26 maja 2019, 19:59:44 - dagazka
Gol Michała Pazdana

Michał Pazdan zdobył bramkę dla MKE Ankaragücü SK w przegranym 1-2 (0-1) meczu 34. kolejki tureckiej ekstraklasy przeciwko Göztepe SK. To drugie ligowe trafienie 31-letniego obrońcy w zakończonym dzisiaj sezonie. Reprezentant Polski rozegrał całe spotkanie.

26 maja 2019, 18:00 - İzmir (Bornova Stadyumu)
Göztepe SK 2-1 MKE Ankaragücü SK
Alpaslan Öztürk 14, Deniz Kadah 84 (k) - Michał Pazdan 74

żółte kartki: Alihan Kubalas, Cebrail Karayel (Ankaragücü).

sędziował: Cüneyt Çakır (Stambuł).

W Ankaragücü zagrał ponadto były zawodnik Lecha Poznań i Lechii Gdańsk - Zaur Sadajew, który wszedł w przerwie w miejsce Ezequiela Scarione. Thibault Moulin, w przeszłości grający w Legii Warszawa, znalazł się poza kadrą meczową gości.

Drużyna Polaka zakończyła sezon na 13. miejscu z 40 punktami na koncie.

a - 26 maja 2019, 20:09:23 - *.147.40.196.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Michał chyba nie był wtajemniczony, więc ukąsił.

D... - 26 maja 2019, 20:12:28 - *.adsl.inetia.pl
Ładny gol Pazdka na 1-1, ale niestety - meczu wygrać nie mogli, bo nic na tym nie zyskiwali, a na porażce nic nie tracili, natomiast gospodarzom te 3 punkty zapewniły utrzymanie, bo przy remisie lecieli z ligi... Życie.
Swoją drogą: za chwile mecz U20 z Tahiti, skończył się właśnie Senegal - Kolumbia 2:0. To teraz policzmy: Senegal od Tahiti lepszy 3:0. Kolumbia lepsza od Polski 2:0. Znaczy - sumując - Senegal lepszy od Polski 4:0. Zatem per saldo Tahiti lepsze od Polski 1:0. No nie chce wyjść inaczej... Aż strach siadać do oglądania... 8-/

fansport - 26 maja 2019, 20:13:04 - *.dynamic.chello.pl
i goztepe się utrzymało i michał zadowolony, bo gola strzelił, wszyscy są zadowoleni.

Genialny O - 26 maja 2019, 20:34:16 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Fansport podniesliscie juz flagi po klesce w Europie,gwalcie w PP i dominacji Piasta w lidze haha.Jak tam na prowincji?!Gliwice zycza milego awietowania vice-mistrzostwa haha.Jestesmy wasza stolica konpleksiarze!

lubosz - 26 maja 2019, 20:54:23 - *.dynamic.chello.pl