20 maja 2019, 20:52:14 - dagazka
Dwa gole Kamila Wilczka

Kamil Wilczek strzelił dwa gole dla Brøndby w wygranym 4-1 (1-1) meczu 35. kolejki duńskiej ekstraklasy w ramach grupy mistrzowskiej z Midtjylland. 31-letni napastnik ma na koncie 20 ligowych trafień w tym sezonie.

20 maja 2019, 19:00 - Brøndby (Brøndby Stadion)
Brøndbyernes IF 4-1 FC Midtjylland
Kamil Wilczek 38, 79, Simon Hedlund 45, Simon Tibbling 64 - Evander 14

żółte kartki: Ante Erceg, Josip Radošević - Manjrekar James.

sędziował: Jakob Kehlet (Aarhus).
widzów: 7468.

Wilczek grał do 82. minuty, gdy zmienił go Morten Frendrup. W Brøndby wystąpił też były piłkarz Lecha Poznań Paulus Arajuuri, który pojawił się na boisku w 33. minucie, zmieniając Benedikta Röckera. W drużynie gości całe spotkanie rozegrał Rafał Kurzawa.

Brøndby ma na koncie 49 punktów i zajmuje piąte miejsce w tabeli, Midtjylland ma 71 punktów i zajmuje drugie miejsce.

ccc - 20 maja 2019, 20:52:46 - *.access.telenet.be
Widać, że Piastol

asd - 20 maja 2019, 21:06:38 - *.centertel.pl
No to jeszcze powalczą o playoff pucharowy w bezpośrednim pojedynku z Odense.

Pavlovsky - 20 maja 2019, 21:13:10 - *.adsl.inetia.pl
a orientuje się ktoś na którym miejscu w tabeli strzelców jest Wilczek?

starotyski - 21 maja 2019, 0:30:56 - *.as43234.net
da radę spokojnie. Milik na prawe skrzydło, będzie schodził na bomby z lewej nogi. Piątek to samo na drugim skrzydle. Lewy na 10 jak na początku w Dortmundzie, podobał mi się w tej roli. Wilczek z Stepińskim w ataku, ale naciskają już następni

ZIENIU - 21 maja 2019, 10:44:20 - *.10.208.3
Przydałby się do Piasta !!!

Dede85 - 21 maja 2019, 12:17:27 - *.sferanet.pl
Akurat Stępiński jest cienki ;) A Piątka to bym raczej widział jako egzekutora, obok niego mógłby być ustawiony Wilczek, za nimi Lewandowski a Milik faktycznie mógłby schodzić z prawej na strzały z dystansu

LEON - 21 maja 2019, 16:31:04 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Kamil

. - 21 maja 2019, 22:46:47 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@ryba: Kownacki zamiast Stępińskiego i byłoby OK. Mariusz ma 6 bramek w 35 meczach w Serie A, a Dawid 4 gole w 10 spotkaniach Bundesligi.