26-letni obrońca Ángel García podpisał z Wisłą Płock nowy kontrakt, który obowiązywać będzie do końca czerwca 2020 roku.

W rundzie wiosennej García rozegrał 16 meczów w Lotto Ekstraklasie.

Dhshzh - 25 maja 2019, 12:24:33 - *.146.192.95.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Utrzymanie w dużej mierze dzięki niemu, ostoja defensywy, dobry ruch

QWERTY - 25 maja 2019, 12:41:31 - *.icpnet.pl
Najsłabszy z całego bloku defensywnego, bardzo często zagubiony w akcji. Na świecie jest kilka tysięcy lepszych lewych obrońców. Ale trudno Ekstraklasa wciąga cały szrot jak odkurzacz kurz

xxx - 25 maja 2019, 12:45:10 - *.opera-mini.net (*.146.55.15)
@Dhshzh, chyba trochę Cię poniosło. Słabe mecze przeplatał przeciętnymi. Zwłaszcza na początku trochę zagubiony, dawał się ogrywać, 2-3 karne też zrobił. Zawodnik lepszy w ofensywie niż w defensywie, ale było wiadomo, że dostanie nowy kontrakt. I tak dojdzie lewy obrońca, więc jako zmiennik wystarczy.

Daro - 25 maja 2019, 13:43:03 - *.083.c70.petrotel.pl
Bardzo przeciętny gość.....jak nie Hiszpan ....

P - 25 maja 2019, 14:35:31 - *.163.c64.petrotel.pl
W ofensywie gra fajnie, w obronie jest jednak gorzej. Chodzę na mecze Wisły ze 25 lat i zawsze mieliśmy w ekstraklasie problem na tej pozycji, jedynie Reca się sprawdził, ale też nie od samego początku. Na pewno lepszy Garcia niż Janus, Kazimierczak, Grižonič czy Warcholak, jak dostanie kogoś do rywalizacji, będzie dobrze.

BeeSKa - 25 maja 2019, 16:07:56 - *.adsl.inetia.pl
Jak dla mnie to jako obrońca może grać co najwyżej w 3 lidze hiszpańskiej, totalny przeciętniak. Wisła poprzez słabą obronę traciła głupio bramki, przez co ledwo się utrzymali. Jak widać w nowym sezonie też zapowiada się walka o utrzymanie, skoro takimi "piłkarzami" będą grać w defensywie.
Do tego jeszcze bramkarzy mają beznadziejnych to zamiast zainwestować w dobrego bramkarza to ściągnęli słabiutkiego Wrąbla, który w ogóle nie gra!!!

LEON - 27 maja 2019, 15:25:56 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl