21 maja 2019, 18:48:57 - huberts
Gol Jakuba Świerczoka i obroniony rzut karny Daniela Kajzera

Jakub Świerczok zdobył gola i asystował przy pierwszej bramce w wygranym meczu 35. kolejki bułgarskiej ekstraklasy w ramach grupy mistrzowskiej, w którym jego Łudogorec Razgrad wygrał na wyjeździe 2-0 (2-0) z Botewem Płowdiw. Była to ósma bramka 26-latka w trwających rozgrywkach. Ponadto bramkarz gospodarzy Daniel Kajzer obronił rzut karny przy stanie 0-0.

21 maja 2019, 17:00 - Płowdiw (Futbolen kompleks Botew 1912)
Botew Płowdiw 0-2 Łudogorec Razgrad
Claudiu Keșerü 35, Jakub Świerczok 45

żółte kartki: Radosław Apostołow, Antonio Wutow, Kristian Dimitrow - Claudiu Keșerü, Stanisław Manolew, Jacek Góralski.

sędziował: Iwajło Stojanow.

W 29. minucie Cosmin Moți (Łudogorec) nie wykorzystał rzutu karnego (Daniel Kajzer obronił).

Kajzer rozegrał całe spotkanie w drużynie gospodarzy. W drużynie gości Świerczok został zmieniony w 74. minucie przez Serkana Yuseina, a Góralski zagrał pełne 90 minut. W Botewie w przerwie zszedł były zawodnik Lecha Poznań Aleksandyr Tonew, którego zmienił Kristian Dobrew, a dawny gracz Cracovii Anton Karaczanakow znalazł się poza kadrą na to spotkanie.

Łudogorec z dorobkiem 76 punktów jest liderem, a Botew jest szósty z 50 punktami.

Kopka - 21 maja 2019, 19:51:18 - *.101.16.229
Dwa legendarne komunistyczne kluby z Sofi zagrały ze sobą i górą w tym meczu CSKA i dlatego Ludogorec będzie musiał wygrać meczu czego sobie bardzo życze bo nie sądzę by CSKA mógł zmieść z powierzchni ziemi Piasta w EL.LM a Ludogorec już tak.

StefkaS - 21 maja 2019, 21:59:35 - *.adsl.online.nl