25 maja 2019, 18:55:35 - bartekwr9
Gol Kamila Wilczka

Kamil Wilczek strzelił gola dla Brøndby w wygranym 2-0 (1-0) meczu grupy mistrzowskiej rozegranym w ramach ostatniej, 36. kolejki duńskiej ekstraklasy z Odense. Były reprezentant Polski zagrał cały mecz. 31-letni napastnik zakończył sezon z 21 trafieniami.

25 maja 2019, 17:00 - Odense (Nature Energy Park)
Odense Boldklub 0-2 Brøndbyernes IF
Kamil Wilczek 38, Mikael Uhre 73

żółte kartki: Marco Lund, Janus Drachmann, Bashkim Kadrii - Kevin Mensah, Anthony Jung, Kamil Wilczek, Marvin Schwäbe.
czerwona kartka: Simon Hedlund (81. minuta, Brøndby).

sędziował: Mads-Kristoffer Kristoffersen.
widzów: 14 246.

W Brøndby cały mecz zagrał były piłkarz Lecha Poznań Paulus Arajuuri.

Brøndby kończy sezon na czwartym miejscu z 52 punktami na koncie. 31 maja na swoim boisku zmierzy się w barażu o prawo gry w I rundzie eliminacji do Ligi Europy ze zwycięzcą dwumeczu Randers FC - Århus GF, którego piłkarzem jest Kamil Grabara. W pierwszym meczu Randers wygrał 2-1.

. - 25 maja 2019, 18:57:52 - *.dynamic.gprs.plus.pl