 19 maja 2019, 20:34:54 - *.centertel.pl
Nie. Traci 4 bramki do Quagiarelli.
Brawo Krzysztof! Przypomnę tylko, że Lewy w debiutanckim sezonie w prawdziwej piłce strzelił 8 goli i był tylko zmiennikiem (choć to była jedna runda). Niemniej Krzysztof rozpoczyna karierę co najmniej tak dobrze jak Lewy i w podobnym wieku.

LUKS - 19 maja 2019, 21:30:52 - *.219.117.249-c3.net.pl
A Ci dalej się do błędu nie przyznają i będą pisali uparcie, że 23 strzelił.
Na oficjalnej stronie nawet ma 22 XD

michalgks - 19 maja 2019, 23:36:36 - *.gorlice.zicom.pl
piatek z lewym najlepszy duet napastnikow w europie reprezentacji.

Krzyś - 19 maja 2019, 23:57:36 - *.adsl-surfen.hetnet.nl
Wreszcie przeładowany magazynek.

mozaizm - 20 maja 2019, 1:55:47 - *.ip-37-187-129.eu
z pustego to i salamon nie naleje

obserwator - 20 maja 2019, 6:17:45 - *.92.249.2
Paru znawców tu zapomina że Lewy poszedł na ławkę do 1 z najwíększych klubów w Europie a nie do słabiaka ligi na którego wszyscy grają.
Choć nie umniejszam zasług Piątka i bardzo się cieszę że tak odpalił. Niech idzie drogą Lewego.

jaca - 20 maja 2019, 8:45:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
no w koncu sie przełamał bo juz ta liga wloska bez jego goli lekko nudnawa

fansport - 20 maja 2019, 10:20:16 - *.dynamic.chello.pl
lewandowski może piątkowi buty czyścić.

BOT - 20 maja 2019, 12:08:52 - *.147.138.143.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
@obserwator Racja. Lewandowski miał więcej okazji w lepszym klubie, który głównie atakował. Piątek miał 0,5 sytuacji w meczu, a ładował bramę za bramą grając w drużynie, która się wiecznie broniła. Niech Piątek nie idze drogą Lewego, tylko swoją.

LEON - 20 maja 2019, 18:31:11 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl