29 maja 2019, 21:00:39 - bartekwr9
Gol Martina Pajaczkowskiego

Martin Pajaczkowski strzelił bramkę dla Floridsdorfer AC w wygranym na wyjeździe 2-1 (1-1) spotkaniu 29. kolejki austriackiej II ligi przeciwko rezerwom Austrii Wiedeń. To pierwsze ligowe trafienie 21-letniego pomocnika w tym sezonie.

29 maja 2019, 19:10 - Wiedeń (Generali Arena)
FK Austria Wiedeń II 1-2 Floridsdorfer AC
Manprit Sarkaria 21 - Martin Pajaczkowski 26, Oliver Markoutz 69

żółte kartki: Sterling Yatéké, Florian Hainka - Osarenren Okungbowa, Christian Bubalović.

sędziował: Julian Weinberger.

W 39. minucie Manprit Sarkaria (Austria II) nie wykorzystał rzutu karnego (Belmin Jenciragic obronił).

Pajaczkowski grał do 83. minuty, kiedy zmienił go Adolphe Belem. Jego zespół ma na koncie 38 punktów i zajmuje dziesiąte miejsce w tabeli ligowej.

Gopolas - 29 maja 2019, 23:51:15 - *.96.215.93.ipv4.supernova.orange.pl