26 maja 2019, 22:34:22 - bartekwr9
Bartłomiej Drągowski obronił rzut karny. Empoli spadło z Serie A

Bartłomiej Drągowski obronił rzut karny w przegranym przez jego Empoli 1-2 (0-0) meczu ostatniej, 38. kolejki włoskiej Serie A z Interem. Ten rezultat oraz bezbramkowy remis Genoi w starciu z Fiorentiną oznacza, że drużyna Polaka spadła z ligi.

26 maja 2019, 20:30 - Mediolan (Stadio Giuseppe Meazza)
FC Internazionale Milano 2-1 Empoli FC
Keïta Baldé 51, Radja Nainggolan 81 - Hamed Junior Traoré 76

żółte kartki: Keïta Baldé, Ivan Perišić, Danilo D'Ambrosio - Marko Pajač, Francesco Caputo.
czerwona kartka: Keïta Baldé (90. minuta, Inter, za drugą żółtą).

sędziował: Luca Banti (Livorno).

W 61. minucie Mauro Icardi (Inter) nie wykorzystał rzutu karnego (Bartłomiej Drągowski obronił).
W 90. minucie czerwoną kartką został ukarany także rezerwowy zawodnik drużyny gości - Filippo Perucchini.

Drągowski zagrał cały mecz. Wypożyczony w styczniu z Fiorentiny bramkarz w tym sezonie w barwach Empoli zagrał w 14 spotkaniach ligowych.

Empoli zgromadziło 38 punktów i kończy sezon na 18. miejscu w tabeli ligowej.

1920 - 26 maja 2019, 22:36:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ale meczycho... szkoda tylko Drągowskiego, ale myślę że skromnie mówiąc nie ma się czego wstydzić po tym co pokazał w Empoli.

SS - 26 maja 2019, 22:36:32 - *.163.213.27.ipv4.supernova.orange.pl
A wystarczyło wytrzymać 15 minut

KCh - 26 maja 2019, 22:51:54 - *.centertel.pl
Karny Icardiego- dramat. Dragowski- kolejny bardzo dobry mecz. Końcówka (doliczony czas) to już jazda bez trzymanki, poprzeczka Empoli, świetne obrony bramkarzy, czerwoną dla Keity za faul na swojej połowie na wracajacym do bramki Dragowskim i nieznany gol Brozovicia z połowy boiska:D

BB - 26 maja 2019, 22:52:47 - *.adsl.inetia.pl
Po Varze w 94 minucie i anulowaniu gola na 3-1 dla Interu, Empoli jeszcze miało setkę niemalże. Świetny mecz.

fansport - 27 maja 2019, 0:08:06 - *.dynamic.chello.pl
sprawiedliwie się stało, takie kluby bez historii n ie powinny grać na najwyższym poziomie, to samo czeka piasta gliwice, to nieuniknione i nic im nie pomoże że zdobyli mistrzostwo, wprost przeciwnie, to im bardzo zaszkodzi, gdzie są szombierki bytom ? też kiedyś były mistrzem polski.

1920 - 27 maja 2019, 0:23:14 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@fansport
za zasługi i historię to można zostać pochowanym na Wawelu czy Powązkach, a zasady sportowe są proste: jesteś wśród najlepszych drużyn niższych poziomów rozgrywkowych? Awansujesz. Jesteś w ogonie ligi? Spadasz. Jesteś na pierwszym pozycji ekstraklasy po zakończeniu ostatniej kolejki? Brawo, zdobywasz mistrzostwo. Wasz preziu się trochę pogubił i musieliście uznać wyższość rywala - zamiast ciągle o to płakać, czekaj na następny sezon i wtedy znowu kibicuj swojej drużynie, eot.

fansport - 27 maja 2019, 0:33:40 - *.dynamic.chello.pl
pozostaniemy przy swoich zdaniach, nie przypadkiem w uefa jest pomysł, by kluby z historią, które wygrywały puchar mistrzów, miały z urzędu miejsce w lidze mistrzów.

Stalin - 27 maja 2019, 1:49:07 - *.tel.tkb.net.pl
@fansport No raczej nie ma takiego pomysłu, no chyba że UEFA chce corocznej obecności Steauy Bukareszt, Crveny Zvezdy czy Nottingamu Forrest

x. - 27 maja 2019, 5:24:42 - *.opera-mini.net (*.147.96.108)
To Legia w takim razie przez kolejne stulecie nie zagra w Lidze Mistrzów. :D Ba nawet do Ligi Europy nie będą się nadawać. ;D

dch - 27 maja 2019, 7:38:58 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@fansport, ja się tylko pytam co ta piłka nożna w wymarzonym przez ciebie kształcie miałaby jeszcze wspólnego z piłką nożną? Ile piłki w tej piłce? Ty chcesz w ogóle żeby mecze były dalej rozgrywane, czy nie
, bo po co skoro można mecze rozstrzygać kryteriami historycznymi bez konieczności fatygowania się na boisko.

BOT - 27 maja 2019, 8:59:44 - *.146.129.245.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Akurat za swoją historię podkradania zawodników innych klubów "do wojska" Legia powinna dostać bana na 50 lat na ekstraklapę. Ale rozumiem, że fansporcik niewygodną historię wyprze ze swojej niedużej świadomości.

2019 - 27 maja 2019, 10:13:49 - *.dkr.mfc.us.edu.pl
BOT
fansport pamięta tylko wygodną dla siebie historię

yoyoł - 27 maja 2019, 16:31:31 - *.135.162.66.static.kolnet.eu
Fansporcik mój ulubiony haha na boisku Piast był lepszy a Legia spaprała koncertowo końcówkę sezonu jako kibic Legii przynosisz jej wstyd policja już parkuje na fejsbuku za twój żenujący ból... zapamiętaj po 37 kolejkach zawsze wygra ten co w przekroju sezonu grał najlepiej, cudów nie ma Panie Fansport

Pl - 27 maja 2019, 16:49:22 - *.dynamic.chello.pl